WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez crayzyalexxx 10 lis 2014, 14:29
Mianse mialam na noc do Citalu. No i mialam zacząć od malej dawki miansy. Za 10 dni mam wizytę u lekarza, moze cos dolozy. Na 150 wenli jestem prawie 7 tyg a na wenli ogólnie ponad 4,5 mca. Powinno juz sie unormować, cos wyklarowac. Bo to wszystko męczy :(
W życiu piękne są tylko chwile

przez Michuj 10 lis 2014, 15:34
Patryk29 napisał(a):resilient, próbowales odstawiac wenle??

nie i nie szybko mam zamiar.
Loża szyderców

przez crayzyalexxx 11 lis 2014, 02:30
Czy ktoś wie co z wenlą jeśli ma byc np.operacja ??? W narkozie ? Trzeba odstawić ???

-- 11 lis 2014, 01:31 --

Czy grożą jakieś krwawienia na wenli podczas operacji ?

-- 11 lis 2014, 02:34 --

Najlepiej mi na wieczór. I w nocy. Odkad pamietam tak zawsze było...jak czytam o depresji to ponoc to jest jej objaw. Znów czesto myślę o sensie życia...jutro będę spac do bolu. O rany czy ja kiedykolwiek będę normalna ??? To forum mi dużo daje. Mogę sie wygadać :) ze jest mi źle, ze nie widzę sensu życia, ze to wszystko jest tak bardzo ciężkie...tu na forum wiem, ze mnie zrozumiecie :) bo w tym życiu codziennym nie mam zrozumienia w nikim :(:(:( powinnam zawsze stać na baczność i wykonywać swoje obowiązki. Ale ja nie mam sily :(:(:( nie mam siły zyc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kat_ 11 lis 2014, 06:25
crayzyalexxx, co się dzieiej, pisałaś, że wenla Ci służy :(
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez elfrid 11 lis 2014, 09:53
crayzyalexxx, właśnie, pisałaś, że wenla ci służy; nie dołuj nas, że i na Ciebie nie zadziałała :(
pregabalina, wenlafaksyna

przez Patryk29 11 lis 2014, 10:24
Ja sie czuje senny i zamulony póki co po wenli, smiem twierdzic ze na 75mg czulem sie lepiej niz na 150mg póki co, ja nie wiem czy to jeszcze uboki, czy to wynika z czegos innego, tez jestem podlamany juz tym wszystkim :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Dark Knight 11 lis 2014, 10:26
Czy mozna do wenli 225 mg dodac 20 mg fluo i czy wogole warto czy lepiej sobie darowac

przez agusiaww 11 lis 2014, 13:50
crayzyalexxx, mozna normalnie zazywac ale trzeba powiedziec lekarzowi, krwawienia to nie, ale ze wzgledu na narkoze lekarz musi wiedziec o wszytkich lekach, wiem bo ja tez bede miec niedlugo zabieg i musialam lekarzowi powiedziec. Tez sie czuje lepiej na wieczor i popoludniu, tak to objaw depresji. Na mnie wenla działa ok, wiadomo sa di gorsze i lepsze ale bez strasznych dołów czy tak bez mega lęków. Nie bedzie tak ze bedziesz sie codziennie dobrze czuc, bo roznie czlowiek reaguje na rozne sprawy mimo brania lekow. Nawet jak sa emocje zamulone to tez odbierasz. Sens zycia kazdy musi sam odnalezc albo sobie stworzyc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez crayzyalexxx 11 lis 2014, 14:11
Przepraszam nie chcialam Was dołować, obiecuje poprawe :):):) nie wiem co sie dzieje ale dzieje sie do dupy i jest silniejsze ode mnie. Ale będę walczyc :)

no to dobrze z ta narkozą. :) dzieks :) musze sobie znaleźć jakieś zajęcia na dzis. To pomaga w takich chwilach. Cos robić.

przez Patryk29 11 lis 2014, 20:34
Dark Knight, Mozna dodac fluo do wenli, bo niby czemu nie, ale wenli masz dawke wysoko, do czego ci ta fluoksetyna??

przez depresyjny098 11 lis 2014, 20:53
crayzyalexxx to forum daję, bo można się wygadac. Ale tak jak ja zauważyłem to że mi wchodzenie w rolę ofiary bardziej szkodzi niż pomaga. Wiem, że jak jest źle to ciężko pisac że jest dobrze. Ale to wszystko jakoś dziwne jest. Kiedyś bardzo narzekałem, złorzeczyłem na leki i lekarzy. Teraz czasami też, ale już nie z taką częstotliwością jak kiedyś ;-) Wszedł ktoś kiedyś szybko na sporą dawkę wenli? Jak tak na jaką dawkę i w jakim czasie.

przez Patryk29 11 lis 2014, 21:01
Mam pytanie, czy mial ktos po wenlafaksynie, silne bóle pleców, np. w odcinku ledzwiowym??, strasznie mnie boli, ciezko mi jest funkcjonowac, pal szesc depresje, ale ten ból jest straszny, bardzo mnie boli jak chodze, wydaje mi sie ze to od momentu zwiekszenia wenlafaksyny?? :pirate:

przez Dark Knight 11 lis 2014, 22:52
Patryk29, sama wenla slabo dziala mam silna fobie spoleczna do tego natretne mysli i nie wiem juz czego probowac nie wiem moze znasz jakies lepsze polaczenie

przez ladywind 11 lis 2014, 22:58
Ta wenla jak dla mnie to lek niewypał, nie pomaga ani na depresje ani na DD ani na mysli, chyba przestane ja brac bo to bezsensu brac lek, a dalej cierpiec :pirate:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg