WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez lunatic 13 gru 2014, 21:49
aa niepotrzebnie zaczalem pisac o czyms o czym nie mam pojecia bo nie mam pojecia czy wenla dziala na zok czy nie, chyba chcialem odciagnac czyms mysli bo mnie depresja wykancza dzisiaj, nie potrafie sie uspokoic

przez Patryk29 13 gru 2014, 21:49
To pij sobie dalej czlowieku to nie sa cukierki zeby to wpierdalac pol zycia, poza tym za jakis czas przestanie dzialac, i co wtedy zrobisz znowu bedziesz siedzial w domu kilka lat bo jestes niesmialy?

-- 13 gru 2014, 21:50 --

Koniec tematu :time:

-- 13 gru 2014, 21:52 --

Ja ci powiem ze nie dziala bo bralem paro i nie mialem zadnych natrectw a na tym zajebanym gównie czasami mam, a na paro nie mialem wogóle
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Santiago20 13 gru 2014, 22:18
Ech na tym forum już nie można chyba sobie normalnie porozmawiać, żeby Ci ktoś pomógł itp.. Kurde.. gdzie podziały się ludzie którzy jeszcze byli tutaj z pół roku temu..? :?

Jak komuś pomagają i bez antydepresantów nie ma życia no to.. kolego... Trzeba się czymś wspomagać :) To dlaczego nie bierzesz tego zamulacza jakim jest Paro tylko Wenle? Nie pasuje Ci? Zmieniaj i nie pisz już w tym temacie.

I proszę Ci przestań się ze mną spierać ponieważ czytają nas ludzie w tej chwili którzy mają problemy psychiczne a Ty ich już nastawiasz na to że Wenla nie działa albo działa źle.

Leki to nie wszystko, chodzisz na psychoterapię?

Ja dostałem Wenle ponieważ siedziałem w domu! A że chciałem to zmienić i pójść do szkoły to dostałem lek aktywizujący! I w czym Ty masz problem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 13 gru 2014, 22:30
Santiago20, Problem jest taki ze jestes /cenzura/ pala do lania i obraziles mnie wczesniej, wracaj do szkoly bo jeszcze sie musisz wiele nauczyc.

przez Santiago20 13 gru 2014, 22:31
Bo pier..lisz od rzeczy.. To że na Ciebie nie działa nie oznacza że nie działa na wszystkich!

przez Patryk29 13 gru 2014, 22:34
Santiago20, Cisnij gnojku, jak ci wenli zabraknie albo przestanie dzialac co pewnie stanie sie na dniach bo dziala tylko dlatego ze zmniejszyles dawke to znowu bedziesz w domu siedzial i bedziesz sie bal wyjsc do szkoly

przez agusiaww 13 gru 2014, 22:40
Ja wole brac i funcjonowac. Natomiast co do NN to ogolnie antydepresanty sie na to przepisuje, bo dla jednych pomagaja dla innych nie lub trzeba dokladac. Mnie np wenla aktywizuje ze w nocy spac nie moge a w dzien jak trzeba uspokaja...tak samo moze byc z czlowiekiem ktory ma NN, ze mysli beda bardziej rzeczowe bez innych objawow.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Santiago20 13 gru 2014, 22:43
O boże... w końcu ktoś normalny odpisał! A ty tam sobie Patryk pisz ile wlezie i tak Cie nie widzę :mrgreen: Mnie własnie też Agusia tak aktywizuje że jak na jakimś spidzie :) W nocy mam problemy z zaśnięciem, dostałem na to Trittico ale jak to wezme to później do południa chodzę przymulony..

przez agusiaww 13 gru 2014, 22:44
Santiago20, ja mam bardzo lagodny chlorprotixen biore polowke tabletki czyli jaies 7 mg i bardzo dobrze spie, jest to jedyny lek ktory biore z 14 lat. Niestety na bezsennosc cierpie od bardzo dawna i sie zlamalam od razu, ale nie narzekam grunt ze moge spac. Po dwoch nieprzespanych nocach czlowiek totalnie wysiada...Z kolei duzo osob tutaj pisalo ze bardzo dobrze spi po wenli...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Santiago20 13 gru 2014, 23:04
Zależy jak to reaguje na wenla, na mnie działa bardzo aktywizująco :)

przez Arhol 14 gru 2014, 02:51
Obaj panowie dostali 24 przerwy (o ile działają) i po oście..radzę by to był ostatni raz,bo przy następnej takiej okazji polecą permy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 14 gru 2014, 03:04
Venlafaxine Power Rangers?
A ja po niej tylko śpię ._.
Reiben

przez crayzyalexxx 14 gru 2014, 03:34
No gruba była dyskusja hehehehe ale ja Wam powiem, ze na mnie z kolei wenla dzialala raz aktywizujaco a za chwile zamulająco...ale co do usuwania moich zaburzeń to nijak. Jedyne co mogę pochwalic to, ze mnie napewno wenla uspokoiła tj.jestem mniej nerwowa w pewnych codziennych sprawach :) ale bardziej bym dala minus niż plus w moich zaburzeniach. Pozdro :)

-- 14 gru 2014, 02:41 --

REIBEN oddawaj kotka :):):) ale juz !!!
W życiu piękne są tylko chwile

przez Reiben 14 gru 2014, 03:53
Kot jest mój i będę go jadł czy to się komuś podoba czy nie.
Reiben

Sortuj wg