WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez wisnia80 04 cze 2015, 16:38
Po 1. Ludzie brak emocji i spłaszczenie krzywej emocjonalnej jest super! Chyba nie wiecie to znaczy mieć emocji w *uj i być alkoholikiem.

Po 2. Tak sobie myślę czy ja mogę mieć Chad?

Po 3. Każdy by coś chciał innego niż ma. Taka gówniana ludzka natura.

Po 4. Jeśli myślicie że: mózg działa na zasadzie, tu se coś zwiększymy tam se coś zmniejszymy, i że tak skomplikowany twór jakim jest mózg, funkcjonuje na zasadzie tylko neuroprzekaźnictwa, to no gratuluję poczucia humoru.

przez emilk 04 cze 2015, 18:17
Dzisiaj jakos dziwnie sie czuje no life.
emilk

przez artur1978 04 cze 2015, 18:33
http://www.researchgate.net/profile/Cha ... 000000.pdf

TU jest porownanie paro i wenli na stronei szostej widac jak mocno wenla blokuje sert

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 04 cze 2015, 19:09
artur1978 napisał(a):http://www.researchgate.net/profile/Charles_Nemeroff/publication/5435023_Estimates_of_serotonin_and_norepinephrine_transporter_inhibition_in_depressed_patients_treated_with_paroxetine_or_venlafaxine/links/09e41501839952e45b000000.pdf

TU jest porownanie paro i wenli na stronei szostej widac jak mocno wenla blokuje sert

Bardzo ciekawe informacje ;)
emilk

przez Psychopharm 04 cze 2015, 19:15
wisnia80 ja biorę emocje, ale te pozytywne. Ktoś z kolei chyba nie wie co znaczy być całkowicie pozbawionym emocji robotem. Mózg jest skomplikowany ale to nie znaczy, że zwiększenie pewnego neuroprzekaźnika nie pomoże - przykład SSRI to mocno potwierdza - w ciul ludzi jest z tych leków zadowolonych. Nie wiadomo jak dokładnie działają ale fakt jest jeden: zwiększają serotoninę i tyle.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez emilk 04 cze 2015, 20:49
Psychopharm napisał(a):wisnia80 ja biorę emocje, ale te pozytywne. Ktoś z kolei chyba nie wie co znaczy być całkowicie pozbawionym emocji robotem. Mózg jest skomplikowany ale to nie znaczy, że zwiększenie pewnego neuroprzekaźnika nie pomoże - przykład SSRI to mocno potwierdza - w ciul ludzi jest z tych leków zadowolonych. Nie wiadomo jak dokładnie działają ale fakt jest jeden: zwiększają serotoninę i tyle.

Tu się nie zgodzę na paroksetynie miałem strasznie obniżone emocje,w tym wiele złych decyzji podjetych bez zadnych emocjii,totalna wylewka na konsekwencje...

-- 04 cze 2015, 20:50 --

2 lata na paroksetynie dodam,jest duzo ludzi ktorzy potwierdza moja opinie o SSRI.
emilk

przez cytrynka84 04 cze 2015, 21:48
A ktoś może brał esci i wenle i może porównać działanie obu na lęki?
Wzięłabym paro,ale boję się tycia.Sennosc i spłynie emocji, by mi się teraz przydały. Biorę mianse i jeszcze paro to bym przytyla na pewno max. :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez emilk 04 cze 2015, 21:58
cytrynka84 napisał(a):A ktoś może brał esci i wenle i może porównać działanie obu na lęki?
Wzięłabym paro,ale boję się tycia.Sennosc i spłynie emocji, by mi się teraz przydały. Biorę mianse i jeszcze paro to bym przytyla na pewno max. :(

Nie polecam paro,ja przytylem w pol roku na niej 30 kg...z lękami dobrze sobie radzi ale to tylko tyle dobrego,sennosc masakryczna,emocje wyprane.
emilk

przez cytrynka84 04 cze 2015, 22:28
Lol duuzo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez emilk 04 cze 2015, 22:36
cytrynka84 napisał(a):Lol duuzo.

Nom puchłem w oczach
emilk

przez Dark Knight 04 cze 2015, 22:54
Gownianie sie ostanio czuje nie wiem czy wina antybiotyku ktory od niedawna biore czy to wenla sie juz wypalila a moze watroba juz wyasidna jak tu zyc skoro checi do zycia brak ;(

przez emilk 04 cze 2015, 23:06
Dark Knight napisał(a):Gownianie sie ostanio czuje nie wiem czy wina antybiotyku ktory od niedawna biore czy to wenla sie juz wypalila a moze watroba juz wyasidna jak tu zyc skoro checi do zycia brak ;(

Tak antybiotyk może obniżyć nastrój,ja jestem w dodatku alegikiem na pyłki roślin i najbardziej mnie ona dobija,rano budzę się z strasznym duszącym świszczącym kaszlem,ledwo łapie powietrze boję się że to mogą być początki astmy...Biorę leki na allergie ale kiepsko działają...
emilk

przez wisnia80 05 cze 2015, 06:05
emilk napisał(a):
Psychopharm napisał(a):wisnia80 ja biorę emocje, ale te pozytywne. Ktoś z kolei chyba nie wie co znaczy być całkowicie pozbawionym emocji robotem. Mózg jest skomplikowany ale to nie znaczy, że zwiększenie pewnego neuroprzekaźnika nie pomoże - przykład SSRI to mocno potwierdza - w ciul ludzi jest z tych leków zadowolonych. Nie wiadomo jak dokładnie działają ale fakt jest jeden: zwiększają serotoninę i tyle.

Tu się nie zgodzę na paroksetynie miałem strasznie obniżone emocje,w tym wiele złych decyzji podjetych bez zadnych emocjii,totalna wylewka na konsekwencje...

2 lata na paroksetynie dodam,jest duzo ludzi ktorzy potwierdza moja opinie o SSRI.

Może też być w drugą stronę. Jesteś na "haju" i podejmujesz niebezpieczne decyzję. Więc pewnie chodzi o równowagę. Tylko być może równowaga to zagrożenie dla mnie. "Żyję" w tej swojej strefie komfortu, tylko co to za "życie". Próbuję z niej wyjść, tylko kiepsko mi to wychodzi.

przez emilk 05 cze 2015, 07:03
wisnia80 napisał(a):
emilk napisał(a):

Może też być w drugą stronę. Jesteś na "haju" i podejmujesz niebezpieczne decyzję. Więc pewnie chodzi o równowagę. Tylko być może równowaga to zagrożenie dla mnie. "Żyję" w tej swojej strefie komfortu, tylko co to za "życie". Próbuję z niej wyjść, tylko kiepsko mi to wychodzi.

Głownie chodzi o decyzje w strefie uczuć i finansowych nie myśląc co będzie dalej..
emilk

Sortuj wg