WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez lucy1979 22 paź 2014, 11:38
Patryk29 napisał(a):lucy1979 ile czasu bralas to wenle??

No wlasnie nie brałam długo, bo tylko półtora miesiąca, przez miesiąc 150mg.

Jestem zdziwiona, ze skutki odstaiwnia są tak silne, bo sertraline brałam 2 lata, odstawiłam nagle dawke 100mg, z dnia na dzień i nie miałam niemal zadnych nieprzyjemnych odczuc

Przy wenli to są glownie fizyczne odczucia, wczoraj było strasznie, oprócz mdlosci i zawrotow glowy doszly bole miesnie jakby, az myslalam ze mam grypę. Ale nie mam. Boze co się dzieje, przecież to nie heroina, która wchodzi w metabolizm komorek!!. Nie wiem co robic? Mam to cholerstwo do końca zzycia brac :( :twisted: ?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Patryk29 22 paź 2014, 11:38
gdybym mial klopoty z serotonina to juz dawno bylbym zdrowy a nie jestem, wiec cos jest nie tak, skoro leki dzialaja objawowo to depresja konczy sie sama proste jak drut, no ale moze trwac kilka lat :evil:

-- 22 paź 2014, 11:39 --

lucy1979, wez l4 zapas benzo i cos na sen i przelez to
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez beladin 22 paź 2014, 11:41
Patryk29, Nie masz żadnych kłopotów serotoniną ani żadną inną iną. Zaburzenia lękowe są powodem twojego złego samopoczucia.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 22 paź 2014, 11:41
ja tez pewnie bede zdychal jak bede chcial to odstawic ostatnio nie wzialem jednej dawki 37,5 to po 2 godzinach byla katastrofa, nie bralem heroiny ale az takiej jazdy chyba ludzie nie maja :pirate:

-- 22 paź 2014, 11:43 --

beladin, ale ja nie odczuwam leku juz, choc czasem jest takie jakby lekkie uczucie moze ja to zle interpretuje, chyba masz racje, mi sie /cenzura/ po prostu nie chce zyc, albo inaczej chce mi sie ale brak mi sil

przez ladywind 22 paź 2014, 12:26
Tez kiedys myslałam ze moja depresja jest spowodowana brakiem serotoniny, no ale biore wielka dawke wenli i jakos mi deprecha nie mija. Lęki natomiast odczuwam czesto w ciągu dnia z różnym nasileniem.
Fakt faktem ze depresja sama z siebie tez przechodzi ale kiedy tego nigdy nie wiadomo. :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Patryk29 22 paź 2014, 12:32
Mój lekarz twierdzi ze ja od dawna nie mam obnizonego nastroju i on nie widzi u mnie objawów depresji :shock:
no moze objawów nie widac co nie znaczy ze depresji wciaz nie ma w moim zyciu :roll:

przez ladywind 22 paź 2014, 12:44
Patryk29, a pracujesz normalnie? z łatwoscią wstajesz z łózka? jeśli tak, to by znaczyło że nie masz duzej depresji
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez beladin 22 paź 2014, 12:53
Patryk29, Moim zdaniem słowo depresja jest na tym forum i w ogóle mocno nadużywane. Może przyszedł ten czas, kiedy trzeba wziąć swoje życie we własne ręce?
beladin

przez Patryk29 22 paź 2014, 12:56
ladywind, mialem tak ze nie moglem z lózka wstac, ale to dawno temu ponad 2 lata temu

beladin, mysle ze masz duzo racji w tym co napisales

przez crayzyalexxx 22 paź 2014, 13:23
LADYWIND no to trochę bierzesz te 150 i dalej źle :( a długo juz chorujesz ?

słuchajcie a zastanawialiście sie czasem nad dystymią ?
W życiu piękne są tylko chwile

przez ladywind 22 paź 2014, 13:54
Patryk29, to w takim razie nie masz depresji, jedynie jakis stan depresyjny, stad Twój lekarz wysnuł taki wniosek.

crayzyalexxx, nawrót mam od czerwca, więc juz troche to trwa, dla mnie ciągnie sie jak w nieskonczonosc :? No właśnie troche juz biore i specjalnie mnie ten lek nie pomaga w depresji, gdyż nadal mam problemy ze wstaniem czy choćby pojsciem do pracy, co robie na siłę i na doraźnych. Nic poczekam jeszcze ze dwa tygodnie, jeśli nic nie ruszy , to bedą mi musieli zmienic na inny.

przez Patryk29 22 paź 2014, 14:23
Dystymik jest w stanie wstac z lózka i pójsc do pracy, ktos kto ma dosc silna depresje tego nie dokona, a ty crazyalexxx pisalas ze dajesz rade na lekach uspokajajacych isc do pracy takze ty nie masz dystymi, w dystymi sila choroby jest nie porównywalenie mniejsza niz w depresji

-- 22 paź 2014, 14:44 --

Jak bylem w zusie kiedys na komisji to lekarz orzecznik do mnie mówi jaka depresja trwa 2 lata :shock:
a ja mówie ciezka depresja, a on do mnie w ciezkie depresji lezal by pan w szpitalu i robili by panu elektrowstrzasy :great:
w zusie sie nie pierdola wogóle :great:

przez ladywind 22 paź 2014, 14:52
Patryk29, :lol:

przez planB 22 paź 2014, 16:06
...może w zusie powiedz ,że straciłeś w tym czasie 10? 20? kilo..... ...może miałeś próby samobójcze ?

Niewiem jak to jest ale jak chciałem nie iść do wojska to nie poszedłem ...
I Dare, readY

Sortuj wg