WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Ewgf 04 kwi 2015, 09:53
depresyjny098, Nic ci nie dadzą odżywki, wszystkie są tak naprawdę gó wno warte, nawet serwatki białkowe itp. I tak nie strawisz takiej ilości białka jakie masz w dobrej diecie, chyba że na sterydach. Uwierz mi mam przetestowane przez ostatnie 10 lat odżywki, te wszystkie super gainer, nitrobolony, kreatyny, hmb, bcaa, glutaminy, jablczany srany i inne l karnityny. Teraz mam więcej siły niż jak brałem kreatyne pare miesięcy temu. Nawet mi gościu co sprzedaje te odżywki sie przyznał, że one są gó wno warte i chodzi tylko o nabijanie kasy, a te wszystkie warszawskie koksy czy inne głaby to tak naprawde jadą na sterydach, a cisną kit że są naturale żeby firmy odżywkowe im dawaly kase za reklame. Ale taki ten świat jest zbudowany od podstaw na oszustwie, rządzi pieniądz. Jedyne co dla mnei ma sens to pakowac w witaminy i minrealy, i dobrą dietę. Nie jesć śmieci typu czipsy, cola czy pizza. Na noc 50mg cynku i b6. Witaminy A E D K działają mocno anabolicznie. Ja podniosłem sobie teścia do górnej granicy normy, samym zbijaniem aromatazy cynkiem i witaminami. Estrogeny mam przy dolnej granicy normy. Wszystko co podbija dopamine ci pomoże, a co zwiększa prolaktyne będzie cie stopować w przyrostach i ogolnie kondycji. Myślisz że czemu wybrałem wenle ;d Tutaj np. by była bardzo dobra selegilina. Albo kabergolina ewentualnie bromokryptyna. Ale i tak najważniejsza jest wydolność kardio i sen.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez benzowiec84 04 kwi 2015, 11:10
Ewgf napisał(a):cytrynka84, jak ci w ulotce napisza że masz nasrane we łbie i jesteś murzynem to też stwierdzisz że po coś te ulotki są pisane? Myślisz że lekarz czyta te ulotki? Ulotka jest po to żeby była podkładka do obrony w sądach w przypadkach zaskarżenia. Tu raczej nie jest wiele dla pacjenta. To powiedz mi co ja mam myśleć o lekarzach jak idę do jednego i mi mówi że od wenli z trittico dostane zespołu serotoninowego, a ide do drugiego to mi na dzień dobry daje właśnie taki zestaw i jeszcze neurolepta na spanie. W czym oni są tak naprawdę mądrzejsi od nas? Lekarka mi mówi żebym się nie denerwował a widzę że jej samej się ręce trzęsą i być tu mądry. Oni się znają to fakt bo tak te 5 ponad lat niby studiowali, ale co z tego jak jest to wiedza czysto teoretyczna i gdzie ide to te dobieranie leków jest po prostu na "a może siądzie" pffff. Weźcie mnie nie wqrfiajcie takim gadaniem bo jak ktoś jest głupi to i apapem sie zabije. To jest czysty biznes na lekach i państwo robi z nas po prostu debili którzy nie wiedzą co robią dyktując warunki kupowania leków przez recepty. Zobaczcie jaki to jest biznes na lekach, jak wielki jest czarny rynek leków , w aptece kupujesz za pare złotych sprzedajesz na necie po 50zł?
Patryk29, Ty się puknij w dekiel są leki w dawkach 1mg i są takie których odpowiednik jednego 1mg dzialania poprzedniego wynosi np. 100mg. To nie jest escitalopram że są tabletki po 5 mg. Fluoksetyna jest największa tabsa 20 mg i się bierze tego nawet do 120mg. A chociażby nawet to 3x20. Ja biorę 3x150 bo większej tabsy nie ma jak 150. A to że mamy lekarzy z ery PRL co ci przepisza 225 wenli i mówia że to dużo to już nie moja wina. Sam tu czytam że jeden lekarz tu chopowi mowi max 225, tu zaraz dziewczyna gada że bierze 300.
Taki mądry panie pacjent jesteś i w ulotki wierzysz to mi powiedz czemu w jednej piszę że max 225, a w drugiej piszę że 375! QRFA przecież to ta sama substancja a 2 różne wersje w ulotce. LUDZIE MYŚLCIE za siebie a nie dajecie się robić w pacjenta. " Tak dziękuję panie doktorze już pół roku tableteczki nie pomagają, ale co tam moze strzelimy inny mix i zas przyjde na wizyte za miesiąc i stwierdzimy czy dziala czy nie, a życie leci..."
Patryk29, bezsens to te twoje pier*olenie jest, niekiedy wystarczy pare mg więcej czegoś aby zaczęło działać calkiem inaczej, zmienia się wybiórczość, selektywność i nasilenie. Wenla dziala na serotonine na zasadzie paraboli, im wieksza dawka tym slabiej działa wg. proporcji, nie dziala liniowo. Większy potem jest wpływ na NET i DAT i o to właśnie chodzi. A nie będe zarł ssriaje inne żeby zamulony łazić na serotoninie. Noł fenk ju. Brałem fluo duże dawki, teraz biore wenle duże dawki i widzę że wenla jest o wiele lepsza. Nie na darmo Stahl wymyślił CRF, i tak tam nawet byly przypadki do 600mg wenli na dzień. Niektórzy mają inny metabolizm leków.

Popieram to pogrubione , oni /cenzura/ wiedzą to tak jak typ co nigdy nie miał problemów z alkoholem ma leczyć ,ludzi uzaleznionych , przecież on nie wie co to są np objawy abstynencyjne . A Lekarze mają pojęcie teoretyczne i posługują się bardziej matematyką , mają pacjentów i tym ludziom np na depre i lęki pomogła wenla w70% i on uznaje wtedy że ci trzeba to zapisać , ale nie wie jak zareagujesz. przyjdziesz że jesteś zmęczony da ci Reboksetyne albo bupropion , ale są takie asy że przyjdziesz i mówisz że jesteś zmęczony i senny a on chce ci przepisać Escitaloparm . zgadzam się w pełni, jak bym widział w lekarzu człowieka co się zna to bym mu ufał ale niestety to debilę , gdybym sam sobie nie wybral wellbutrinu to dziś bym jadł escitaloparm na zmęczenie hehe. a tak to nie czuję zmęczenia ani sennośći 50% moich objawów znikneło. oni posługują sie wiedzą teoretyczna według danych pacjenta , tyle ludziom pomoglo to a tyle ludziom pomogło to , skakanie z leku na lek jak krolik doświadczalny nie podziała to zmienimy,jak ktoś ma jakąś chociażby elementarną wiedzę to powinien leczyć się sam. tu na forum są ludzie co wiedzą więcej od psychiatrów , psychiatrzy nawet nie wiedzą jak działa wychwyt zwrotny , że ssri powoduja apatie i anhedonie , jak przyjdziesz do niego po latach brania ssri z anhedonia to on łączy to z depresją (to nic że przed leczeniem nie miałem tego) nie znają się na mechanizmach,receptorach itp . człowiek ogarnięty troche poczyta i wie czego mu brakuję , a najlepiej sprawdzić na zasadzie hamowania wychwytu zwrotnego ,wziąść najmocniejszą paroksetyne jak nie zadziała to znaczy że serotonina nie jest nam potrzebna ,potem wziąść reboksetyne albo wellbutrin , lub agonistów dopaminy czy metylofenidat i będziemy wiedzieli czego nam brakuje. jak wychwyt zwrotny nie zadziała to mozna celować w leki co uwalniają neurotransmitery . ja się lecze sam i wkońcu trafiłem na swoj lek , tak to bym jadł cital albo escital haha.

-- 04 kwi 2015, 10:11 --

a no i jasne że ulotka jest po to żeby chronić koncerny farmaceutyczne jak ktoś naprzykład się zatruje ,czy dostansie zawał albo się zabiję to przecież wszystko pisało w ulotce . lekarze nie znają ulotek kolejna prawda.

-- 04 kwi 2015, 10:15 --

Ewgf napisał(a):Patryk29, tak jestem mądrzejszy od lekarza. I gó wno mnie obchodzi co tam se lekarz myśli nt. tego czy zwiększenie dawki zadziała. Bo widzisz w tym rzecz że jeden lekarz sądzi że zwiększenie zadziała, a drugi ci nie zwiększy, wiec o co tu chodzi? Gdybym się słuchał jednego lekarza to bym teraz był na 75 mg wenli i promazyny i dalej tracił czas w nerwicy. Dużo to pojęcie względne. I właśnie myślę, tylko że też myślę samodzielnie i dlatego nie jestem w czarnej wielkiej dupie jak ty i nie gdybam na forum co tu zrobić, tylko już dawno se ustabilizowałem sytuacje z nerwicą i czuję się zajebiście. Nie wiem o jakich ubokach mówisz bo ja nie mam kompletnie żadnych, a przynajmniej nie mam nic czego nie miałem przed braniem leków. Więc twoja teoria większa dawka=większe uboki jest tak samo śmieszna jak myślenie że zwiększanie dawki nic nie daje. Gdybyś chodził na terapie to byś wiedział że to jest nieważne jak się nazywa twoja dolegliwość czy to jest fobia społeczna, czy nerwica dupy czy inne cuda wianki tylko się drąży temat i uczy z tym radzić. Bo jak już dawno ci mówiłem samymi lekami się nie wyleczysz. No ale cóż ty dalej sobie słuchaj lekarzy i czytaj ulotki a ja czując się zajebiście będe się śmiał dalej z tych twoich smarków tu na forum :)

otóż to to jest mózg i każdy lekarz inaczej leczy :) to którego lekarza się słuchać hehe? po 2 jak lekarz może cie zweryfikować po godzinie rozmowy ;p
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 04 kwi 2015, 11:38
Tak /cenzura/ koncerny i lekarza tworza tajemne zgrupowanie, którego celem jest, zniszczenie pacjenta, zabranie mu wszystkich pieniedzy, zrobienie z niego zombie, sorry /cenzura/ ale ktos komus karze brac psychotropy, ta sa leki ostatniej szansy, a nie witaminy, niedlugo chorzy na raka beda sie leczyc sami w domu ketchupem i musztarda bo ponoc sa antyrakowe, to ze ktos cos napisal w internecie nie oznacza, ze to prawda, trzeba miec jakies elementarne pojecie na temat tego jak pracuje ludzki organizm, a juz na pewno znac sie na anatomii czlowieka, tego sie ucza lekarze, nie tylko jak pracuje mózgownica, ogólnie huja wiemy na temat depresji, jestesmy leczenie starymi lekami, bo depresja jest zlozona choroba, to nie grypa, jasne ze sa lekarze którzy huja wiedza, ale w kazdym zawodzie trafiaja sie partacze, ale jezeli ktos wpierdala kosmiczne dawki leku i drugiemu radzi, zeby zarl tyle samo bo bierze ze mala dawka i trzeba dopierdolic /cenzura/ wie ile zeby zadzialalo, to po prostu jest smieszne, dawkowanie jest ustalane przez producenta nie bez powodu, oni testowali te leki w odpowiednich dawkach i badali skutki uboczne wplyw na organizm itd, stad ulotka równiez mówi o wszystkich mozliwch skutkach, gdyby mieli w dupie pacjenta to napisali by ze dawkowanie jest zalezne od lekarza, i to lekarz moze ustalic ze mozna brac kosmiczne dawki, prawda jest taka ze sam sobie ustaliles dawke a lekarz o tym nawet nie wie i sadzisz ze jest zajebiscie, co bedzie jak bedziesz musial brac ten lek drugi raz?? pomyslales o tym? w mniejszej dawce juz zapewne na ciebie nie zadziala, ale /cenzura/ w to dopierdolisz 1grama dziennie :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny098 04 kwi 2015, 11:39
To kupie sobie cynk, b6, adek. Mi mama nawet dobrze gotuje, a pozniej sie nad dieta pomysli.;-) Zaangazowanie do cwiczen mam, a to najwazniejsze. Troche sie czuje przyklapniety poznawczo, a teraz prawko zacząłem. Nie wiem czy dobrze, ale najwyzej instruktor bedzie po hamulach dawał. Ustawilem sobie 200 wenly od tygodnia.

przez Patryk29 04 kwi 2015, 11:44
Na cynku i witaminie b6 to masy i sily nie zrobisz.
To wszystko tak na prawde masz w jedzeniu, nie trzeba nawet nic dokladac, poza tym witaminy w tabletkach sa bardzo malo wchlanialne, tak ze nie wiele ci da b6 i cynk.

Ile czasu cwiczysz??

przez Ewgf 04 kwi 2015, 11:45
depresyjny098, tylko z witamina A uważaj bo za dużo może ci siąść na wątrobę, ale to widać bo zaczynasz się najpierw robić lekko pomarańczowo-żółty na skórze ;d U mnie cynk i b6 w dużych dawkach zdziałały cuda.

-- 04 kwi 2015, 10:50 --

Patryk29, skończ się już udzielać bo żal ciebie czytać. Strasznie farmazonisz a argumenty też do ciebie nie docierają. Jak piszesz że producent specjalnie w trosce o mnie robi badania i opracowuję "dawkę" to mi po prostu ręce opadają z myślą jak naiwny ty jeszcze jesteś i jak mało chyba jeszcze wiesz naprawdę o tym świecie. Badania są po to żeby przeciść lek do sprzedaży i tyle, wynik badania zalezy od tego kto je zleca czyt. "daję hajs". Proste. No chyba że ewidentnie coś rozwala wątrobe w 50% przypadków to od razu go skreślają stąd najpierw nazwy typo ABC 123456 substancji, a potem dopiero jak już nie są tak strasznie szkodliwe to przechodzą dalsze testy. W ogole te testy i tak są śmieszne bo jest to wszystko manipulowane pod odpowiedni wynik by lek mozna było sprzedawać jak najwięcej.

-- 04 kwi 2015, 10:51 --

Koncernom nie zalezy na tym byś był zdrowy, na tym czy zdechniesz czy nie, tylko na tym żebyś ich nie mógł zaskarżyć i wygrać. Najlepsi są pacjenci wciąż chorzy, którzy kupują leki ciągle, przewlekle. A tutaj psychiatria to jest Eldorado dla nich.
Turbolaxa 600mg

przez Patryk29 04 kwi 2015, 11:56
Ewgf, koncerny maja w pizdzie wszystko bo i tak pacjent przyjdzie po antydepresant, pisza zeby zabezpieczyc siebie, ale poprzez to ostrzegaja pacjentów, myslisz, ze zalezy im na tym zeby ludzie pierdolneli samobója, albo serce im wyskoczylo po zwiekszeniu dawki leku do /cenzura/ wie jakiej, chcesz wpierdalac duze dawki to wpierdalaj sobie, ale nie radz komus, bo to jest zalosne i niebezpieczne, jezeli ty masz nerwice to na /cenzura/ bierzerz taka dawke, bierze sie zawsze najmiejsza skuteczna dawke leku, zwiekszanie ma sens tylko do jakiejs granicy bezpieczenstwa, lekarz ma doswiadczenie i zna stan swojego pacjenta, sadzisz ze nie dal mu dawki 300mg bo mial taki kaprys, smiech na sali.

przez depresyjny098 04 kwi 2015, 11:59
Patryk29 cwiczylem z kolegą regularnie 3 lata, miałem 3 lata przerwy i teraz zaczynam od zera. Wczesniej bardziej sporadycznie.

przez Patryk29 04 kwi 2015, 11:59
Ewgf, Koncernom nie zalezy na tym byś był zdrowy, na tym czy zdechniesz czy nie, tylko na tym żebyś ich nie mógł zaskarżyć i wygrać. Najlepsi są pacjenci wciąż chorzy, którzy kupują leki ciągle, przewlekle. A tutaj psychiatria to jest Eldorado dla nich.

To zdanie w google znalazles :P

Za chwile sie okaze ze za nawroty depresji sa winne koncerny - /cenzura/ to spisek, stary ty musisz chyba zaczac neuroleptyki brac. :pirate:

-- 04 kwi 2015, 12:01 --

Koniec tej dyskusji, wesolych swiat.

przez Ewgf 04 kwi 2015, 12:10
Patryk29 napisał(a):Ewgf, koncerny maja w pizdzie wszystko bo i tak pacjent przyjdzie po antydepresant, pisza zeby zabezpieczyc siebie, ale poprzez to ostrzegaja pacjentów, myslisz, ze zalezy im na tym zeby ludzie pierdolneli samobója, albo serce im wyskoczylo po zwiekszeniu dawki leku do /cenzura/ wie jakiej, chcesz wpierdalac duze dawki to wpierdalaj sobie, ale nie radz komus, bo to jest zalosne i niebezpieczne, jezeli ty masz nerwice to na /cenzura/ bierzerz taka dawke, bierze sie zawsze najmiejsza skuteczna dawke leku, zwiekszanie ma sens tylko do jakiejs granicy bezpieczenstwa, lekarz ma doswiadczenie i zna stan swojego pacjenta, sadzisz ze nie dal mu dawki 300mg bo mial taki kaprys, smiech na sali.

Tak uważam.
Tylko panie kolego pokaż mi gdzie ja tu pisałem żeby se chop zwiększył dawkę sam?
Turbolaxa 600mg

przez magnolia84 04 kwi 2015, 12:12
"nerwica dupy" :105:
magnolia84

przez Patryk29 04 kwi 2015, 12:25
Ewgf, Napisales mu zeby zmienil lekarza, bo nie chce mu dawki zwiekszyc na 300mg, genialne. :papa:
Czyli zaproponowales mu zwiekszenie, bo zeby zwiekszyc musi zmienic lekarza.
To byl mój ostatni post co do twojej osoby, nara.

przez benzowiec84 05 kwi 2015, 01:29
pierdolicie za przeproszeniem obaj.

-- 05 kwi 2015, 00:37 --

Patryk29 napisał(a):Tak /cenzura/ koncerny i lekarza tworza tajemne zgrupowanie, którego celem jest, zniszczenie pacjenta, zabranie mu wszystkich pieniedzy, zrobienie z niego zombie, sorry /cenzura/ ale ktos komus karze brac psychotropy, ta sa leki ostatniej szansy, a nie witaminy, niedlugo chorzy na raka beda sie leczyc sami w domu ketchupem i musztarda bo ponoc sa antyrakowe, to ze ktos cos napisal w internecie nie oznacza, ze to prawda, trzeba miec jakies elementarne pojecie na temat tego jak pracuje ludzki organizm, a juz na pewno znac sie na anatomii czlowieka, tego sie ucza lekarze, nie tylko jak pracuje mózgownica, ogólnie huja wiemy na temat depresji, jestesmy leczenie starymi lekami, bo depresja jest zlozona choroba, to nie grypa, jasne ze sa lekarze którzy huja wiedza, ale w kazdym zawodzie trafiaja sie partacze, ale jezeli ktos wpierdala kosmiczne dawki leku i drugiemu radzi, zeby zarl tyle samo bo bierze ze mala dawka i trzeba dopierdolic /cenzura/ wie ile zeby zadzialalo, to po prostu jest smieszne, dawkowanie jest ustalane przez producenta nie bez powodu, oni testowali te leki w odpowiednich dawkach i badali skutki uboczne wplyw na organizm itd, stad ulotka równiez mówi o wszystkich mozliwch skutkach, gdyby mieli w dupie pacjenta to napisali by ze dawkowanie jest zalezne od lekarza, i to lekarz moze ustalic ze mozna brac kosmiczne dawki, prawda jest taka ze sam sobie ustaliles dawke a lekarz o tym nawet nie wie i sadzisz ze jest zajebiscie, co bedzie jak bedziesz musial brac ten lek drugi raz?? pomyslales o tym? w mniejszej dawce juz zapewne na ciebie nie zadziala, ale /cenzura/ w to dopierdolisz 1grama dziennie :pirate:

uwież mi że żaden psychiatra nie ma pojęcia o anatomii ani o mozgównicy jak juz mowilem oni dzialają na zasadzie , jaki dany lek pomógł pacjentowi , to nieuki . nie dziwie sie ludziom że chcą leczyć się sami . to najrozsądniejsze wyjscie

-- 05 kwi 2015, 00:38 --

Patryk29, za mało siedzisz w tym świadku by widzieć jak to się kręci .

-- 05 kwi 2015, 00:39 --

popieram Ewgf,

-- 05 kwi 2015, 00:44 --

aha a anatomi to sie uczą ludzi co pracują w prosektorium bo tam im to potrzebne a nie psychiatrzy . zejdz na ziemie patryk albo pozostań w swoim fałszywym przekonaniu

-- 05 kwi 2015, 00:46 --

my /cenzura/ wiemy o depresji ,wątpie . psychiatrzy /cenzura/ wiedzą to bym przyznal racje

-- 05 kwi 2015, 00:47 --

słuchaj sie swojego psychiatry bo on wie co dla ciebie dobre :)) przeciez on sie zna na wszystkim nawet na anatomii .

-- 05 kwi 2015, 00:54 --

Patryk29 napisał(a):Ewgf, , lekarz ma doswiadczenie i zna stan swojego pacjenta, sadzisz ze nie dal mu dawki 300mg bo mial taki kaprys, smiech na sali.

rozjebałeś mnie tym , lekarz wie lepiej jak pacjent sie czuje , po 1 ,dwoch czy 3 rozmowach???
zejdz na ziemie . chłopie chcesz to sie słuchaj swojego lekarza i bierz grzecznie to co ci każe . ale nie namawiaj innych do tego , bo ludzie nie są głupi i widzą jacy ci lekarze to debile

-- 05 kwi 2015, 00:57 --

błądzisz błądzisz bładzisz , ale ok słuchaj swojego lekarza :) bierz co ci daje i bron boże nie staraj sie być mądrzejszy . powodzenia w leczeniu :)
ja lecze sie sam i juz prawie mam remisje , a ty bedziesz jeść od lekarza fluoksetyne , no bo przecież lekarz sie zna , to go słuchasz :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 05 kwi 2015, 08:49
benzowiec84, lecz się sam zobaczymy jak na tym wyjdziesz jeden z drugim w pewnym okresie czasu, będziesz się prosił o pomoc lekarza jeszcze nieraz, ja mam to w dupie

Sortuj wg