WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez depresyjny098 31 sty 2015, 19:48
Mnie najbardziej rozwala praca, czyli wysilek umyslowy. Czy to na kasie, czy w telemarketingu jak teraz. Nie wiem czy to jest kwestia tego że umysł jest oslabiony, czy ze sobie coś wkrecam przy tych sposobnościach.. mega nerwica

przez crayzyalexxx 31 sty 2015, 20:08
PATRYK29 podrzuć mi trochę tego złota bo ja juz pomalu rady nie daje...brak sił
W życiu piękne są tylko chwile

przez Dark Knight 31 sty 2015, 20:16
Depresyjny doskanle Cie rozumiem tez jestem totalnie wypalony dokalnie jak jakis stary czlowiek w niczym nie widze sensu przyjemnosci nawet kupno czegos nowego dla siebie uwazam za bez sensowne i robie sobie wyrzuty sumienia normalny zdrowy czlowiem cieszy sie z zakupu czegos zwaszcza dla siebie mnie nie cieszy juz nic wiec tak jak napisalem wkrotce rzegnam sie z tym swiatem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez crayzyalexxx 31 sty 2015, 20:21
Takie życie to wegetacja jak roślinka

przez Patryk29 31 sty 2015, 20:29
crayzyalexxx, Chetnie bym ci podarowal, ale nie mam równiez :evil:
Moge za to poratowac cie melisa bo mam zapas :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez depresyjny098 31 sty 2015, 20:46
Dark knight wiem o co chodzi. Kupno czegoś nowego powinno wiązać się z satysfakcją, a jak się jest pozbawionym możliwości jej odczuwania to pozostaje pustka i wtedy dochodzą do głosu wyrzuty sumienia wydanego hajsu. Ja myśle że też jestem w podobnym stanie. Wszystko na siłę, 0 przyjemności, 0 poczucia sensu. Wszystko siłowo, bo coś trzeba robić.Właściwie każda czynnosc zwiazana jest z dyskomfortem. Najfajniej sie lezy i gapi w sufitm ale przeciez to bez sensu. Z tym ze robienie wszystkiego na sile rowniez jest bez sensu. Ale poczekaj, moze to jakis sens ma, z tym ze my go nie widzimy, ale to nie z naszej winy, z winy chemii w główce. Maja jakieś leki wyjść, poczekaj, mi też jest ciężko.

przez arnibarni 31 sty 2015, 21:22
Dark Knight

Podejrzewam że wielu leków już próbowałeś.Ale spróbuj jeszcze fluoksetyny 40 mg przez przynajmniej 3 miesiące.Powinna cie ruszyć,mi wykosiła złe myśli,zaaktywizowała że już od rana mnie nosi zeby pocwiczyć na siłowni,a zmagałem sie od paru lat z bezsennoscią i bólem,też widziałem wszystko w czarnych barwach,nic mnie nie cieszyło,teraz jest o wiele bardziej znośnie.Spróbuj,nie poddawaj sie.Mnie pomimo bólu udaje sie,śmiać spontanicznie czego nie robiłem od paru lat.Wiedz że podobną walkę toczą ludzie na całym świecie.Sił życze i cierpliwości dużo cierpliwości.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez cytrynka84 31 sty 2015, 22:36
arnibarni, fluo przy myślach,samobojczych Dark Knight, raczej odpada,bo moze jeszcze pogorszyć sprawę,nasilić,wywołać lęki.Takie moje zdanie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez arnibarni 31 sty 2015, 23:51
cytrynka84

Dlatego tutaj jedynie sugerujemy na forum,a decyzje i tak musi podjąć lekarz.Do fluo można zawsze dobrać jakieś benzo,mianse,mirte,trazodon,hydroksyzyne żeby przetrwać początki jeśli komuś jest trudniej sobie poradzić z lękiem,o ile on wystąpi na początku,bo ja nic takiego raczej nie odczułem.Na żadnym antydepie nie miałem myśli samobójczych.Ale rozumiem że można sie czuć tak fatalnie jak to opisał.Dużo rzeczy w naszym umyśle działa na zasadzie sugesti,jeśli 5 osób powie 6 osobie że po fluo bedą lęki na początku to na pewno będzie mieć te lęki,ja natomiast w dupie mam sugestie i mi żadnych lęków żaden lek nie wywołał.A radze z dobrego serca,bo czytam że gość jest na skraju załamania,ja na fluo moge jako tako działać,nie skupiać sie na rzeczach negatywnych tylko i wyłącznie.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez crayzyalexxx 01 lut 2015, 05:53
Nie chce się przyznawać do swoich slabosci...ale ogladam zdjecia stare... I teraz widzę roznice. Kiedys bylam otwarta na ludzi, uśmiechnięta, nie przejmowalam sie niczym, bylam taka jak każdy, cieszylam sie zyciem jak glupia mloda a teraz ? Teraz ryczę jak glupia stara i nie mogę się uspokoić :(:(:( co sie takiego stało ze tak mi jebło w dekiel i nie moze sie uspokoić ???

-- 01 lut 2015, 04:54 --

PATRYK29 dawaj tą melisę hehehe

przez miko84 01 lut 2015, 09:06
Dark Knight weź wytrzymaj jeszcze do tych nowych leków, jakoś przekimasz ten czas, a te nowe leki już wkrótce.
miko84

przez Patryk29 01 lut 2015, 09:26
cytrynka84 napisał(a):arnibarni, fluo przy myślach,samobojczych Dark Knight, raczej odpada,bo moze jeszcze pogorszyć sprawę,nasilić,wywołać lęki.Takie moje zdanie.

Zgadzam sie z cytrynka fluo to kiepski wybór przy duzej checi i myslach "s"
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Dark Knight 01 lut 2015, 17:58
Fluo juz bylo w dawce nawet 80 mg

-- 01 lut 2015, 18:01 --

Mnie nie pobudzalo za to mega zaparcia i przybieranie na wadze ;/ jedyny lek ktory dobrze tolerowalem to sertralina lecz nawet w max dawce 200 mg nie leczyla OCD moze dawka 300 mg dala by rade bo humor i ogolne checi do zycia na tym.leku byly calkiem spoko

przez ala1983 01 lut 2015, 21:16
Dark Knight, Czemu na terapie nie pojdziesz?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg