WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 310

przez i_am_a_legend 18 lut 2015, 19:18
encyklopedia1, lepiej, żebyś nie interesowała się co to są klony. ;) I nie sugeruj się tym, że ktoś na forum pisze, żeby odstawić leki, wyłącznie z lekarzem ustalaj takie rzeczy. :great:
i_am_a_legend

przez slow_down 18 lut 2015, 19:18
Clonazepam - benzodiazepina. Po chwili wszelkie lęki mijają, depresyjny nastrój też i pojawia się totalny luz i spokój.

P.S.
Uzależnia.
slow_down

przez encyklopedia1 18 lut 2015, 19:19
slow_down dzięki :) :great:
Paroxinor- 20 mg
Hydroxizinum 10/25 mg doraźnie
Alprox 0,5/1 mg doraźnie
Czerwona herbata
Modlitwy do Jana Pawła II

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 18 lut 2015, 20:14
murbeton, moze Paroxetyna,nie wiem,jak wenla działa na somatyke,bo somatyka mi nigdy tak bardzo nie dokuczala.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Patryk29 18 lut 2015, 20:27
slow_down napisał(a):Clonazepam - benzodiazepina. Po chwili wszelkie lęki mijają, depresyjny nastrój też i pojawia się totalny luz i spokój.

P.S.
Uzależnia.

Kolorowo jest do czasu :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Dark Knight 18 lut 2015, 22:23
Na mnie wcale klon tak swietnie nie dziala ze jest super i pieknie nie powiem jednak ze gdy dopadja mnie takie jazdy ze nie wychodze z lozka to wtedy klon i po chwili jest om ale nie jakos super kolorowo

przez Pablo5HT1 19 lut 2015, 05:54
tomasz_xyz,
Bo terapia musi byc robiona przez fachmena a nie przez ciotkę klozetową ani ślepych doradców. Należy zidentyfikowywac u siebie błędne myśli, przekonania, trzeba sie nauczyć je wyłapac po prostu i tak jakby popatrzyć na nie z boku ale nie poprzez ich analizę, rozpatrywanie. Ale żeby sie w taki stan wprowadzic to trzeba mieć naprawde dobrego terpaeutę plus trochę ćwiczyc. Takie tam pogaduszki, wywlekanie przeszłości nic nie da.

przez crayzyalexxx 20 lut 2015, 02:00
ANIAAA1214 a Tobie kardiolog przepisuje antydepresanty ??? W nocy włącz sobie małe swiatelko ledowe w kontakt jak nie lubisz ciemnosci. A w dzien...wenla na początku daje po oczach, jeśli ktoś ma Np jaskrę musi odstawić. A jeśli masz dlugo jakieś haluny po wenli to zmien lek. A tak wogole to czemu kardiolog Ci przepisuje antydepresanty ???

MURBETON objawy bólowe mi zawsze towarzyszą przy depresji, bol pleców zmęczenie itd...po fluo tez mialam jazdy, bylam jeszcze gorszym warzywkiem :( wenla mi pomogla, choć na chwile. Sprobuj moze u Ciebie zadziala na dluzej :):):):):)

ENCYKLOPEDIA1 nie myśl o rzuceniu lekow !!!!! Najwyzej o zmianie jak nie dzialaja lub przestana. A o klonach to juz wogole nie myśl !!!!! Udawaj ze nigdy nie slyszalas o klonach hehehe chyba ze faktycznie juz bardzo do dupy będzie. Ja klonów nie bralam nigdy i nie zamierzam a jakco polecam hydro :):):)

-- 20 lut 2015, 01:08 --

A tak wogole to ja 8 dzien na 225 wenli i sie przyznam, ze robi sie....normalnie. Szału nie ma ale doła tez nie ma !!! Czyli ok. Zmęczenie mniejsze :) mniej wszystko boli, tych myśli depresyjnych nie ma jakoś ale wszystko tak naturalnie pomału sie odbywa...nie to co kiedyś taki nagly szal i odlot. Teraz pomału pomalutku idzie normalność :):):) :great: :great: :great: pożyjemy zobaczymy pozdro dla Was :):):):):P

-- 20 lut 2015, 01:11 --

No i dzis skonczylam 33 lata hehe Chrystusowy wiek :):):) ale stara dupa ze mnie
W życiu piękne są tylko chwile

przez aniaaa1214 20 lut 2015, 12:49
crayzyalexxx zgłosiłam się do kardiologa z bólem serca, więc przepisał mi leki na serce ale przy następnej wizycie powiedziałam że nic się nie zmieniło, serce jeszcze bardziej boli,słabi mnie, mam uczucie gorąca w głowie i lęki.Kardiolog Powiedziała że od początku myślała że to nerwica\depresja i przepisała mi Symfaxin. Mam nadzieje że będzie teraz tylko lepiej. Chociaż dziś też czuje się troche ciulowo :)

I'm scared to get close and I hate being alone.
The higher I get, the lower I'll sink.
I can't drown my demons, they know how to swim.

przez margor26 20 lut 2015, 19:20
ile czasu potrzeba aby po zwiekszeniu dawki uznac czy lek dziala czy nie. Jestem na 150mg od prawie tygodnia narazie nie ma poprawy ale odczuwam skutki uboczne. Ile ten lek potrzebuje czasu?
Aposerta 75mg
Trittico 25mg
Egzysta 2x75mg

przez Patryk29 20 lut 2015, 20:01
margor26 napisał(a):ile czasu potrzeba aby po zwiekszeniu dawki uznac czy lek dziala czy nie. Jestem na 150mg od prawie tygodnia narazie nie ma poprawy ale odczuwam skutki uboczne. Ile ten lek potrzebuje czasu?

Moim zdaniem miesiac to minimum

przez encyklopedia1 20 lut 2015, 20:52
z miesiąc...
Paroxinor- 20 mg
Hydroxizinum 10/25 mg doraźnie
Alprox 0,5/1 mg doraźnie
Czerwona herbata
Modlitwy do Jana Pawła II

przez Patryk29 20 lut 2015, 21:04
margor26, Powiem ci z moich doswiadczen, ze jak dawka 75mg nie dziala, to raczej wieksza tez nie zadziala, a na pewno nie tak spektakularnie jak oczekujesz, no ale próbuj, moze z toba bedzie inaczej, jedyne co jest dobre to to ze czujesz jakies efekty uboczne, znaczy to, ze lek cos tam jednak robi w organizmie, teraz tylko czy orgaznim zaakceptuje ten lek, tego nigdy nie wiadomo, dla mnie ten lek to taka sama hujnia jak ssri, no moze troszke lepszy, ale nie wiele. :pirate:

przez crayzyalexxx 21 lut 2015, 04:02
ANIAAA1214 to ok :) ale na w razie czego zapisz sie tez do psychiatry :) proszę Cie :):):)

MARGOR26 tu PATRYK29 ma racje. Jeśli 75 nie zadzialalo to moze byc dupa. PATRYK29 ma zawsze rację :):):) to mój psychiatra hehe :) mi 75 raz dwa zdziałało a potem 150 tez :) tyle ze przestalo...75 zaskok praktycznie odrazu a 150 dluzej. Teraz testuje 225 mg i wkręca sie bardzo powoli powoli ale jest coraz to lepiej :) ubokow ZERO :):):). Pozdro :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

Sortuj wg