WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Ewgf 02 kwi 2015, 18:22
Patryk29, Jakim cudem możesz mu gwarantować że zwiększenie dawki nic mu nie da? Jesteś w jego głowie? Ja jak bym wiedział przed braniem wenli, że dojde tylko do 225 bo mi jakiś konował będzie wiedział lepiej jak ja się czuję, to od razu bym to pierdolił i przeszedł na sertraline.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Pablo5HT1 02 kwi 2015, 21:16
agusiaww,
Nie moge już czytac takich postów w stylu: życie to nie beverly hills, Agusia zastanów się nad tym co piszesz.

przez cytrynka84 02 kwi 2015, 22:19
Patryk29 napisał(a):Dark Knight, Podstawowe pytanie, ile czasu brales dawke 225mg ??
Relanium jak najbardziej ok przy schodzeniu z klona albo alpry, na /cenzura/ ma zmieniac lekarza?
Bo mu nie chce dawki 300mg przepisac, przeciez to jest duza dawka 300mg, lekarz ma doswiadczenie, tutaj nikt nie wie tyle co lekarz na temat depresji, mozemy blyszczec wiedza teoretyczna, ale z praktyka to ma nie wiele wspólnego, jezeli chcesz to sobie sam zwieksz na 300, ale ja ci gwarantuje, ze jak 225mg na ciebie nie dziala to i 300mg nie zadziala.

Zgadzam się z Toba Patryk.Relanium b . dobre na zejście z Klona,właśnie dlatego,ze tak dlugo działa.
Dark,lekarza bym nie zmieniała,nie ma sensu.Ewgf bierze kosmiczne dawki Wenli,nie zawsze więcej znaczy lepiej.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dark Knight 02 kwi 2015, 23:04
Noo tez czytalem ze najlwpeij schodzic zastepujac relanium tylko.ze.ja czasami lykalem 4 mg klona

-- 02 kwi 2015, 23:05 --

Teraz lykam dziennie rano 4 mg relanium z czasem zejscie na 2 mg i tak do zera nie wiem czy to dobry pomysl

przez crayzyalexxx 02 kwi 2015, 23:47
ZYGFRYD moze z czasem Ci to przejdzie :) tyle, ze 7 rano to baaaaardzo wczesnie :( moze kladz sie wcześniej ?

NOVYMIVO ja Ci nie napisze, ze wolno. Ja Ci napisze mój przyklad, ze czasem mi sie zdarzało piwo dwa na wenli i nic mi nie bylo :) nawet bylam na weselu i poprawinach hehe :) ponoc te nowsze leki nie maja interakcji z alkoholem. Ale jak wlazlam na 225 to wole unikać przy takiej dawce. Ja zawsze lubilam piwko na dobry sen :) po tym sie lepiej spi. Teraz jak mam trittico to po nim zasypiam jak po piwku

-- 02 kwi 2015, 22:54 --

PABLO5HT1 Agusi nie ma co czytac, ona żyje w innym świecie hehe

PATRYK29 jak zawsze ma racje :) po co zwiększać jak i tak duza dawka nie dziala ??? Ja juz dawno chcialam zmienić lek ale lekarka kazala wejść na 225. Jest niby lepiej ale czuje, ze to przez trittico i wiem, ze nowy lek byl mi potrzebny. W życiu juz bym nie przeszla na 300 mg ! Z resztą to nie są /cenzura/ wyscigi
W życiu piękne są tylko chwile

przez Patryk29 03 kwi 2015, 17:41
crayzyalexxx, Dzieki :) hehe ale nie zawsze mam racje, ale to tylko szkoda dla mnie, dla nikogo innego, co do mojego postu, to po prostu bralem wenle i czytalem duzo i tak jak pisze do pewnego momentu oplaca sie zwiekszac, ale jezeli sa jakiekolwiek korzysci na mniejszych dawkach, dawki rzedu 450mg to jest po prostu bezsens i jeszcze ktos pisze ze ledwo taka dawke czuje, w takiej sytuacji sie zmienia lek, czasem warto posluchac lekarza albo ulotki, a nie sluchac ludzi z forum, co tak na prawde huja sie znaja, przeczytaja cos w google i sadza, ze sa lepsi od lekarza, heh :), producent nie bez powodu zamieszcza tam rózne informacje, szczególnie o dawkowaniu, jak ktos chce to niech próbuje dawki 600mg i wzwyz, tylko na /cenzura/, im wieksza dawka tym wieksza toksycznosc danej substancji. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez cytrynka84 03 kwi 2015, 22:10
Dawkę 375 czyli max można brać,ale warunkach szpitalnych wg. ulotki.Po coś te ulotki jednak drukują do lekow :? Brałam najwięcej 225 i czułam się dobrze,jak na kogos nie działa to się zmienia lek.

-- 03 kwi 2015, 21:17 --

Dark Knight, Wystarcza 4 mg Relanium? To mala dawka w porównaniu do 4 mg klona.Odstawiaj to lepiej pod scisla kontrola lekarza,bo inaczej moze być Ci bardzo ciężko (objawy abstynencyjne)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez slow_down 03 kwi 2015, 22:49
Ja mam w ulotce napisane, że w przypadku depresji można brać do 375mg, nie ma ani słowa o tym w jakich warunkach.
slow_down

przez Ewgf 04 kwi 2015, 08:11
cytrynka84, jak ci w ulotce napisza że masz nasrane we łbie i jesteś murzynem to też stwierdzisz że po coś te ulotki są pisane? Myślisz że lekarz czyta te ulotki? Ulotka jest po to żeby była podkładka do obrony w sądach w przypadkach zaskarżenia. Tu raczej nie jest wiele dla pacjenta. To powiedz mi co ja mam myśleć o lekarzach jak idę do jednego i mi mówi że od wenli z trittico dostane zespołu serotoninowego, a ide do drugiego to mi na dzień dobry daje właśnie taki zestaw i jeszcze neurolepta na spanie. W czym oni są tak naprawdę mądrzejsi od nas? Lekarka mi mówi żebym się nie denerwował a widzę że jej samej się ręce trzęsą i być tu mądry. Oni się znają to fakt bo tak te 5 ponad lat niby studiowali, ale co z tego jak jest to wiedza czysto teoretyczna i gdzie ide to te dobieranie leków jest po prostu na "a może siądzie" pffff. Weźcie mnie nie wqrfiajcie takim gadaniem bo jak ktoś jest głupi to i apapem sie zabije. To jest czysty biznes na lekach i państwo robi z nas po prostu debili którzy nie wiedzą co robią dyktując warunki kupowania leków przez recepty. Zobaczcie jaki to jest biznes na lekach, jak wielki jest czarny rynek leków , w aptece kupujesz za pare złotych sprzedajesz na necie po 50zł?
Patryk29, Ty się puknij w dekiel są leki w dawkach 1mg i są takie których odpowiednik jednego 1mg dzialania poprzedniego wynosi np. 100mg. To nie jest escitalopram że są tabletki po 5 mg. Fluoksetyna jest największa tabsa 20 mg i się bierze tego nawet do 120mg. A chociażby nawet to 3x20. Ja biorę 3x150 bo większej tabsy nie ma jak 150. A to że mamy lekarzy z ery PRL co ci przepisza 225 wenli i mówia że to dużo to już nie moja wina. Sam tu czytam że jeden lekarz tu chopowi mowi max 225, tu zaraz dziewczyna gada że bierze 300.
Taki mądry panie pacjent jesteś i w ulotki wierzysz to mi powiedz czemu w jednej piszę że max 225, a w drugiej piszę że 375! QRFA przecież to ta sama substancja a 2 różne wersje w ulotce. LUDZIE MYŚLCIE za siebie a nie dajecie się robić w pacjenta. " Tak dziękuję panie doktorze już pół roku tableteczki nie pomagają, ale co tam moze strzelimy inny mix i zas przyjde na wizyte za miesiąc i stwierdzimy czy dziala czy nie, a życie leci..."
Patryk29, bezsens to te twoje pier*olenie jest, niekiedy wystarczy pare mg więcej czegoś aby zaczęło działać calkiem inaczej, zmienia się wybiórczość, selektywność i nasilenie. Wenla dziala na serotonine na zasadzie paraboli, im wieksza dawka tym slabiej działa wg. proporcji, nie dziala liniowo. Większy potem jest wpływ na NET i DAT i o to właśnie chodzi. A nie będe zarł ssriaje inne żeby zamulony łazić na serotoninie. Noł fenk ju. Brałem fluo duże dawki, teraz biore wenle duże dawki i widzę że wenla jest o wiele lepsza. Nie na darmo Stahl wymyślił CRF, i tak tam nawet byly przypadki do 600mg wenli na dzień. Niektórzy mają inny metabolizm leków.
Turbolaxa 600mg

przez Patryk29 04 kwi 2015, 08:33
Ewgf, Ty sie puknij w dekiel, nawet nie wiesz na co Dark knight bierze ten lek, jemu glównie zalezy na leczeniu fobii spolecznej, max dawka wenlafaksyny wynosi 375mg i podawana jest w szpitalu, do domu masz 300mg max dawke, wiec dawka 225mg jest duzo dawka proporcjonalnie, skoncz sie /cenzura/ madrowac to ze ty wpierdalasz 0,5grama tego leku nie znaczy ze inni maja isc twoim sladem gdzie przy zwiekszeniu nie ma juz istotnych róznic, tylko uboki dochodza, co ty mylisz ze jestes madrzejszy od producenta i lekarza, /cenzura/ jak by lekarz wierzyl ze zwiekszenie dawki w jego wypadku z 225mg na 300mg cos da, to sadzisz, ze by mu nie zwiekszyl?, /cenzura/ pomysl troche.

przez Ewgf 04 kwi 2015, 08:44
Patryk29, tak jestem mądrzejszy od lekarza. I gó wno mnie obchodzi co tam se lekarz myśli nt. tego czy zwiększenie dawki zadziała. Bo widzisz w tym rzecz że jeden lekarz sądzi że zwiększenie zadziała, a drugi ci nie zwiększy, wiec o co tu chodzi? Gdybym się słuchał jednego lekarza to bym teraz był na 75 mg wenli i promazyny i dalej tracił czas w nerwicy. Dużo to pojęcie względne. I właśnie myślę, tylko że też myślę samodzielnie i dlatego nie jestem w czarnej wielkiej dupie jak ty i nie gdybam na forum co tu zrobić, tylko już dawno se ustabilizowałem sytuacje z nerwicą i czuję się zajebiście. Nie wiem o jakich ubokach mówisz bo ja nie mam kompletnie żadnych, a przynajmniej nie mam nic czego nie miałem przed braniem leków. Więc twoja teoria większa dawka=większe uboki jest tak samo śmieszna jak myślenie że zwiększanie dawki nic nie daje. Gdybyś chodził na terapie to byś wiedział że to jest nieważne jak się nazywa twoja dolegliwość czy to jest fobia społeczna, czy nerwica dupy czy inne cuda wianki tylko się drąży temat i uczy z tym radzić. Bo jak już dawno ci mówiłem samymi lekami się nie wyleczysz. No ale cóż ty dalej sobie słuchaj lekarzy i czytaj ulotki a ja czując się zajebiście będe się śmiał dalej z tych twoich smarków tu na forum :)
Turbolaxa 600mg

przez Patryk29 04 kwi 2015, 09:03
Ewgf, Smarki to ty masz w glowie zamiast neuronów, nie obrazaj mnie skurw...

-- 04 kwi 2015, 09:11 --

Ewgf, I nie jestes madrzejszy od lekarza, tylko ci sie tak /cenzura/ wydaje, czerpiesz swoje /cenzura/ pseudo - wiadomosci z google, bo sam nic wydedukowac nie umiesz smiech na sali, /cenzura/ mnie obchodzi twoja nerwica, co to wogóle jest nerwica, przeciez to glównie zaburzenia lękowe i somatyka na /cenzura/ ty leki wogóle bierzesz, pfff, /cenzura/ smark z ciebie bez kitu. :mrgreen:

przez depresyjny098 04 kwi 2015, 09:20
Bierze ktos cos zeby na silce sie lepiej cwiczylo. Zeby byly wyniki silowe masowe lepsze. Nie mowie o anabolikach tylko coś co by pomagalo zakladajac ze wenla cos jebie ;-)

przez Patryk29 04 kwi 2015, 09:24
depresyjny098, Nitrobolon jest dobry

Sortuj wg