WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez MalaMi1001 05 cze 2015, 12:03
novymivo napisał(a):Hej wszystkim. Wenla to jakis naprawde zajebisty lek. Z jednej strony motywacja do robienia czegokolwiek jest przeogromna, z drugiej strony robie wiele rzeczy ponad moje sily. Ostatnie 4-5 dni spie max po 3 godziny dziennie , a do tego pracuje i cwicze na silce. Jestem wyjebany z butow a jednak motywacja zeby sie spakowac i jechac cwiczyc oraz sprztac, myc robic zakupy pracowac jest przeogromna. Nie wiem ile tak pociagne. Dodalem do wenli kratom w dawce 3g dziennie jako stymulant. Plus wielki za podbicie ego do sufitu . Do tego pije yerbamate, duzo nie jem i jest zajebiscie. Musze sie tylko wkoncu kiedys wyspac ....
pzdr

Kurva zazdroszczę...

przez novymivo 05 cze 2015, 12:49
Dodam ze jeszcze 3 miesiace temu spalem po 12-14 godzin dziennie, drzemalem sobie w dzien i zawsze bylem zmeczony.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez MalaMi1001 05 cze 2015, 13:21
novymivo napisał(a):Dodam ze jeszcze 3 miesiace temu spalem po 12-14 godzin dziennie, drzemalem sobie w dzien i zawsze bylem zmeczony.

No to moje życie tak wygląda codziennie, z lekami czy bez leków. Generalnie można by powiedzieć, że sen to sens mojego życia :mrgreen: Po pracy przeważnie drzemka, chyba, że znajdę sobie jakieś ciekawsze zajęcie albo przypili mnie żeby coś załatwić. No a w weekend czy wolne ze spaniem to już hulaj dusza piekła nie ma. Ja to się obawiam, że generalnie jestem czlowiekiem typu "tryb nocny", mogłabym w nocy siedzieć długo i umysł mam przytomny, natomiast poranne wstawanie przerywa mój błogi sen, zakłóca mój rytm i jestem przez to nie do życia. No ale w moim zawodzie mało jest pracy w trybie zmianowym i codziennie 6:50 trzeba wstać :? A wenla na to u mnie działa, jak mi się nie chciało tak mi się nie chce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 05 cze 2015, 14:09
novymivo, Zasługa głównie Kratomu :mrgreen:
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Dark Knight 05 cze 2015, 14:57
Wlasnie co dodac do wenli zeby dawalonkopa checi do zycia bo poki co dupa zbita wogole nie czuc tej noradrenaliny ktora ma niby pobudzac rebo do tego ?? To chyba lekka przesada wiec pytanie do was co dodac do wenli zeby wkoncu zaczelo sie jakies lekkie pobudzenia stymilacja do dzialania

przez artur1978 05 cze 2015, 15:09
novymivo napisał(a):Hej wszystkim. Wenla to jakis naprawde zajebisty lek. Z jednej strony motywacja do robienia czegokolwiek jest przeogromna, z drugiej strony robie wiele rzeczy ponad moje sily. Ostatnie 4-5 dni spie max po 3 godziny dziennie , a do tego pracuje i cwicze na silce. Jestem wyjebany z butow a jednak motywacja zeby sie spakowac i jechac cwiczyc oraz sprztac, myc robic zakupy pracowac jest przeogromna. Nie wiem ile tak pociagne. Dodalem do wenli kratom w dawce 3g dziennie jako stymulant. Plus wielki za podbicie ego do sufitu . Do tego pije yerbamate, duzo nie jem i jest zajebiscie. Musze sie tylko wkoncu kiedys wyspac ....
pzdr

Na 99% masz manie/hipomanie

przez emilk 05 cze 2015, 15:09
Psychopharm napisał(a):Nie dołuj dziewczyny. Jak się kochają to zrozumieją :)

Nie no oczywiście ze sie kochaja,na pewno jest wyrozumialy ;)

-- 05 cze 2015, 15:10 --

novymivo napisał(a):Dodam ze jeszcze 3 miesiace temu spalem po 12-14 godzin dziennie, drzemalem sobie w dzien i zawsze bylem zmeczony.

Ja do tej pory drzemie sobie po poludniu,brakuje mi jeszcze tego mega powera co mialem na poczatku przy 37,5 mg,moze jak przejde na 150 mg to bedzie lepiej.

-- 05 cze 2015, 15:12 --

artur1978 napisał(a):
pzdr

Chciałbym sie tak czuc ;) tego mi brakuje przez 1 dzien na poczatku mialem podobnie..

-- 05 cze 2015, 15:17 --

Może kratom powinni zarejestrowac do leczenia zaburzen nerwicowych i depresyjnych :D

-- 05 cze 2015, 15:18 --

Dark Knight napisał(a):Wlasnie co dodac do wenli zeby dawalonkopa checi do zycia bo poki co dupa zbita wogole nie czuc tej noradrenaliny ktora ma niby pobudzac rebo do tego ?? To chyba lekka przesada wiec pytanie do was co dodac do wenli zeby wkoncu zaczelo sie jakies lekkie pobudzenia stymilacja do dzialania

Jaką dawke bierzesz wenli ?
emilk

przez cytrynka84 05 cze 2015, 15:44
Może kratom powinni zarejestrowac do leczenia zaburzen :D

Zrobiłby furorę :D

-- 05 cze 2015, 14:53 --

Coś schrzanilam cytując ;)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez artur1978 05 cze 2015, 16:04
emilk napisał(a):
Psychopharm napisał(a):Nie dołuj dziewczyny. Jak się kochają to zrozumieją :)

Nie no oczywiście ze sie kochaja,na pewno jest wyrozumialy ;)

-- 05 cze 2015, 15:10 --

Ja do tej pory drzemie sobie po poludniu,brakuje mi jeszcze tego mega powera co mialem na poczatku przy 37,5 mg,moze jak przejde na 150 mg to bedzie lepiej.

-- 05 cze 2015, 15:12 --

artur1978 napisał(a):
pzdr

Chciałbym sie tak czuc ;) tego mi brakuje przez 1 dzien na poczatku mialem podobnie..

-- 05 cze 2015, 15:17 --

Może kratom powinni zarejestrowac do leczenia zaburzen nerwicowych i depresyjnych :D

-- 05 cze 2015, 15:18 --

Dark Knight napisał(a):Wlasnie co dodac do wenli zeby dawalonkopa checi do zycia bo poki co dupa zbita wogole nie czuc tej noradrenaliny ktora ma niby pobudzac rebo do tego ?? To chyba lekka przesada wiec pytanie do was co dodac do wenli zeby wkoncu zaczelo sie jakies lekkie pobudzenia stymilacja do dzialania

Jaką dawke bierzesz wenli ?

Fajnie sie czuje ale co wzlecialo musi upasc a upadek bedzie bolesny, ja bym zmneijszal dawke tak zeby normalnie spac bo jak zaczna sie urojenia i psychoza to tylko hospitalizacja zostanie.

przez novymivo 05 cze 2015, 16:11
To nie mania albo hipomania. Tutaj jest bardzo stabilnie, tak naturalnie wszystko idzie, gladko. Sam kratom takiego stanu nie daje, a wiem bo nie od dzisiaj, a od roku mam z nim doczynienia czesciej lub rzadziej . To jest jakas synergia mi sie wydaje. Zmiejszylem dawke do 2-3 g na dobe aby nie uzaleznic sie , nie zwiekszac tolerancji i wykorzystac max jego wlasciwosci ( a ma wiele zalet duzo wiecej niz np kurkuma).
Kratomu uzywam glownie jako srodek przedtreningowy i swietnie sie spisuje. Manie to mialem po sterydach , zupelnie co innego, a najgorszy byl zjazd po skonczonym cyklu, naprawde strasznie ch...samopoczucie przez kolejne 2 miechy.

Edit :
Urojenia i psychoza od wenli ??

przez emilk 05 cze 2015, 16:16
Fajnie sie czuje ale co wzlecialo musi upasc a upadek bedzie bolesny, ja bym zmneijszal dawke tak zeby normalnie spac bo jak zaczna sie urojenia i psychoza to tylko hospitalizacja zostanie.[/quote]

Dlaczego ? może faktycznie wenla mu pomogla i wraca do zdrowia,nie jest powiedziane ze musi sie spieprzyc.

-- 05 cze 2015, 16:17 --

novymivo napisał(a):To nie mania albo hipomania. Tutaj jest bardzo stabilnie, tak naturalnie wszystko idzie, gladko. Sam kratom takiego stanu nie daje, a wiem bo nie od dzisiaj, a od roku mam z nim doczynienia czesciej lub rzadziej . To jest jakas synergia mi sie wydaje. Zmiejszylem dawke do 2-3 g na dobe aby nie uzaleznic sie , nie zwiekszac tolerancji i wykorzystac max jego wlasciwosci ( a ma wiele zalet duzo wiecej niz np kurkuma).
Kratomu uzywam glownie jako srodek przedtreningowy i swietnie sie spisuje. Manie to mialem po sterydach , zupelnie co innego, a najgorszy byl zjazd po skonczonym cyklu, naprawde strasznie ch...samopoczucie przez kolejne 2 miechy.

Edit :

Wierze w to ze wenla Ci pomogla i mam nadzieje ze nie bedzie zadnego upadku,nie poddawaj sie nigdy ;)

-- 05 cze 2015, 16:21 --

Mi prawdopodobnie doszla jeszcze astma i jestem w dupie ;/
emilk

przez novymivo 05 cze 2015, 16:25
No pewnie ja tez tak mysle. Zreszta z tygodnia na tydzien czuje sie bardziej stabilnie i coraz lepiej. Wkoncu mozna drzec morde, wychylac sie, cieszysc, skakac, chodzic z podniesiona glowa, odzywac sie, czuc sie waznym, miec ochote isc na spacer. To oznaki manii czy zdrowego czlowieka. Mi sie wydaje ze to drugie.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez hashim 05 cze 2015, 16:38
Psychopharm napisał(a):Sny na mircie są kosmiczne, to fakt. Ja je lubię.

Czy to jest zasługa blokowania w peny sposób acetylocholiny

Bo sam na suplach "acetylocholinowych" często mam koszmary

przez artur1978 05 cze 2015, 16:44
novymivo napisał(a):To nie mania albo hipomania. Tutaj jest bardzo stabilnie, tak naturalnie wszystko idzie, gladko. Sam kratom takiego stanu nie daje, a wiem bo nie od dzisiaj, a od roku mam z nim doczynienia czesciej lub rzadziej . To jest jakas synergia mi sie wydaje. Zmiejszylem dawke do 2-3 g na dobe aby nie uzaleznic sie , nie zwiekszac tolerancji i wykorzystac max jego wlasciwosci ( a ma wiele zalet duzo wiecej niz np kurkuma).

Edit :

Prawdziwa hipomanai tez jest stabilna i cudowna :D

Jakbsy spojrzal na kryteria diagnostyczne to spelniasz na bank co najmniej dla hipomanii:

Formalne DSM-IV kryteria diagnostyczne hipomanii wymaga co najmniej trzech z następujących objawów przez okres co najmniej czterech dniach: zawyżona samoocena lub wielkościowe; zmniejszone zapotrzebowanie na sen, zwiększono gadatliwość; gonitwa mysli lub pomysły, zwiekszone rozkojarzenie; pobudzenia lub zwiększoną aktywność; nadmierny udział w działaniach, które są przyjemne, ale zapraszają szkód osobowych lub fiskalnej (zakupy, niedyskrecji seksualna, impulsywne inwestycje biznesowe i tym podobne). Dla manii, objawy są w większości takie same, z tym, że DSM-IV określa, żetrwa co najmniej na tydzień, prowadzi do hospitalizacji lub obejmują objawy psychotyczne (zerwanie z rzeczywistością).

Sortuj wg