WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez click88 21 sty 2015, 21:58
https://www.facebook.com/groups/zaburzeni/ zapraszam do mojej grupy wsparcia :)

przez kucharz 21 sty 2015, 23:35
wisnia80 napisał(a):Depresja to choroba złożona. Jeśli myślisz, że łykasz prochy i od razu poczujesz się lepiej, to ten twój pogląd myślowy powinien zostać poddany jak najszybciej leczeniu.

Jeśli depresja to choroba złożona, to musi być leczona kompleksowo, na różnych płaszczyznach.

Leki są skuteczne, ale jeśli robisz coś jeszcze, a nie leżysz i czekasz na cud.

Po pierwsze - nie wiadomo do kogo kierujesz swój post
Po drugie - radzę abyś wysłała wiadomość na priv do AgusiWW - nadajecie na tych samych falach. Może udałoby Wam się otworzyć jakąś siłownię.

przez depresja24h 21 sty 2015, 23:43
Wisnia80 skoro w temacie wenlafaksyny to po jej zażyciu stał się ów cud - zaczęłam wstawać z łózka, minęły myśli samobójcze, powróciła chęć do życia i pracy. Stało się to wszystko automatycznie i bez mojego udziału. Nie potrzebowałam żadnej długoletniej terapii... Niestety lek przestał działać i to jego największa wada...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 22 sty 2015, 08:38
kucharz napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Depresja to choroba złożona. Jeśli myślisz, że łykasz prochy i od razu poczujesz się lepiej, to ten twój pogląd myślowy powinien zostać poddany jak najszybciej leczeniu.

Jeśli depresja to choroba złożona, to musi być leczona kompleksowo, na różnych płaszczyznach.

Po drugie - radzę abyś wysłała wiadomość na priv do AgusiWW - nadajecie na tych samych falach. Może udałoby Wam się otworzyć jakąś siłownię.

Do ciebie kieruję.

"Czyści" depresyjni to mięczaki. Niestety w życiu trzeba mieć trochę jaj.

I nie jestem ona, tylko on.

przez Patryk29 22 sty 2015, 11:36
wisnia80, Ty za to jestes zajebisty kozak :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez kucharz 22 sty 2015, 22:34
wisnia80 napisał(a):
kucharz napisał(a):

Do ciebie kieruję.

"Czyści" depresyjni to mięczaki. Niestety w życiu trzeba mieć trochę jaj.

I nie jestem ona, tylko on.

Ląduj koleś. ""Czyści" depresyjni to mięczaki". - tekst ten trudno skomentować...

Usłyszałem kiedyś od pewnego psychiatry na temat innego pacjenta , że "Głupoty nie da wyleczyć, na szczęście można ją zsedować". Rozważ to.

przez depresyjny098 22 sty 2015, 23:36
Wiśnia napisz coś o tych innych płaszczyznach, pompki, brzuszki? boszze

przez crayzyalexxx 23 sty 2015, 02:00
DEPRESJA24H a po jakim czasie wenla przestala u Ciebie dzialac ??? Na jakiej dawce ? U mnie tez zaczela dzialac tak automatycznie jak to piszesz...miałam 2 zaskoki ale krotkie :( teraz jest coraz gorzej. A zmienilas wenle na cos innego ?

-- 23 sty 2015, 01:12 --

Kiedys slyszalam txt ze jeśli leki nie pomagaja to trzeba próbować zaakceptować ten stan i z nim zyc...ale jak tu zyc ??? Jak nic sie nie chce, nie ma motywacji, wstać sie nie chce, nie ma siły, nic nie cieszy, nie ma uczuc. Dodam, ze to nie jest żalenie sie na forum bo tu zaraz sie ktoś znajdzie kto stwierdzi ze żalenie jest zalosne itd itp i trza pochodzić po pokoju hehehe. U mnie jest żalenie ale na lek !!! Na psychiatrie !!!! Bo ja wstaje mimo ze mi sie nie chce bo musze ale i tak gapie sie w okno, w ścianę, gadam na siłe a najchetniej bym sie nie odzywala i to 7 mcy na wenli. Ja pomału czuje, ze tak dluzej nie wyrobie no bo kurw..a ile mozna ??? Zycie jest krotkie, szybko ucieka a ja mam tak zyc z takim zrytym łbem ? I to nie jest kwestia podejścia bo podejście to ja mam dobre i po to sie zglosilam do lekarza. Zeby sobie pomoc a tu /cenzura/ !!!!!
W życiu piękne są tylko chwile

przez Dark Knight 23 sty 2015, 20:54
Do dorzucic do.wenli na uspokojenie mysli mam ciagly natlok mysli mam juz tego dosc mysle o tym czy nie odebrac sobie zycia

przez cytrynka84 23 sty 2015, 21:46
Dark Knight, jakieś benzo,Afobam weź moze.Idz na izbe przyjęć i powiedz,ze masz takie myśli,jeśli się będą nasilać lub zadzwoń do lekarza,to niebezpieczne.

Jakiś dziwny ten mój Mix,mam ochotę wszystkich pozabijać,za byle co,a gdzie uspokojenie po wenli i karbie jak kiedyś.To niewinne Trittico tak miesza,czy co?

-- 23 sty 2015, 20:48 --

Dark Knight, hydroxyzyne moze,o ile na Ciebie działa.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez crayzyalexxx 24 sty 2015, 00:28
DARK KNIGHT moze masz za wysoka dawke ? Bierzesz samą wenle ? Cytrynka dobrze radzi z hydro, hydro pomaga. Ja po tym lepiej zasypiam

-- 23 sty 2015, 23:52 --

Mam pytanie do Was, czy te prądy w głowie tzw brain zapsy występują tylko u osób po odstawieniu wenli ? Czy moga pojawiać sie w trakcie zażywania wenli ???
W życiu piękne są tylko chwile

przez lunatic 24 sty 2015, 16:01
Dark Knight napisał(a):Do dorzucic do.wenli na uspokojenie mysli mam ciagly natlok mysli mam juz tego dosc mysle o tym czy nie odebrac sobie zycia

jak robisz takie eksperymenty lącząc wenle i fluo to potem nic dziwnego

przez depresyjny098 24 sty 2015, 18:35
To mówicie że anafranil jednak lepszy od venlafaksyny ja nerwice? Myslalem zeby zmienic ze wzgledu na brak libido, ale co jak libido bedzie zle, a nerwica wieksza..ostatnio mam problem z wyksztuszaniem z siebie słowa,bo pracuje w telemarketingu. Wszystko mówie ładnie a jak dochodze do tego jednego slowa to nie moge go wyksztusić.

przez Dark Knight 24 sty 2015, 22:21
Juz nie wiem czego probowac zeby przeszlo mi to uzalanie sie nad soba i to cholerne oszczedzie i robienie sobie wyrzutow sumienia z kupionych sobie rzeczy :/:/ zamiast robic sobie jakies przyjemnosci to mi na wszystko szkoda :/:/

Sortuj wg