WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez crayzyalexxx 15 paź 2014, 20:10
PATRYK29 dla Ciebie silny a dla mnie nie. Chociaz moze to i dobrze bo nie odczuwam tych ubokow :) a moze powinienes probowac zwiększać o 37,5 ? Bedzie lagodniej :) pozdro :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez Patryk29 16 paź 2014, 15:36
Crazyalexxx biore 75mg+37,5 150mg bym nie dal rady chyba ze miesiac musialbym jechac na alprozolamie a nie chcem naduzywac tej substancji mam ja na bardzo zle czasy, póki co jest hujowo ale stabilnie :great:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez wieslawpas 16 paź 2014, 15:59
czy wenia jest w stanie zniesc nspiecue pschicznd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 16 paź 2014, 18:38
Witam mam parę pytań co do wentli. Występuje po tym potliwość? Jak z masą? Nie ma problemów ze snem? Długo się to rozkręca? bo dziś wziąłem pierwszą dawkę po paroksetynie i wydaje mi się, że działa, to możliwe?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez qxy 16 paź 2014, 19:16
A ja do pytania kolegi wyżej dorzucę jeszcze jedno. Jak z potencją u mężczyzn biorących ten środek? I jeśli uszkadza to jak bardzo doktliwe były te skutki u Was?
qxy

przez Patryk29 16 paź 2014, 19:22
Kontrast napisał(a):Witam mam parę pytań co do wentli. Występuje po tym potliwość? Jak z masą? Nie ma problemów ze snem? Długo się to rozkręca? bo dziś wziąłem pierwszą dawkę po paroksetynie i wydaje mi się, że działa, to możliwe?

Potliwosc tak wystepuja bardzo duza szczególnie wieczorem, masa raczej sie chudnie na poczatku, pozniej nie widze zadnej zmiany jesli chodzi o mase, ja nie mam problemów ze snem ale wielu ludzi po tym leku ma problemy, dlatego zazywaja jak najwczesniej rano, rozkreca sie moim zdaniem bardzo dlugo, szczerze mówiac to wogóle sie zastanawiam czy ten lek na mnie dziala :pirate:

Po pierwszej dawce to ja latalem caly weekend jakbym sie koksu nazarl no to tyle, mam nadzieje ze pomoglem :mrgreen:

przez Kontrast 16 paź 2014, 19:35
Mi psycho powiedziała, że po paroksetynie rozkręci się szybko, bo ma już podstawę. Martwi mnie ta potliwość bo po paro mam z tym problem. Działa na mnie teraz ta wentla jak dwie kreski fety;d Taki spidzik motywacyjny.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Patryk29 16 paź 2014, 19:40
Oby twoja psycho sie nie mylila :pirate:

przez depresyjny098 16 paź 2014, 20:03
Ja wenle brałem tak jak mówię z 5 lat temu. To jak byłem gdzieś na zbiorach to mało co gościowi nie zajebałem. W ogóle takie nerwy się nieraz wkręcały. Z taką kierowniczką się zacząłem kłucic, to tak jak by jakaś furia we mnie wstąpiła. Ale to było dawno. Wtedy również brałem mirtę w niedługim odstępie to również mnie podrażniała. Natomiast teraz niedawno próbowałem mirtę no to już tylko zamułka, więc inaczej. To w sumie ciekawi mnie jak by teraz wenla na mnie zadziałała. Ja teraz spokojny generalnie się zrobiłem.

przez my_name 16 paź 2014, 22:27
Jeśli występują problemy ze snem dobre jest połączenie wenli na rano z mirtazapiną na wieczór (przynajmniej u mnie to dobrze działało). Jak nie byłam w dużym stresie, to nawet spałam za dużo mimo brania wenli, więc reguły nie ma. Większą potliwość zauważyłam tylko w nocy. Żadnej nadpobudliwości ani innych dziwnych odczuć po tym nie miałam. Jak dla mnie najlepszy antydepresant i zauważalnie pomaga mi na lęk przed ludźmi.

przez crayzyalexxx 17 paź 2014, 02:17
PATRYK29 to fajno ze dajesz 112,5 a nie odrazu 150 :):):) będzie dobrze :):):) ja wierze i zycze Ci jak najlepiej :)

KONTRAST ja po wenli mam potliwość mega :( ale z czasem niby ustaje. Z każdym zwiekszaniem dawki jest wieksza. Teraz jestem chyba 3 tyg na 150, jest 12 stopni załóżmy a ja ani apaszki ani grubszej kurtki itp bo paruje :( a ostatnio mimo malej temperatury wsiadlam do autobusu a lecialo ze mnie :( co do masy to aż za chuda jestem a ostatnio żre :( mozliwe ze u Ciebie raz dwa da kopa bo ja bylam prosto po fluo i na wenle wskoczylam a tu po 2 tyg szok :):):) jebło ze hej :):):) co do snu to na 150 skakalam po łóżku :)

MY NAME z ta mirta to tez roznie bo ja bralam kiedyś mianse a to cos podobnego i rano bylam zabita :( bralam po pól tabletki. Oj zgon do popołudnia. Teraz do wenli biore hydro i fajnie muli. Czasem zdarzał sie jakiś beer na sen ale odkad wlazłam na 150 to nie czuje nawet nic po %%% jakbym wodę pila. Wiec lepiej dać ze spokój :):):) hydro pomaga ale po niej żre za dużo na drugi dzień. Trochę sie boje przytyć :(:(:( a moze to po wenli tak żre ???

-- 17 paź 2014, 02:24 --

Jeśli porównujecie wenle do koksu czy fety to słaby towar mieliście hihi dla mnie wenla jak cukierki :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez Arnin 17 paź 2014, 09:19
Witam, przymierzam się do spróbowania tych "cukierków" i moje pytanie co do zamienników, który z nich jest w normalnych tabletkach, które można dzielić ?

przez Franz Maurer 17 paź 2014, 09:23
Arnin napisał(a):Witam, przymierzam się do spróbowania tych "cukierków" i moje pytanie co do zamienników, który z nich jest w normalnych tabletkach, które można dzielić ?

Prefaxine ma w kapsułce dwie części, czyli np. 75mg można podzielić na 2 x 37,5mg.

przez martate 17 paź 2014, 11:02
Kontrast napisał(a):Witam mam parę pytań co do wentli. Występuje po tym potliwość? Jak z masą? Nie ma problemów ze snem? Długo się to rozkręca? bo dziś wziąłem pierwszą dawkę po paroksetynie i wydaje mi się, że działa, to możliwe?

wprawdze ja na wenli dopiero 9 dzien ale moge powiedziec tyle, że to moje 0,75 to dupa. biore o 7:00,troszeczke mnie łechce ok. 10:00, za to ok 13:00 jest error, wyłączenie zasilania i warzywienie w łóżku. Czekam na tego mitycznego kopa. Poznam,kiedy nadejdzie, bo pewnie wtedy pozmywam naczynia w końcu :mhm: Do tego na noc trittico, które sobie chwalę. Zaczęłam je brać jeszcze z sertraliną i dzięki niemu śpię w końcu do 7 godzin bez budzenia się. Wstaję rano i a piać od nowa. Co jak co, ale ta pieprzona deprecha uczy mnie cierpliwości :bezradny:

Sortuj wg