WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 17 maja 2015, 13:20
Dark Knight napisał(a):Nie wiem na co zmienic ten lek juz wszystko bylo jakis dobry tlpd mozecie polecic

A dlaczego chcesz zmieniac wenle ?

-- 17 maja 2015, 13:21 --

Dzisiaj u mnie nie jest tak kolorowo jak wczoraj,senny jestem i troszke nastrój spadł,no ale jutro ruszam z 75 mg ;)
emilk

przez depresyjny098 17 maja 2015, 13:22
O jejku emilk piszę Ci że mi idzie w napięcie, somatykę. Jak tak piszę to mi uwierz na słowo, a nie mi piszesz co powinienem mieć. :-) wenle biore gdzies 5 miesiac.

przez emilk 17 maja 2015, 15:36
depresyjny098 napisał(a):O jejku emilk piszę Ci że mi idzie w napięcie, somatykę. Jak tak piszę to mi uwierz na słowo, a nie mi piszesz co powinienem mieć. :-) wenle biore gdzies 5 miesiac.

Hmmm 5 miesiac to juz dlugo,wczeniej bylo lepiej czy nie bardzo ? Nie no wierze Ci,ja dzisiaj zdecydowanie gorzej się czuję niż wczoraj,takie skoki mam raz lepiej raz gorzej,ale to dopiero początek zobaczymy jak sie rozkreci ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 17 maja 2015, 19:25
Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr
Dodam ze wenla zmienila jeszcze :
-moge chodzic w tej samej koszulce 3 dni, kiedys codziennie inna
-wlosy kiedys scinalem itp, teraz mi rosna i rosna i mam wyjebane
-jakis pryszcz wyskoczyl wkur... sie, teraz wyjebka na maxa
-w robocie przysypiam i mam wyjebane

przez emilk 17 maja 2015, 21:22
novymivo napisał(a):Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Widzę ze wenla albo działa dobrze albo słabo.Mnie czasem pobudza dobrze,czasem zamula ale cięzko mi powiedziec wiecej bo biore dopiero tydzien 37,5 mg.
emilk

przez wisnia80 18 maja 2015, 06:36
novymivo napisał(a):Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Ludzie, te leki nic za was nie zrobią same! Przesatań ****dolić i bierz się w garść. W życiu jak w rolerkostrze raz zajebiście raz do dupy i to jest norma. A tu widzę że niektórzy cały czas zajebiście by mieć chcieli.

przez slow_down 18 maja 2015, 08:13
Wez sie w garsc - idealna odpowiedz dla kogos z depresja. Nawet caly watek o takich tekstach powstal. Gdybym byl w dole i cos takiego uslyszal, dalbym po mordzie, niewazne kto by to byl (tylko kobiet bym nie trzasnal).
slow_down

przez wisnia80 18 maja 2015, 09:01
slow_down napisał(a):Wez sie w garsc - idealna odpowiedz dla kogos z depresja. Nawet caly watek o takich tekstach powstal. Gdybym byl w dole i cos takiego uslyszal, dalbym po mordzie, niewazne kto by to byl (tylko kobiet bym nie trzasnal).

Koleżko nie przeceniaj swoich możliwości. Kozakuj do depresji.

przez MalaMi1001 18 maja 2015, 09:19
Ja też mam totalną wyj/bkę na wszystko. Tzn. są rzeczy, na których bardzo mi zależy i zależy mi żeby moim bliskim było dobrze, ale na resztę mam totalną wyj/bkę. Takie totalnie emocjonalne otępienie, jak mnie coś wkurza to tego nie ukrywam, emocjonalny dystans, chłód, no wyj/bka. A i seksualna kastracja, ale też mam na to wyj/bane. Cały mój wewnętrzny świat, który uwielbiam pozostał, ale nie ma takiej rzeczy oprócz kilku, które byłyby mnie w stanie ruszyć. Generalnie aż zaczyna mi się tęsknić do depresyjnego klimatu ;) To jest taka mega stabilność umysłowa, chociaż zaczyna mi się chyba włączać lekka agresywność, ale również mam o w doopie :lol: Teraz mam ochotę na taki tydzień totalnej samotności jak kiedyś, żeby sobie pobyć w takim stanie sam na sam ze sobą, ale nie mam na to najmniejszych szans :? co mnie mega wk/rwia.

przez emilk 18 maja 2015, 10:39
wisnia80 napisał(a):

Ludzie, te leki nic za was nie zrobią same! Przesatań ****dolić i bierz się w garść. W życiu jak w rolerkostrze raz zajebiście raz do dupy i to jest norma. A tu widzę że niektórzy cały czas zajebiście by mieć chcieli.

Typowe przegięcie z Twojej strony !!! Taki człowiek potrzebuje wsparcia,a Ty wbijasz mu jeszcze nóż w plecy...
emilk

przez novymivo 19 maja 2015, 18:23
Hej, spokojnie koledzy i kolezanki. Czasem trzeba dac komus kopa aby zaskoczyl, jednak gadanie to za malo, trzeba byc przy nim i go motywowac kazdego dnia inaczej nic z tego. Kratom odstawilem, powoli wenla znowu zaskakuje. Zmniejszylem dawke do 150 mg . pzdr

przez Dark Knight 19 maja 2015, 20:02
Ja jutro ide do lekarza po clona trzeba sie wkoncu troche zrelaksowac ;/

przez emilk 19 maja 2015, 23:43
novymivo napisał(a):Hej, spokojnie koledzy i kolezanki. Czasem trzeba dac komus kopa aby zaskoczyl, jednak gadanie to za malo, trzeba byc przy nim i go motywowac kazdego dnia inaczej nic z tego. Kratom odstawilem, powoli wenla znowu zaskakuje. Zmniejszylem dawke do 150 mg . pzdr

Ale można troszkę delikatniej ;) Ja od 2 dni na 75 mg jadę,czuję się troszkę pijany przy prowadzeniu pojazdów,ale nie odczuwam takiego powera jak parę dni wcześniej tylko jestem bardziej wyciszony i troszkę senny.

-- 19 maja 2015, 23:44 --

Dark Knight napisał(a):Ja jutro ide do lekarza po clona trzeba sie wkoncu troche zrelaksowac ;/

Mnie zawsze Alprazolam relaksował ale trzeba uważać bo uzależnia ;)
emilk

przez novymivo 20 maja 2015, 12:40
Ja mam benzo od wyboru do koloru a jakos od czasu wenli nawet mnie nie kusi zbytnio. Jakbym mial wybierac to jednak wole stymulanty niz typowe mile "uwalenie" ;). Ja dzisiaj dorzucam extract kurkumy do snri, mam nadzieje ze mocniej kopnie i dam znac o efektach. Mi sennosc po wenli minela, teraz mnie leciutko pobudza ale humor taki nijaki ani na plus ani na minus. Tesknie za kratomem ale to zupelnie inne dzialalnie i musze wybrac albo sie leczyc albo "uwalac" i liczyc na cud. Wlosy scialem, na silke wrocilem, posprzatalem itp wiec nie stekam, wracam do God mode mam nadzieje ;).
pzdr

Sortuj wg