WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez MalaMi1001 06 maja 2015, 20:21
novymivo napisał(a):czuje sie jak jedyny normalny w tym jebanym teatrze.

Nie wiem czy normalny ale na pewno sfrustrowany. Przejdzie Ci, trzymam za to kciuki ;)

P.S. To nie jest przytyk w Twoją stronę, każdy przechodził przez taki okres w swoim życiu, że wszyscy są winni, a ja teraz cierpię, ja też przez to przechodziłam dlatego mówię, że Ci przejdzie. To naturalny proces zdrowienia. Pozdrówka ;)

przez novymivo 06 maja 2015, 20:27
MalaMi1001 napisał(a):
novymivo napisał(a):czuje sie jak jedyny normalny w tym jebanym teatrze.

Nie wiem czy normalny ale na pewno sfrustrowany. Przejdzie Ci, trzymam za to kciuki ;)

P.S. To nie jest przytyk w Twoją stronę, każdy przechodził przez taki okres w swoim życiu, że wszyscy są winni, a ja teraz cierpię, ja też przez to przechodziłam dlatego mówię, że Ci przejdzie. To naturalny proces zdrowienia. Pozdrówka ;)

Hej, nie no bez przesady ja tam do nikogo nie mam pretensji procz siebie samego ze taki dobry i latwowierny bylem. Ja wszystko co najgorsze mam juz za soba, teraz bedzie juz tylko lepiej a doswiadczenie dalo mi nauke na cale zycie.

przez MalaMi1001 07 maja 2015, 08:33
A ja z braku leków miałam dwa dni przerwy w braniu wenli i chyba sobie wszystko popsułam, bo nie czuję się już tak fajnie :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cala w trawie 07 maja 2015, 11:36
zrobilam przerwe od weneli na 2 tyg i przeszlam na paro,okropnie sie pogorszylo,od tygodnia biore 150 weneli ale nie czuje poprawy,czy tak krótki okres czasu przerwy ma wplyw ze znow bedzie sie rozkrecac jak po dluzszej przerwie?

przez szaraczek 07 maja 2015, 16:26
cala w trawie, Tak. Po 2-tygodniowej przerwie w braniu leku jest tak jakbyś zaczynała na nowo. Niestety.

-- 07 maja 2015, 15:34 --

MalaMi1001, 2 dni to nie jest aż tak długo. Bądź dobrej myśli. Być może na dniach wszystko wróci do normy. Choć z drugiej strony znając te leki nigdy nic nie wiadomo, ale myśl pozytywnie :smile: Ja od tygodnia zacząłem sertralinę i jak narazie czuję duże otępienie, oszołomienie, senność i zawroty głowy. Ta senność to jeszcze większa niż na paro. Dopiero przy moim trzecim antydepresancie widzę jak dobrym lekiem była wenlafaksyna w moim przypadku. Może do niej jeszcze wrócę :smile:
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez jetodik 07 maja 2015, 16:42
hmm, niby lek na depresje, a ja smutny po tym, chociaż to dopiero 3 dni na wenli.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez szaraczek 07 maja 2015, 16:45
jetodik, Ten lek nie działa już po 3 dniach, poczekaj na działanie z 3 tygodnie a jak jeszcze to będzie za mało to i nawet 3 miesiące. U każdego zaskakuje w innym czasie ;)

Wenlafaksyna 225 mg

przez jetodik 07 maja 2015, 16:47
szaraczek, MałaMi pisała, że ją po dwóch dniach postawiła na nogi :) nie no liczę, że tak tydzień minimum bo słyszałem, że zaskakuje szybciej niż np. esci czy paro, a te u mnie to półtora tygodnia i dalej było już bez zmian.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez szaraczek 07 maja 2015, 16:55
jetodik, Szybciej niż esci i paro? A to ciekawe bo ja słyszałem zupełnie na odwrót. W sumie jednak to sprawa indywidualna skoro piszesz, że MałąMi postawiła na nogi już po dwóch dniach. Przeważa chyba jednak więcej opinii, że wenlafaksyna jest lekiem długo rozkręcającym się. I u mnie też tak było bo zaskoczyła dopiero po 3 miesiącach. Ale może Ty będziesz wśród szczęśliwców o których szybko zaskakuje ;)

Wenlafaksyna 225 mg

przez jetodik 07 maja 2015, 17:01
szaraczek, ważne żeby uboki zeszły szybko, a swoją drogą niech się tam rozkręca nawet powoli ;)

przez szaraczek 07 maja 2015, 17:05
jetodik, A co masz z uboków?

Wenlafaksyna 225 mg

przez Patryk29 07 maja 2015, 17:18
Po 2 dniach to co najwyzej same skutki uboczne w tym pobudzeni,e dlatego ja postawilo na nogi, 4-6 tygodni ujawnia sie dzialanie tego leku, wiem bo bralem.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez jetodik 07 maja 2015, 17:22
osłabienie i nerwowość i niechęć do życia do pracy (strasznie mi się tam dłuży), potliwość, czuje ze schudłem już...jednocześnie z dniem rozpoczęcia przyjmowania wenli 37,5mg/d zszedłem z paro z 20mg/d na 10mg/d.
no ciesze sie, ze to nie jest właściwe działanie tego leku:D

przez New-Tenuis 07 maja 2015, 17:26
Ja też właśnie wchodzę na wenlę (znowu, ech) i jedynym "ubokiem" są poranki - bardzo wcześnie się budzę i jestem strasznie podenerwowana. Ale lek toleruję bardzo dobrze.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg