WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 04 mar 2015, 14:50
MalaMi1001, To samo napisałem, że ma lepszy nastrój i dlatego fisiuje za mocno, to tylko pokazuje jacy ludzie to egoiści, jak zdychasz to biadolisz na forum jak ci jest zle i niedobrze i oczekujesz wsparcie od drugiego człowieka, ale jak się poczujesz lepiej to już nie dość, ze drugiemu człowiekowi nie pomagasz choćby dobrym słowem, to jeszcze wypisujesz i robisz z siebie filozofa co wszystko wie najlepiej, to że nie mamy nad życiem pełnej władzy to jest oczywiste, gdyby było inaczej nie było by tego forum i nie rozmawiali byśmy o kamieniu filozoficznym.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:03
Patryk.. Znowu wszedłem na forum i znowu widzę ze odpie..dala Ci jakas szajba... Czlowieku.. Jak Ci leki nie pasuja to ok, zachowaj to dla siebie i nie wprowadzaj innych w błąd, to ze na Ciebie nie działają to nie znaczy ze na wszystkich nie działają ! Aby z czegos wyjść trzeba tego chcieć... Bardzo mocno! Same leki nie pomogą, wazna jest tez terapia i uczęszczanie na nią, choroby psychiczne to nie przeziębienie ze bierzesz lek przez tydzień i nagle jesteś zdrowy! Zastanów się co Ty piszesz! Widzę to n sobie gdy uczeszczalem na terapie w polaczeniu z lekami bylo zaj..biscie, gdy zaprzestalem terapie bo myślałem ze juz sobie są poradzę jest gorzej, nie mam takiego wsparcia i motywacji, ale jakos daje rade

-- 04 mar 2015, 18:09 --

Widzisz ja nie siedzę na forum prawie wcale, wiesz dlaczego? Bo czuje się po lekach dobrze, czuje się wyluzowany, ale jak każdy człowiek czasami nie mam motywacji, sily, chce się poddać itp. Ale walczę bo musze! Mój psychiatra powiedzial mi ostatnio ze mysle ze on nie ma czasem obnizenia nastroju, ze czasami na studiach brakowało mu motywacji? On tez takie cos miał, jak każdy czlowiek !

przez Patryk29 04 mar 2015, 19:21
Santiago20, Ja z toba zakonczylem kiedys rozmowy, wiec ode mnie to ty sie odpier.... czlowieku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:24
To nie pier..ol nie na temat! Czy Ty nie masz innego zycia oprócz leków? Leki lekami a życie toczy się dalej. Pozdrawiam!

przez Patryk29 04 mar 2015, 19:29
Santiago20, O czym ty gadasz czy ja pisze cos lekach ??
napisalem ze ssri sa hujowe i zdania nie zmienie, bo sa hujowe i koniec tematu, niczego nie lecza, czesto pierdola nastroj jeszcze bardziej, albo dzialaja chwile i przestaja, poczytaj sobie watki o lekach i leczeniu depresji to zobaczysz sam i nie pisz juz nic do mnie ani o mnie bo nie mam ochoty nawet z toba gadac.

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:33
Ok, juz to czytaliśmy! Widzę ze piszesz to po raz setny raz! Ciebie nie leczą ale kogoś leczą, nie każdy tak reaguje na ssri/snri itp. Czy to do Ciebie nie dociera? Bo widzę ze nie :/

przez Patryk29 04 mar 2015, 19:35
Santiago20, Dla twojej wiadomosci, to mialem kiedys zajebiste zycie, ale zmienilo sie odkad mam depresje i ani nie chce mi sie zyc, ani nie mam sily i branie tych leków przez ponad 2,5 roku nie zmienilo w zasadzie niczego, masz jakies argumenty co do skutecznosci tych leków??, jak sami producenci przeplacaja za badania testy tych lekow, bo czesto nie przebijaja nawat placebo, czesto ludzie w pierwszych tygodniach maja potezne mysli samobójcze po nich i sobie zycie odbieraja, sam mialem na kazdym ssri, wiec skoncz juz mi pierd.... ludzie biora te leki bo nie maja wyboru, a te leki sa hujowe byly i beda, sa przestarzale i oparte na starych blednych zalozeniach i koniec rozmowy z toba.

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:38
Masz depresje... A taka masz sile ze siedzisz na forum caly dzień ? I mas sile myśleć i odpisywać?

przez Patryk29 04 mar 2015, 19:43
Santiago20, Te leki niczego nie lecza, zapoznaj sie z lektura i faktami na temat leków przeciwdepresyjnych, to jest leczenie objawowe, tak samo jak boli cie glowa bierzez apap, na chwile przestaje a po kilku godzinach leb napierdala jeszcze bardziej, podobnie jest z tymi lekami, i gówno mnie obchodzi twoja opinia, jak ty wierzez ze te leki cie lecza, nawet lekarze juz mowia ze te leki to nieporozumienie i powinny byc stosowane w ostatecznosci, rozumiesz co to znaczy.

To nie sa cukierki tylko substancje psychotropowe ktore wplywaja na twój czerep i zmieniaja biochemie mózgu, dlugie i nieodpowienie stosowanie tych leków moze miec skutki tragiczne, oczywiscie jak ktos ma mysli samobójcze to powinien je brac bo chociaz sobie zycia nie odbierze, ale z drugiej strony co to za zycie z depresja i na prochach, moze tobie to odpowiada.

-- 04 mar 2015, 19:47 --

Santiago20, A co w depresji sie nie da myslec, czy co??
Najgorzej czuje sie rano, popoludniu czuje sie lepiej a wieczorem najlepiej i tak od ponad 3 lat, czy na lekach czy nie jest podobnie.
Poczytaj sobie posty na tym forum ludzi którzy byli w stanie warzywnym i jedyne co byli w stanie zrobic to wlasnie pisac i miec jakikolwiek kontakt ze swiatem.

-- 04 mar 2015, 19:49 --

Santiago20, Poza tym /cenzura/ ja nie mam zamiaru ci sie z niczego tlumaczyc, idz tam gdzie ci dobrze bylo i nie pisz do mnie juz wiecej. :roll:

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:50
Oki, dziekuje i dobranoc :)

-- 04 mar 2015, 18:51 --

A gdzie ja takiego cos napisałem ze czuje się super?

przez Patryk29 04 mar 2015, 19:51
Santiago20, Dobranoc

-- 04 mar 2015, 19:54 --

Santiago20, A gdzie ja cos takiego do ciebie napisalem, ze ty sie super czujesz, skad ja mam niby to wiedziec?
Jak sie czujesz dobrze czy tam w miare to dobrze, ciesze sie z tego i git majonez :P

przez Santiago20 04 mar 2015, 19:59
No dzieki, Tobie tez życzę abyś w końcu poczul się dobrze! :) trzymaj się!

przez Patryk29 04 mar 2015, 20:00
Santiago20, Dzieki równiez, pozdro.

przez martate 04 mar 2015, 20:09
ja sie staram być miła, ale nikt mnie tu /cenzura/ nie będzie wyzywał od gnojów na utrzymaniu rodziców. mesjaszom mówię nie, bo duchowość (a szczególnie takie neofickie pierdolenie) mam w dupie. trzymam za wszystkich kciuki.

Patryk29 - chyba Twoje podejscie jest mi najbliższe, nie tylko do leków. Podoba mi się, jak gadasz tutaj z innymi.
a ty, Ewgf - WAL SIĘ.

-- 04 mar 2015, 20:13 --

click88 napisał(a):Macie doświadczenie z przeskakiwaniem z wenlafaksyny na inny lek bez skutkow odstawiennych ? Jak to zrobic?

u mnie zakładka. dwa tygodnie rano wenla, a po południu esci, potem ma być już bez wenli.
wprawdzie dzialania wenli nie czuje od dawna, ale pomimo wszystko słucham mojej psychiatry, bo nie chce żadnych uboków odstawiennych.

PS. a weszłam tu dziś, bo serio potrzebowałam czegoś dobrego. /cenzura/ mać, a zamiast tego to się poryczałam.

Sortuj wg