WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 29 maja 2015, 21:39
novymivo napisał(a):
emilk napisał(a):
novymivo napisał(a):Emilk poczekaj troche, ja w jakis sposob uzaleznilem sie teraz od kofeiny np w energydrinkach mam tego kartony, kawa + yerbamate + termogeniki z silowni i mnie normalnie roznosi. Super mix z kofeina. Natomiast wczoraj sprobowalem z sulbutiamina i wielkie rozczarowanie. Tak jak zawsze pieknie na mnie dzialala tak teraz do dupy. Wieczorem ujebalem sie kratomem- poezja :D

No poczekam,ja od kofeiny jestem bardzzo uzaleziony,trzepie bardzo bo kawce,jestem bardziej nerwowy,yerbe piłem też ale nie długo średnio to na mnie działało.

-- 29 maja 2015, 21:11 --

novymivo, Ten kratom mowisz dobry ? Co po nim odczuwasz ? ;)

Po kratomie jestem zdrowy , kocham wszystko i wszystkich, niczego sie nie boje, jestem pokojowy, jest mi bardzo milo i dobrze, niestety szybko tolerancja rosnie, a w PL kratom jest nie legalny LOL. Ja nie mieszkam w PL. Kratom swietna sprawa. Trzeba miec tylko dobrego dostawce, ja kupowalem bezposrednio z tajlandii od producenta bardzo tanio i 8 gatunkow po 150 gram kazdej :D. Mam tego na lata.

To ja to chce :D ciekawe czy tu w PL nie bylo by problemu to ogarnac ale chyba nie :D
emilk

przez novymivo 30 maja 2015, 07:40
Hejka. Ja jestem po nocce w robocie i teraz zamiast isc spac to zapodalem sobie kratomik :D i jest rewelacyjnie a za 12h znowu do roboty ale nie o tym chcialem pisac. Chce powiedziec ze wenla daje kopa i to naprawde przyjemnego. Jestem coraz szczesliwszy, usmiecham sie wrescie , a na ludzi jak mialem wyjebane tak mam dalej, dzis np bylem zlosliwy ale ja tylko odplacam tym ktorym sie uzbieralo :). Cud miod i orzeszki. HAHAHAHAHAHAHAHA !! PZDR

przez agusiaww 30 maja 2015, 08:42
Ja odstawiam wenle... 8)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 30 maja 2015, 08:59
agusiaww napisał(a):Ja odstawiam wenle... 8)

Dlaczego ? napisz cos wiecej plz,
Ja nie zaluje, czuje ze zyje nawet jezeli bede pozniej zalowal , zyje sie raz.

przez agusiaww 30 maja 2015, 09:00
novymivo napisał(a):
agusiaww napisał(a):Ja odstawiam wenle... 8)

Dlaczego ? napisz cos wiecej plz,
Ja nie zaluje, czuje ze zyje nawet jezeli bede pozniej zalowal , zyje sie raz.

odstawiam bo bede miec dzidzi :) jestem juz na 37,5 mysle ze w ciagu 2 tygodni na pewno zejde do połowki czyli jakiegos 14 mg :)

-- 30 maja 2015, 08:04 --

maniek123321 napisał(a):prawie 3 miesiace i jestem wyleczony, przeszly wszystkie objawy fobii spolecznej i depresji.swietny lek, pierwszy ktory wyprowadzil mnie na prosta a bylo ich uwierzcie bardzo wiele.
wszystkie tylko zamulaly a ten jako jedyny fajnie rozjasnia umysl i pozytywnie nakreca bez podkrecania lęków tak jak maja do tego tendencje stymulanty np. metylofenidat.
dawka 1-0-1 po 75mg
ze skutków ubocznych to PSSD (bede zmniejszal dawke do 75mg chyba) czasami oczy jak 5zł, poty przy wiekszym wysilku, i drzenie rak a tak to cud miod malina.
Poleecam
Nawet juz wogole nie ciagnie do klonazepamu ani do zadnych dragow ! nawet piwa sie nie chce a papierosy nie maja smaku takze czas rzucac, jak wszystko to wszystko :great:

super, ale bierz co najmniej 2 lata zeby efekt byl w miare dobry, to ze sie czujesz dobrze nie mozna odstawiac.

-- 30 maja 2015, 08:06 --

emilk napisał(a):
ala1983 napisał(a):
emilk napisał(a):Własnie jakies 2 godziny temu przekonalem sie co wenla ze mna zrobila,doszlo miedzy mna a 50 letnim pijanym facetem do awantury,w ruch poszly wulgaryzmy roznej masci i doszlo by do rekoczynu gdyby nie moja mama wpadlem w taka furie ze chwycilem metalowa rure i chcialem mu przy... Musialem wziasc Afobam zeby sie uspokoic masakra...Nigdy nie bylem taki agresywny,ale wiem ze bronilem sie i strach mnie nie sparalizowal.

Oj Emil... wracaj na oddzial..

Nie ma takiej opcji Alu ;) czuje sie zajebiscie :D

-- 27 maja 2015, 23:50 --

Chyba ze razem :P

ja biore wenle 5 lat i nie miałam nigdy ataku agresji nie sadze ze to wenla tylko Twoja choroba...

-- 30 maja 2015, 08:06 --

Franz Maurer napisał(a):Wenlę biorę od kwietnia 2014. Mirtazapinę od maja 2014. Na 300mg byłem 5 miesięcy (wrzesień-styczeń), wcześniej 225mg. Odstawiam, bo tak uzgodniliśmy z psychiatrą. Leki pomogły, ale w pewnym momencie miałem wrażenie, że już tylko zamulały i taki trochę bez uczuć byłem. Po drodze jeszcze miałem trochę ponad miesięczną przygodę z Wellbutrinem, ale nic nie zmienił, a nawet trochę może pogorszył. Przecież nie można tego brać przez całe życie. Podjąłem decyzję z lekarzem, że odstawimy (bardzo powoli) i zobaczymy jak będzie.

wg mnie za szybko odstawiasz, objawy wroca...

przez novymivo 30 maja 2015, 09:09
Agusiaww gratuluje Wam dziecka . Trzymaj sie goraco !!
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez agusiaww 30 maja 2015, 09:10
novymivo napisał(a):Agusiaww gratuluje Wam dziecka . Trzymaj sie goraco !!

:great:

wzajem trzymaj sie, sądze ze jak Ci pomaga wenla to będzie dobrze :)

-- 30 maja 2015, 08:12 --

Zbychu 1977 napisał(a):Trzeci nien na wenli 450mg,bardzo dobrze toleruje fizycznie tą dawke,źle się czuje psychicznie ale odbieram to jako dobry prognostyk na przyszłość.

-- 22 maja 2015, 13:20 --

Co myslicie o 600mg wenli,brał ktos z Was tyle ?

a 450 nie działa na Ciebie? Mega dawke masz :shock:

-- 30 maja 2015, 08:13 --

wisnia80 napisał(a):Wenlafaksyna ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie... kto cię odstawił :-)

prawda :)

przez emilk 30 maja 2015, 11:19
emilk napisał(a):
ala1983 napisał(a):
emilk napisał(a):Własnie jakies 2 godziny temu przekonalem sie co wenla ze mna zrobila,doszlo miedzy mna a 50 letnim pijanym facetem do awantury,w ruch poszly wulgaryzmy roznej masci i doszlo by do rekoczynu gdyby nie moja mama wpadlem w taka furie ze chwycilem metalowa rure i chcialem mu przy... Musialem wziasc Afobam zeby sie uspokoic masakra...Nigdy nie bylem taki agresywny,ale wiem ze bronilem sie i strach mnie nie sparalizowal.

Oj Emil... wracaj na oddzial..

Nie ma takiej opcji Alu ;) czuje sie zajebiscie :D

-- 27 maja 2015, 23:50 --

Chyba ze razem :P

ja biore wenle 5 lat i nie miałam nigdy ataku agresji nie sadze ze to wenla tylko Twoja choroba...

Agresja przy nerwicy lękowej ? hmmm pierwsze słyszę ;) No i gratuluje dzidzi ;)

-- 30 maja 2015, 11:22 --

novymivo napisał(a):Hejka. Ja jestem po nocce w robocie i teraz zamiast isc spac to zapodalem sobie kratomik :D i jest rewelacyjnie a za 12h znowu do roboty ale nie o tym chcialem pisac. Chce powiedziec ze wenla daje kopa i to naprawde przyjemnego. Jestem coraz szczesliwszy, usmiecham sie wrescie , a na ludzi jak mialem wyjebane tak mam dalej, dzis np bylem zlosliwy ale ja tylko odplacam tym ktorym sie uzbieralo :). Cud miod i orzeszki. HAHAHAHAHAHAHAHA !! PZDR

No to super oby tak dalej :D moze i ja w koncu zaczne pracowac ;)
emilk

przez Zbychu 1977 30 maja 2015, 12:02
agusiaww napisał(a):

Zbychu 1977 napisał(a):Trzeci nien na wenli 450mg,bardzo dobrze toleruje fizycznie tą dawke,źle się czuje psychicznie ale odbieram to jako dobry prognostyk na przyszłość.

wisnia80 napisał(a):Wenlafaksyna ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie... kto cię odstawił :-)

Narazie jeszcze nic nie czuje na dawce 450mg ale to dopiero 11 dzień,zamierzam wkrótce dodac do wenli 45mg mirty,ale najpierw musze załatwic sobie nań recepte.Biore tez 15 mg arypiprazolu.
Zbychu 1977

przez emilk 30 maja 2015, 12:35
Zbychu 1977 napisał(a):
agusiaww napisał(a):

Narazie jeszcze nic nie czuje na dawce 450mg ale to dopiero 11 dzień,zamierzam wkrótce dodac do wenli 45mg mirty,ale najpierw musze załatwic sobie nań recepte.Biore tez 15 mg arypiprazolu.

Zbyszku na co Ty chorujesz ze bierzesz arypiprazol ?
emilk

przez Zbychu 1977 30 maja 2015, 13:27
Mam depresje i lęki,wykazano ze aripiprazol potęguje działanie antydepresantów wzmagając przekaźnictwo dopaminergiczne.
Zbychu 1977

przez agusiaww 30 maja 2015, 14:08
W ogole w tym dziale jak faceci pisza ze biora wenle to zazwyczaj wieksze dawki.

przez emilk 30 maja 2015, 14:14
Zbychu 1977 napisał(a):Mam depresje i lęki,wykazano ze aripiprazol potęguje działanie antydepresantów wzmagając przekaźnictwo dopaminergiczne.

Aha bo poczytałem troszkę o tym leku i pisali że na schizofremie i manie sie go stosuje.

-- 30 maja 2015, 14:15 --

agusiaww napisał(a):W ogole w tym dziale jak faceci pisza ze biora wenle to zazwyczaj wieksze dawki.

Bo malutkie dawki sa dla delikatynych kobitek ;) pewnie za jakis czas sam bede lykal po 400 mg albo wiecej :P
emilk

przez agusiaww 30 maja 2015, 14:57
agusiaww napisał(a):W ogole w tym dziale jak faceci pisza ze biora wenle to zazwyczaj wieksze dawki.

Bo malutkie dawki sa dla delikatynych kobitek ;) pewnie za jakis czas sam bede lykal po 400 mg albo wiecej :P[/quote]

to fakt :D

Sortuj wg