WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez maniek123321 29 maja 2015, 20:38
prawie 3 miesiace i jestem wyleczony, przeszly wszystkie objawy fobii spolecznej i depresji.swietny lek, pierwszy ktory wyprowadzil mnie na prosta a bylo ich uwierzcie bardzo wiele.
wszystkie tylko zamulaly a ten jako jedyny fajnie rozjasnia umysl i pozytywnie nakreca bez podkrecania lęków tak jak maja do tego tendencje stymulanty np. metylofenidat.
dawka 1-0-1 po 75mg
ze skutków ubocznych to PSSD (bede zmniejszal dawke do 75mg chyba) czasami oczy jak 5zł, poty przy wiekszym wysilku, i drzenie rak a tak to cud miod malina.
Poleecam
Nawet juz wogole nie ciagnie do klonazepamu ani do zadnych dragow ! nawet piwa sie nie chce a papierosy nie maja smaku takze czas rzucac, jak wszystko to wszystko :great:

przez emilk 29 maja 2015, 20:44
maniek123321 napisał(a):prawie 3 miesiace i jestem wyleczony, przeszly wszystkie objawy fobii spolecznej i depresji.swietny lek, pierwszy ktory wyprowadzil mnie na prosta a bylo ich uwierzcie bardzo wiele.
wszystkie tylko zamulaly a ten jako jedyny fajnie rozjasnia umysl i pozytywnie nakreca bez podkrecania lęków tak jak maja do tego tendencje stymulanty np. metylofenidat.
dawka 1-0-1 po 75mg
ze skutków ubocznych to czasami oczy jak 5zł, poty przy wiekszym wysilku, i drzenie rak a tak to cud miod malina.
Poleecam
Nawet juz wogole nie ciagnie do klonazepamu ani do zadnych dragow ! nawet piwa sie nie chce a papierosy nie maja smaku takze czas rzucac, jak wszystko to wszystko :great:

No to gratuluje powrotu do zdrowia ;) ja chyba bede musial wejsc na 150 mg bo ta 75 mg juz nie dziala.

-- 29 maja 2015, 20:45 --

75 mg to chyba dawka dla dzieci a nie takich bykow jak ja :P

-- 29 maja 2015, 20:47 --

maniek123321, Kiedy poczules znaczaca poprawe ?
emilk

przez maniek123321 29 maja 2015, 20:49
150mg to sporo ja na tej dawce czasami mam efekt psychodeliczny, bralem psychodeliki wiec wiem jak to wyglada, zmiana ksztaltow rzeczy, falowanie i ruchy wzorow na narzutach, recznikach, poscieli itd.

ostro jest ale pozytywnie

@up po 2 miesiacach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 29 maja 2015, 20:52
Hmm PSSD po wenli ? Ja mam libido jak sex maszyna :P

-- 29 maja 2015, 20:53 --

maniek123321 napisał(a):150mg to sporo ja na tej dawce czasami mam efekt psychodeliczny, bralem psychodeliki wiec wiem jak to wyglada, zmiana ksztaltow rzeczy, falowanie i ruchy wzorow na narzutach, recznikach, poscieli itd.

@up po 2 miesiacach

Ja kiedyś brałem dopalacze różnego rodzaju wiem co to znaczy :P
emilk

przez maniek123321 29 maja 2015, 20:54
pociag do kobiet jest i to mocny ale maly nie reaguje, o wytrysku moge pomarzyc
Ostatnio edytowano 29 maja 2015, 20:54 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz

przez emilk 29 maja 2015, 20:54
maniek123321, Nie miałes problemu ze snem jak brałes na noc 75 mg ?
emilk

przez maniek123321 29 maja 2015, 20:55
mialem ale dosc szybko zaczalem brac hydroksyzyne na sen ktora mi pomaga zasnac
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez emilk 29 maja 2015, 20:56
maniek123321 napisał(a):pociag do kobiet jest i mocny ale maly nie reaguje, o wytrysku moge pomarzyc

Ja prawie odlatuje przy orgazmie,jest moc :D Jak bralem paro to byla lipa ale nie mialem PSSD ;)
emilk

przez novymivo 29 maja 2015, 20:56
maniek123321 napisał(a):150mg to sporo ja na tej dawce czasami mam efekt psychodeliczny, bralem psychodeliki wiec wiem jak to wyglada, zmiana ksztaltow rzeczy, falowanie i ruchy wzorow na narzutach, recznikach, poscieli itd.

@up po 2 miesiacach

Hej, a jak opiszesz interakcje z innymi ludzmi na tym leku. Tzn poprawily sie, pogorszyly , sa takie same ? Ten lek nie dziala prospolecznie dla mnie, dalej jestem wyalienowany i antyspoleczny.
pzdr

przez emilk 29 maja 2015, 20:57
maniek123321 napisał(a):mialem ale dosc szybko zaczalem brac hydroksyzyne na sen ktora mi pomaga zasnac

Jak biore 75 mg to po poludniu sie przespie,godzina 21 i juz oczy mi sie przymykaja praktycznie teraz mogl bym pojsc spac.

-- 29 maja 2015, 21:01 --

Ale tu kawa,tu cos i jakos daje rade do tej północy ;)
emilk

przez maniek123321 29 maja 2015, 21:02
novymivo napisał(a):

@up po 2 miesiacach

Hej, a jak opiszesz interakcje z innymi ludzmi na tym leku. Tzn poprawily sie, pogorszyly , sa takie same ? Ten lek nie dziala prospolecznie dla mnie, dalej jestem wyalienowany i antyspoleczny.
pzdr

moge powiedziec nawet ze ksztaltuje osobowosc jesli ktos mial z nia problemy.
jest dzialanie prospoleczne, potrzeba bliskich kontaktow z ludzmi, duzo gadam ale wiem kiedy sie wstrzymac bo zwazam mocno na uczucia innych.

przez novymivo 29 maja 2015, 21:04
Emilk poczekaj troche, ja w jakis sposob uzaleznilem sie teraz od kofeiny np w energydrinkach mam tego kartony, kawa + yerbamate + termogeniki z silowni i mnie normalnie roznosi. Super mix z kofeina. Natomiast wczoraj sprobowalem z sulbutiamina i wielkie rozczarowanie. Tak jak zawsze pieknie na mnie dzialala tak teraz do dupy. Wieczorem ujebalem sie kratomem- poezja :D

-- 29 maja 2015, 20:06 --

maniek123321 napisał(a):
novymivo napisał(a):

@up po 2 miesiacach

pzdr

moge powiedziec nawet ze ksztaltuje osobowosc jesli ktos mial z nia problemy.
jest dzialanie prospoleczne, potrzeba bliskich kontaktow z ludzmi, duzo gadam ale wiem kiedy sie wstrzymac bo zwazam mocno na uczucia innych.

U mnie to nie dziala niestety , tzn co prawda moge zagadac ale jestem niemily... Moze bedzie lepiej poki co 2,5 miecha jestem na wenli, jak zdobede wiecej tabletek to wejde chyba na 225 mg :D.

przez emilk 29 maja 2015, 21:10
[quote="novymivo"]Emilk poczekaj troche, ja w jakis sposob uzaleznilem sie teraz od kofeiny np w energydrinkach mam tego kartony, kawa + yerbamate + termogeniki z silowni i mnie normalnie roznosi. Super mix z kofeina. Natomiast wczoraj sprobowalem z sulbutiamina i wielkie rozczarowanie. Tak jak zawsze pieknie na mnie dzialala tak teraz do dupy. Wieczorem ujebalem sie kratomem- poezja :D

No poczekam,ja od kofeiny jestem bardzzo uzaleziony,trzepie bardzo bo kawce,jestem bardziej nerwowy,yerbe piłem też ale nie długo średnio to na mnie działało.

-- 29 maja 2015, 21:11 --

novymivo, Ten kratom mowisz dobry ? Co po nim odczuwasz ? ;)
emilk

przez novymivo 29 maja 2015, 21:23
emilk napisał(a):
novymivo napisał(a):Emilk poczekaj troche, ja w jakis sposob uzaleznilem sie teraz od kofeiny np w energydrinkach mam tego kartony, kawa + yerbamate + termogeniki z silowni i mnie normalnie roznosi. Super mix z kofeina. Natomiast wczoraj sprobowalem z sulbutiamina i wielkie rozczarowanie. Tak jak zawsze pieknie na mnie dzialala tak teraz do dupy. Wieczorem ujebalem sie kratomem- poezja :D

No poczekam,ja od kofeiny jestem bardzzo uzaleziony,trzepie bardzo bo kawce,jestem bardziej nerwowy,yerbe piłem też ale nie długo średnio to na mnie działało.

-- 29 maja 2015, 21:11 --

novymivo, Ten kratom mowisz dobry ? Co po nim odczuwasz ? ;)

Po kratomie jestem zdrowy , kocham wszystko i wszystkich, niczego sie nie boje, jestem pokojowy, jest mi bardzo milo i dobrze, niestety szybko tolerancja rosnie, a w PL kratom jest nie legalny LOL. Ja nie mieszkam w PL. Kratom swietna sprawa. Trzeba miec tylko dobrego dostawce, ja kupowalem bezposrednio z tajlandii od producenta bardzo tanio i 8 gatunkow po 150 gram kazdej :D. Mam tego na lata.

Sortuj wg