WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez agusiaww 01 cze 2015, 13:36
inez3 napisał(a):Ja jestem akurat z tych, na których działają bardzo niskie dawki i każdy lek w zasadzie i setra i esci i wenla... Szkoda tylko, że skutki uboczne mieć muszę.

-- Pn cze 01, 2015 1:23 pm --

I nawroty...

ja tak samo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez cala w trawie 01 cze 2015, 13:40
od 3 tygodni jestem na wneli 300mg.Czy to możliwe ,że jeszcze nie działa? Ogólny niepokój,sama dalej nigdzie nie wyjde,wciąż mi zimna ,mdłości,rozpacz totalny dół. Brałam już wenele jakiś czas temu ale po tym czasie zaczynal dzialac. Dlugo to się rozkręca i czy w ogólne sie rozkreci,gdyby nie afoba to bym zeszla z tego swiata.

przez novymivo 01 cze 2015, 14:36
3 tyg to malutko. U mnie 1 miesiac- zle sie czulem, drugi miesiac - sam nie wiedzialem ale nic nie czulem ani plus ani minus. Dopiero 3 miesiac poczulem sie lepiej ale dalej niestabilnie jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 01 cze 2015, 14:53
Niepokój się jeszcze nasilil, serducho wali :( Wrócę chyba jednak do 150.Znowu mam uboczne,tak jak na początku brania leku :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez inez3 01 cze 2015, 15:31
Jezu, jeszcze godzina i przetrwam dzień w pracy :). Nie ma tragedii, choć różowo też nie jest. Mam wrażenie zmęczenia całego ciała, takiego, że mam wrażenie, że nie dam rady się podnieść z krzesła. Najchętniej bym się położyła.

przez emilk 01 cze 2015, 16:08
cala w trawie napisał(a):od 3 tygodni jestem na wneli 300mg.Czy to możliwe ,że jeszcze nie działa? Ogólny niepokój,sama dalej nigdzie nie wyjde,wciąż mi zimna ,mdłości,rozpacz totalny dół. Brałam już wenele jakiś czas temu ale po tym czasie zaczynal dzialac. Dlugo to się rozkręca i czy w ogólne sie rozkreci,gdyby nie afoba to bym zeszla z tego swiata.

To jest jeszce krótko uwierz mi,ja też jeszcze czekam na poprawe ;)

-- 01 cze 2015, 16:09 --

inez3 napisał(a):Jezu, jeszcze godzina i przetrwam dzień w pracy :). Nie ma tragedii, choć różowo też nie jest. Mam wrażenie zmęczenia całego ciała, takiego, że mam wrażenie, że nie dam rady się podnieść z krzesła. Najchętniej bym się położyła.

No widzisz tak trzymac ;) wiedziałem ze dasz rade ;)
emilk

przez inez3 01 cze 2015, 18:15
Spanikowalam trochę... Miałam wrażenie, że nie panuje nad nogami... Wylądowałam u rodziców, zmierzono mi ciśnienie, zjadłam coś i wracam do domu. Oczywiście ciśnienie w normie, tętno 88 (trochę wyższe niż powinno byc). Na prawdę się wystraszyłam. Już myslalam, że wenla i to trittico coś nie halo. W stresie mówiłam nawet o ppjechaniu na pogotowie... Na prawdę się wystraszyłam tym osłabieniem...

przez cytrynka84 01 cze 2015, 19:47
Wydarlam się na bliska osobę, z byle powodu.Jestem strasznie nerwowa.
No to pieknie nerwica szaleje :( Wszystko wróciło :cry:
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez emilk 01 cze 2015, 21:17
inez3 napisał(a):Spanikowalam trochę... Miałam wrażenie, że nie panuje nad nogami... Wylądowałam u rodziców, zmierzono mi ciśnienie, zjadłam coś i wracam do domu. Oczywiście ciśnienie w normie, tętno 88 (trochę wyższe niż powinno byc). Na prawdę się wystraszyłam. Już myslalam, że wenla i to trittico coś nie halo. W stresie mówiłam nawet o ppjechaniu na pogotowie... Na prawdę się wystraszyłam tym osłabieniem...

Aj nakręciłaś sie jednym slowem,dobrze to znam.Czasem ciężko nad tym zapanować,zawsze mieć lepiej przy sobie jakieś benzo.

-- 01 cze 2015, 21:18 --

cytrynka84 napisał(a):Wydarlam się na bliska osobę, z byle powodu.Jestem strasznie nerwowa.
No to pieknie nerwica szaleje :( Wszystko wróciło :cry:

To nie nerwica tylko skutek uboczny leku,też czasem tak mam na tym leku ;)
emilk

przez monapayne 01 cze 2015, 21:35
Tak, vkurvienie na wenli to niestety norma... dzikie dość takie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez emilk 01 cze 2015, 21:36
robotnica napisał(a):Tak, vkurvienie na wenli to niestety norma... dzikie dość takie.

Oj tak bo z człowieka spokojnego robi się bestia :D
emilk

przez inez3 01 cze 2015, 21:48
emilk, paradoksem jest to, że chciałam takiego "osłabienia" żeby nie byc nakręcona... Teraz leżę i też mam wrażenie ciężkich nóg... Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Jestem zmęczona i troche przestraszona.

przez cytrynka84 01 cze 2015, 21:53
Tylko biorę wenle juz kolejny raz i jak już się rozkręcila to nie było takich lęków, ani nerwów jak teraz :( Stad moje podejrzenie,że to nowe oblicze nerwicy.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Psychopharm 02 cze 2015, 08:47
cytrynka84 a brałaś wcześniej z miansą? Bo to ona może też tak działać - wiem po sobie bo na mircie robię się zawsze bardziej agresywny.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg