WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez arnibarni 10 sty 2015, 17:54
agusiaww

Ty po prostu jesteś typem człowieka który nie ma empatii.Już spotkałem takich typów jak ty w swoim życiu.Oceniasz innych przez swój pryzmat,życze ci choroby takiej jak mają niektórzy z tego forum żebyś nabrała pokory.Ty najwidoczniej żadnej depresji ani nerwicy nie masz.Bo człowiek który nie ma depresji,nerwicy,może zająć sie swoją połówką,pracą,celami życiowymi,realizowaniem hobby itd. Natomiast człowiek chorujący na depresje czy nerwice,dla niego zwykłe wyjście z domu,zrobienie zakupów,jest wielkim trudem,nic go nie cieszy,nic nie sprawia przyjemności,bo jest więźniem własnego umysłu,nerwów,emocji.Jeszcze troche i nabierzesz pokory ;)
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez agusiaww 10 sty 2015, 17:54
lunatic, oczywiscie bo leki to nie narkotyk.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Patryk29 10 sty 2015, 17:55
lunatic, Adwokatem jestes agusi czy o co ci chodzi, napisalem tak dla przykladu ze niektórzy ludzie sie czuja po tym bardzo dobrze wrecz za dobrze, nie ze ja chcem sie tak czuc, wogóle to raczej sam sobie zadaj pytanie bo ty szukasz nie wiadomo czego w kazdym watku narzekaaz ze nie masz sily, nagle ja masz??
Ja mam w dupie te leki z dwóch powodów bo nie lecza przyczyny to po 1 a po 2 to ze nie czuje sie na nich dobrze, na /cenzura/ mam brac jakis syf
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 10 sty 2015, 17:57
arnibarni, akurat trafilam na to forum jak tak mialam i wyszlam z tego, bo nie mialam komfortu lezec wiecej niz m-c nieruchomo bo mnie nikt nie utrzymywał i trzeba bylo isc do pracy. Na forum nie ma bardzo ciezkich przypadkow bo nawet ja bylam kierowana do szpitala ale nie poszlam, wiec z takiego stanu mozna sie zupelnie dobrze podniesc, ale po co? BO JESTEM BIEDNY CHORY I WSZYSTKO MI SIE NALEZY. Zauwaz ze ja po 5 latach calkiem odmienilam swoje zycie, ale sa tacy ktorzy oczekuja ze cokolwiek ich do tego przymusi, akurat sie spotykalam z roznymi ludzmi zaburzonymi ktorzy zmieniali x psychiatrow, x psychologow i kazdy mowil to samo: dlaczego on nie rozumie mojej choroby i cala litania jaki to czlowiek biedny...tak zmieniajac lekarzy i psychologow to mozna do konca zycia bo lekarze ani inni terapeuci nie sa od przytakiwania i głaskania tylko od popychania czlowieka do przodu, chcesz litosci i uzalania sie-idz do kosciola.

-- 10 sty 2015, 16:58 --

Patryk29, bez lekow tez sie nie czujesz za dobrze, poza tym ze jestes pobudzony, to chyba masz co chciales :)

przez Patryk29 10 sty 2015, 17:58
Nikt nie napisal ze lek to narkotyk, wy sie z lunaticiem skumajcie bo macie podobny swiatopoglad :mrgreen:
A na uspokojenie melise hahahah :roll:
Ostatnio edytowano 10 sty 2015, 18:06 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz

przez lunatic 10 sty 2015, 17:59
Patryk29,
nie jestem niczyim adwokatem ale od jakiegoś czasu w wielu wątkach lekowych gdzie sie nie spojrzy jest w kolko te same Twoje narzekanie na leki, napisałes to raz, dwa, trzy ze one nie lecza, nie działają, po co w kolko to powtarzasz na kazdym kroku

przez agusiaww 10 sty 2015, 18:01
Patryk29, ale oczekujesz działania podobnego do narkotyku, jak bierzesz ibuprom to czujesz pobudzenie czy tylko usuwa Ci bol glowy? Takze tak samo jest z antydepresantem.

przez depresja24h 10 sty 2015, 18:02
Agusia zamknij ryj a najlepiej wypier... z tego forum bo osobiscie ci klaki powyrywam

przez agusiaww 10 sty 2015, 18:03
depresja24h, na mnie chamstwo ani buractwo nie działa :) Tylko pogratulowac kultury :mrgreen: i oto Ci biedni chorzy ludzie, jak sie zachowuja a pozniej na forum zale ze ich spoleczenstwo nie akceptuje i tacy biedni :mrgreen:

przez lunatic 10 sty 2015, 18:04
agusiaww napisał(a):Patryk29, ale oczekujesz działania podobnego do narkotyku, jak bierzesz ibuprom to czujesz pobudzenie czy tylko usuwa Ci bol glowy? Takze tak samo jest z antydepresantem.

on prawdopodobnie chce tego co ja kiedyś, wkurzyłem sie o to na jednego lekarza kilka lat temu ale mial sporo racji, stwierdził ze zachowuje sie jak narkoman na głodzie który za wszelka cene chce znów wskoczyć na haj, moze to wynikac z tego ze jakis lek dobrze zadzialal, wprowadził w stan niewielkiej hipomanii i potem taki człowiek dąży znów zeby byc w takim stanie, ale tak jak pisałem wczesniej taki stan nie bedzie trwał wiecznie i potem jest ze leki nie działają
potem jest stan normalności, tylko ze juz dla takiej osoby to nie jest normalność, bo dla niej normalnością jest bycie ciągle w stanie nadmiernej aktywności
Ostatnio edytowano 10 sty 2015, 18:07 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez agusiaww 10 sty 2015, 18:06
lunatic, tutaj wiekszosc tak sie zachowuje bo to postawa roszczeniowa...zamiast COKOLWIEK zrobic ze swoim zyciem oprocz ładowania w siebie lekow :) Zauwaz ze nikt nie pisze, co robi oprocz lekow, tylko ciagle w kolo to samo, ze lek nie działa, ale na terapie nie chodzi ( zazwyczaj) nie uprawia sportu, nawet wstan rano z lozka i pochodz po domu, zrob cos jutro zrobisz wiecej, ale po co....Oczywiscie bo najlepiej zeby wziac lek i cały swiat sie zmienił o 180% stopni, nawet ZDROWI ludzie maja co kilka dni gorsze dni, to normalne...nigdy nie bedzie 100% całego czasu w euforii i usmiechu, bo to niemozliwe...ani w aktywnosci.
Ostatnio edytowano 10 sty 2015, 18:09 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez arnibarni 10 sty 2015, 18:08
agusiaww

Po pierwsze czytam tylko w twoich wypowiedziach 'ja' 'ja' i 'ja' Jestem zapatrzoną w siebie egoistką.Jeszcze ci za mało życie dopiekło,widoczniej.
Na forum nie ma bardzo ciezkich przypadkow

Skąd ty to możesz wiedzieć ? Znasz tu wszystkich osobiście,wiesz co przeszli,jakie mieli warunki,znasz życie wszystkich forumowiczów?.Skąd wiesz jakie wysiłki podejmują ludzie na forum żeby walczyć o swoje zdrowie?.Dla jednego większym wysiłkiem będzie wyjscie z domu do ludzi,niż dla drugiego 8 godzinna praca ale ty tego nie rozumiesz bo nie masz empatii.Jesteś tak głupia czy tak młoda ? Co innego jest poddać sie całkowicie bez walki a co innego walczyć,ale dla jednego dużym krokiem bedzie wyjscie z domu niz dla drugiego harówka.
Ja do kościoła nie chodze ale tobie chyba kościół zrobił wode z mózgu.Ty to chyba masz manie naprawde..
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez Patryk29 10 sty 2015, 18:09
Jakbym chcial wskoczyc na haj to kupilbym sobie wora fety i po klopocie :mrgreen:
a nie bral antydepresanty.

przez Kalebx3 10 sty 2015, 18:09
wy z depresją i bez niej , macie jeszcze siły na Tym Forum na walkę w słowne utarczki ?
Ja od trzech dni zdycham w lękowych odmętach , wprawdzie depresja opanowana , ale lęki jak rzepy pierdo-lone , ciężko je zwalić w piżd-ziec . To co najgorsze trzeba przetrzymać , nie dac się myślom pełnym rozpaczy i tego co pcha by ze wszystkim skończyć .
Modlę się ustawicznie, i biore leki , ufam że to przejdzie . I oby jaknajszybciej . Do tego trzeba wykonywać swoje obowiążki domowe ,,, ale przy takich lękach to nawet jak sie wiekszośc obowiązków uda wypełnic to i tak nie cieszą .
Sorry za moje wynaturzenia .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg