WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez maniek123321 04 cze 2015, 08:29
Powodzenia Patryk29, to naprawde dobry lek. dziala tak mozna powiedziec "naturalnie".napewno tez zwieksza aktywnosc
jestem zdrowy dopiero od niedawna odkad zaczalem brac wenle i dopiero teraz widze w jakiej dvpie bylem i ze u mnie to bardziej pod fobie spoleczna podchodzilo :roll:

posmutnialem zarazem jak mi przeszlo bo zaluje teraz tylu zmarnowanych lat w chorobie (jak przeciez mozna bylo cos z tym zrobic wczesniej :roll: )
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Patryk29 04 cze 2015, 08:38
maniek123321, Dzieki
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Psychopharm 04 cze 2015, 10:50
wisnia80 masz hipo po tianeptynie? To gratulacje :mrgreen: Jesteś jakimś ewenementem.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 04 cze 2015, 11:18
Psychopharm napisał(a):wisnia80 masz hipo po tianeptynie? To gratulacje :mrgreen: Jesteś jakimś ewenementem.

Nie no. Myślę że wszyscy inni są po prostu lewi. :mrgreen:

przez Psychopharm 04 cze 2015, 11:21
O nie, ja jestem prawicowcem, rzekłym wręcz pisiorem :mrgreen:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Zbychu 1977 04 cze 2015, 11:23
Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.
Zbychu 1977

przez Psychopharm 04 cze 2015, 11:25
Sny na mircie są kosmiczne, to fakt. Ja je lubię.

przez agusiaww 04 cze 2015, 11:44
inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.
Patryk29, no patrz wrociles do wenli a pisałes ze to szajs :mrgreen:

A ja sobie stoje na 37,5 :shock:

-- 04 cze 2015, 10:45 --

Zbychu 1977 napisał(a):Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

:mrgreen: a cos bierzesz na sen? Po chlorze to ja takich akcji nie mam.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wisnia80 04 cze 2015, 12:15
agusiaww napisał(a): :mrgreen: a cos bierzesz na sen?

Dobre stukanie. :mrgreen:

przez novymivo 04 cze 2015, 12:38
Hej a mianseryna do wenli daje cos procz lepszego spania i tycia ? Tzn chodzi mi czy mirta/miansa polepsza dzialanie wenli ? ( mam tego pare opakowan, Lerivon sie nazywa). Jaka dawka do 150 mg wenli byscie polecili na sprobowanie ?
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Zbychu 1977 04 cze 2015, 13:09
agusiaww napisał(a):inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

Zbychu 1977 napisał(a):Dzis w nocy na mircie miałem niewiarygodne wrecz realistyczne sny o zabarwieniu seksualnym,doszło do tego ze we snie pytałem samego siebie kiedy sie w końcu obudze,no i obudziłem sie o godz 10.Sen potwornie głęboki,twardy bez przebudzeń.

To były ekstremalne orgie,słowem tarło :mrgreen:

-- 04 cze 2015, 13:36 --

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością.Znów jestem w punkcie w którym wnioskuje ze serotonina do niczego mnie nie prowadzi poza wstecznictwem,staje sie jak potulny baranek nie potrafiący walczyć o swoje zdanie ,ulegam wpływom z zewnątrz,jestem neutralny wobec dynamicznej i wymagającej agresywności rzeczywistości.Odkładam wobec powyzszego wenlafaksyne bo to ona doprowadziła mnie do takich przemysleń i status quo w którym obecnie sie znajduje.Będe brał mirtazapine w dawce 90 mg ,aripiprazol 7,5 mg a więc substancje oddziałujące na przedewszystkim na DA i NE.W planach mam dołączyć do zestau bupropion lub metylo.To tyle w temacie.
Zbychu 1977

przez wisnia80 04 cze 2015, 13:40
Zbychu 1977 napisał(a):
agusiaww napisał(a):inez3, unikaj benzo. Jak czytam na forum jak ludzie schodza z benzo to az mi włos sie jezy na głowie.

To były ekstremalne orgie,słowem tarło :mrgreen:

-- 04 cze 2015, 13:36 --

Jak już pisałem nie raz SSRI powodują u osób je przyjmujących bierne samozadowolenie ,serotonina-jesteś syty,spełniony więc nie musisz dbać o nic więcej,kroczysz przez świat upajając się swą sytością.Znów jestem w punkcie w którym wnioskuje ze serotonina do niczego mnie nie prowadzi poza wstecznictwem,staje sie jak potulny baranek nie potrafiący walczyć o swoje zdanie ,ulegam wpływom z zewnątrz,jestem neutralny wobec dynamicznej i wymagającej agresywności rzeczywistości.Odkładam wobec powyzszego wenlafaksyne bo to ona doprowadziła mnie do takich przemysleń i status quo w którym obecnie sie znajduje.Będe brał mirtazapine w dawce 90 mg ,aripiprazol 7,5 mg a więc substancje oddziałujące na przedewszystkim na DA i NE.W planach mam dołączyć do zestau bupropion lub metylo.To tyle w temacie.

Jak dorzucisz do tego zestawu jeszcze tiane, to zaczniesz gadać jak ja i będą z Ciebie ludzie. :mrgreen:

przez Zbychu 1977 04 cze 2015, 13:45
Tianeptynka dobra rzecz,niestety gryzła by sie z mirtą.

-- 04 cze 2015, 13:54 --

Znalazłem apteke internetową w której Wellbutrin 300 mg kosztuje 176zł
Zbychu 1977

przez emilk 04 cze 2015, 13:57
Na samej wenli to ja mam takie sny ze Glowa mala,odczucia sa tak realistyczne ze nie wiadomo czy to jawa czy sen ;)
emilk

Sortuj wg