WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Dark Knight 22 maja 2015, 08:08
450 jak sie czujecie na takiej dawce moze mi ktos odp czy wenla w wysokich dawkach lepeij zwieksza dopamine niz serta ?? I czy serta wogole zwieksza ta dopamine czy to pic na wode ? Bardzo prosze o sesowne odp

przez Zbychu 1977 22 maja 2015, 10:46
Trzeci nien na wenli 450mg,bardzo dobrze toleruje fizycznie tą dawke,źle się czuje psychicznie ale odbieram to jako dobry prognostyk na przyszłość.

-- 22 maja 2015, 13:20 --

Co myslicie o 600mg wenli,brał ktos z Was tyle ?
Zbychu 1977

przez novymivo 22 maja 2015, 21:04
Hej. Po 2 miesiacach moge powiedziec ze wenla to niezbyt dobry wybor dla mnie. Strasznie niestabilna jest, do tego chyba nie dziala, sam nie wiem. Dzisiaj zarzucilem sobie phenibut i niebo , czuje sie jak GOSC !!. /cenzura/ nie leki te snri, ssri i inne gowna, bralem wszystko z tego sortu i chyba tylko seroxat jakos dzialal ale to bylo 10 lat temu lol.
Jak bede teraz u lekarza to chce jakies leki ktore beda dzialac na gaba a jednoczesnie motywowac i pobudzac. Jakis stymulant i uperdalacz najlepiej w jednych. SSRI mozna przyrownac do placeba.
Jeszcze miesiac sie pomecze . Dawkowanie po 5 tablet dziennie jest normalnie rzecz biorac nieekonomiczne i chyba bezcelowe. pzdr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 23 maja 2015, 05:22
novymivo,
Jak bede teraz u lekarza to chce jakies leki ktore beda dzialac na gaba a jednoczesnie motywowac i pobudzac. Jakis stymulant i uperdalacz najlepiej w jednych.

tez cos takiego szukam, ze znanych to baclofen, jest po nim milo choc u mnie dopiero przy duzych dawkach ale tolerancja na to rosnie,
jest jeszcze gabapentyna i lyrica, ceny wysokie, mnie lyrica nie podeszła, moze za krotko to bralem, w kazdym razie duzo kasy poszlo w bloto.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Dark Knight 23 maja 2015, 09:55
novymivo, ty masz dostep prawie do wszystkiego wiec problemu nie bedzie ja bym na twoim miejscu sprobowal takiego mixu jak zbychu z tym ze nie koniecznie wenla w sawce 450 a 300 mg do tego metylo napewno fajnie podbije noradrenaline zobaczysz czy w tym nie tkwi problem dopamine tez powinno w wyczowalny sposob podniesc :) wydaje mi sie ze powinno byc calkiem sympatycznie ale to ty sam wiesz najlepeij czego ci brakuje i czego oczekujesz od leku

przez Zbychu 1977 23 maja 2015, 10:31
Czwarty dzień na dawce 450mg plus metylo 3x10mg.Dzieki metylo nie czuje anhedoni,nie mam zaburzenia motywacji,nastrój jest średni ale to pewnie skutek działania wenli.Mam problemy ze snem.
Zbychu 1977

przez artur1978 23 maja 2015, 12:22
novymivo napisał(a):Hej. Po 2 miesiacach moge powiedziec ze wenla to niezbyt dobry wybor dla mnie. Strasznie niestabilna jest, do tego chyba nie dziala, sam nie wiem. Dzisiaj zarzucilem sobie phenibut i niebo , czuje sie jak GOSC !!. /cenzura/ nie leki te snri, ssri i inne gowna, bralem wszystko z tego sortu i chyba tylko seroxat jakos dzialal ale to bylo 10 lat temu lol.
Jak bede teraz u lekarza to chce jakies leki ktore beda dzialac na gaba a jednoczesnie motywowac i pobudzac. Jakis stymulant i uperdalacz najlepiej w jednych. SSRI mozna przyrownac do placeba.
Jeszcze miesiac sie pomecze . Dawkowanie po 5 tablet dziennie jest normalnie rzecz biorac nieekonomiczne i chyba bezcelowe. pzdr.

Phenibut to fajny narkotyk ale pozniej pogarsza nastroj iw ywoluje depresje wiec ciezko go porownywac do antydepresantow.Dla mnie phenibut zawsze to byly spoko 2 dni nastroju i pozniej tydzien zjazdu wiec przy depresji nie polecam.

przez novymivo 23 maja 2015, 14:28
Dark Knight napisał(a):novymivo, ty masz dostep prawie do wszystkiego wiec problemu nie bedzie ja bym na twoim miejscu sprobowal takiego mixu jak zbychu z tym ze nie koniecznie wenla w sawce 450 a 300 mg do tego metylo napewno fajnie podbije noradrenaline zobaczysz czy w tym nie tkwi problem dopamine tez powinno w wyczowalny sposob podniesc :) wydaje mi sie ze powinno byc calkiem sympatycznie ale to ty sam wiesz najlepeij czego ci brakuje i czego oczekujesz od leku

Zgadzam sie tylko jest jedno ALE, wydaje mi sie ze metylo nasili leki bo fobie tez mam i bedzie katastrofa jak w jakas paranoje wpadne.
Phenibut dla mnie numer jeden poki co tylko fakt 2x w tyg to max , zjazdy ma sie gdy sie tego naduzywa. Ja to biore sporadycznie im rzadziej tym lepiej, ale wtedy np wczoraj to normalnie orgazm , god mode, full euforia i wogole dzien by mogl sie nie konczyc. Dzis ide na balety zobaczymy jaki bedzie mix wenli, phenibutu i alkoholu ( ps- juz nie pamietam kiedy pilem hjahahahaha)
AHa jeszcze jedno, duze ryzyko jak zarzuce "BIALE" na wenli ???
ps- na balety z szefami i lizusami itp, ale bedzie parodia jak komus przypierdole hahahahahaha, - musialem to napisac

przez Patryk29 23 maja 2015, 14:49
novymivo, jak ty chcesz cos leczyc jsk pytasz sie czy mozna zajebac biale na wenli :mrgreen:

Nie zebym cie umoralnial, ale fete bym sobie odpuscil, alkohol ti jeszcze /cenzura/ tam pol biedy no ale bialko to juz zdecydowanie za duzo
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez artur1978 23 maja 2015, 15:10
novymivo napisał(a):
Dark Knight napisał(a):novymivo, ty masz dostep prawie do wszystkiego wiec problemu nie bedzie ja bym na twoim miejscu sprobowal takiego mixu jak zbychu z tym ze nie koniecznie wenla w sawce 450 a 300 mg do tego metylo napewno fajnie podbije noradrenaline zobaczysz czy w tym nie tkwi problem dopamine tez powinno w wyczowalny sposob podniesc :) wydaje mi sie ze powinno byc calkiem sympatycznie ale to ty sam wiesz najlepeij czego ci brakuje i czego oczekujesz od leku

Zgadzam sie tylko jest jedno ALE, wydaje mi sie ze metylo nasili leki bo fobie tez mam i bedzie katastrofa jak w jakas paranoje wpadne.
Phenibut dla mnie numer jeden poki co tylko fakt 2x w tyg to max , zjazdy ma sie gdy sie tego naduzywa. Ja to biore sporadycznie im rzadziej tym lepiej, ale wtedy np wczoraj to normalnie orgazm , god mode, full euforia i wogole dzien by mogl sie nie konczyc. Dzis ide na balety zobaczymy jaki bedzie mix wenli, phenibutu i alkoholu ( ps- juz nie pamietam kiedy pilem hjahahahaha)
AHa jeszcze jedno, duze ryzyko jak zarzuce "BIALE" na wenli ???
ps- na balety z szefami i lizusami itp, ale bedzie parodia jak komus przypierdole hahahahahaha, - musialem to napisac

wenla+phenibut+alko+feta to jzu sporo rzeczy jest ,szczegolnie ze wenla w wysokiej dawce wiec interakcje moga bcy nieprzewidywalne
W sumie cie rozumiem bo jak sie czujesz zle albo jeszcze gorzej nijako to chcesz poprawy ale tak sobie tylko pogorszysz nastroj na dluzsza mete.
Nie lepiej wytrzymac chociaz z pol roku bez drugow, zejsc z wenli i wtedy nawalac na co masz ochote?

przez novymivo 23 maja 2015, 16:22
Kazdy z Nas chce poprawy, problem polega na tym gdzie jest Nasz cel. Na chwile obecna nie ma super efektywnego leku ktorego bym probowal, bym mogl powiedziec ze jest zajebiscie i jestem zdrowy. Moze inaczej. wiem ze zycie to nie tylko sielanka, ale bedac tak dlugo ograniczanym przez moja chorobe i postepem wieku, chce wkoncu przezyc pare lat na maxa, sam spokoj i pokonanie depresji i lekow nie wystarczy. Lubie euforie i w sposob posredni jak sobie od czasu do czasu zapewniam. Czy robie zle ? - pewnie tak, ale mam to w dupie. Sam nie wiem ile pozyje. Wenla na pewno nie spelnia moich wymagan, bo na tym leku mozna przebimbac i obudzic sie za 3 lata w tym samym miejscu o 3 lata starszym. To nie dla mnie. Gdybym znalazl lek ktory dziala zawsze tak samo, tolerka nie rosnie to bylo by cos zajebistego. Jakbym mial hajs to koka byla by super opcja, tylko jak dlugo ;). Juz taki jestem, lubie adrenaline , mocne emocje, a zycie 90% szarakow to nie dla mnie. Zawsze czulem sie wyjatkowo, a ze glupi nie jestem to nie skonczylem na ulicy i wszystko kontroluje juz dobre parenascie lat ;).
pzdr

przez Zbychu 1977 23 maja 2015, 16:48
Jesli wenla u mnie nie wypali po 6 tyg zmieniam ją na 100% na tianeptyne.Wg mnie mam problem również z układem opioidowym a tianeptyna reguluje ten układ.
Zbychu 1977

przez novymivo 23 maja 2015, 16:56
Zbychu 1977 napisał(a):Jesli wenla u mnie nie wypali po 6 tyg zmieniam ją na 100% na tianeptyne.Wg mnie mam problem również z układem opioidowym a tianeptyna reguluje ten układ.

A co bawiles sie z opoidami, koda czy co :D ??
http://www.cda.pl/video/22118791/Afrykanskie-Disco - klimat mega ;)

przez Zbychu 1977 23 maja 2015, 16:58
novymivo napisał(a):
Zbychu 1977 napisał(a):Jesli wenla u mnie nie wypali po 6 tyg zmieniam ją na 100% na tianeptyne.Wg mnie mam problem również z układem opioidowym a tianeptyna reguluje ten układ.

A co bawiles sie z opoidami, koda czy co :D ??
http://www.cda.pl/video/22118791/Afrykanskie-Disco - klimat mega ;)

Mi nie chodzi o ćpanie tylko o leczenie,tianeptyna reguluje wydzielanie endorfin ,a więc nie zwiększa ich poziomu jak narkotyk tylko wymusza na organiźmie zwiększoną jej syntezę.
Zbychu 1977

Sortuj wg