WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez madseason 02 paź 2014, 21:46
byłam u lekarza, mam podwyższać stopniowo do 150. na efekty uboczne dostałam afobam, ale po przeczytaniu ulotki raczej nie będę tego brać. ponoć powoli powinno mi się zacząć poprawiać..i dobrze, bo mam dość tego stanu w którym sny są ciekawsze od życia w rzeczywistości a przyjemność czerpana z przebywania ze znajomymi została przeze mnie zamieniona na kontakty z tym forum. niepokoi mnie czemu aż tak źle się czuje między ludźmi kiedy już wyjdę off-line i zastanawiam się czy lek również to złagodzi, czy to też efekt obniżonego nastroju.
jestem już bardzo zmęczona tym co sobie robię:(
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez crayzyalexxx 03 paź 2014, 12:25
No ja jestem na 150 tydzień. Ubokow brak :) w zasadzie jest jeden ale proszę nie śmiejcie sie :) bo odkad jestem na 150 to w nocy w łóżku przez sen rzucam sie, podnoszę kładę po calym łóżku jakby cos mna miotało ja pier...mam juz tego dość. To jest przez sen wszystko ale jak na jawie, pamietam to. I tez tak nogami ruszam w tym łóżku. A w dzien jak mam drzemkę to tego nie ma. Help bo to przestaje sie robić zabawne. Dzis w nocy uderzylam sie w glowe o ramę łóżka :(
W życiu piękne są tylko chwile

przez izaa 03 paź 2014, 12:36
crayzyalexxx, z tego co pamiętam to widziałam powiązanie między wenlą a snami. Na początku niezwykłe sny, potem jak człowiek sie przyzwyczaił to spoko. A przy odstawianiu- pominięta dawka=koszmar senny. Nie wiem czy tylko ja tak miałam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez crayzyalexxx 03 paź 2014, 12:37
Dodam, ze na noc zażywam hydroksyzyne ale nie zawsze

przez izaa 03 paź 2014, 12:39
Nie masz teraz stresującego okresu? :D

przez crayzyalexxx 03 paź 2014, 12:59
IZAA niezwykle sny to mam od początku brania wenli. Lepsze niż filmy w tv :) to rzucanie sie jest od 150 brania, tego wcześniej nie mialam. A co do stresujacego okresu to w sumie życie mam stresujące :( caly czas

-- 03 paź 2014, 13:04 --

Juz wole te sny :) przynajmiej mam z czego sie pośmiać :) a dzis aż mam lęk po kolejnej takiej nocy miotania mną :(:(:(

przez izaa 03 paź 2014, 13:15
Mi z czasem troche przeszło, chociaż sny były inne, wyraźniejsze, ale nie było to mocno przeszkadzające. Przy pominięciu dawki były koszmary, nie wiem czemu, ale tak na mnie działały te leki. Tobie też pewnie przejdzie

przez tomasz_xyz 03 paź 2014, 17:40
Brał ktoś z Wenlą Mirtazapinę? Zacząłem brać ten drugi z tydzień temu ale mam zawroty głowy od wczoraj...

Miał ktoś tak?
tomasz_xyz

przez Molibdenowy 03 paź 2014, 19:16
Ja dołożenia mirty nie odczułem. Żadnych efektów specjalnych. Zawroty głowy miałem przez wenlę ale czy mirta też potrafi je wywołać tego nie wiem.

-- 03 paź 2014, 19:32 --

Dzięki mircie lepiej śpię.
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

przez crayzyalexxx 03 paź 2014, 20:30
IZAA to moje rzucanie w łóżku nie ma nic wspólnego ze snami koszmarami. Mi sie wtedy nic nie śni. Ja po prostu śpię i sie rzucam, miota mną. Śpię i nie śpię bo to pamietam. Aż sie tego boje, dzis mialam przez to lęk w sobie. Moze to noradrenalina tak dziala ???

przez izaa 03 paź 2014, 20:37
Pewnie jest jakaś zależność, spróbuj jakoś zabezpieczyć ramy łóżka poduszkami, nie wiem, ostatecznie spać na podłodze, mi na tym leku sie zmieniały sny, najpierw były wyraźne, a potem jakby wszystko przeszło, nie pamietałam żadnych snów, może przyjmujesz dawkę wieczorem? Podobno wieczorem powinno nie przyjmować się leku (tak twierdzi mój psychiatra, nie wiem jak inni)

przez crayzyalexxx 03 paź 2014, 22:15
Dzieks :) rano biore. Aż sie boje nocy:( mam nadzieje ze szybko przejdzie

-- 04 paź 2014, 01:02 --

Dzis na noc pije piwko :) zawsze mnie dobrze usypiało :) jak nie hydro to piwko. Zobaczymy czy tez będę sie miotać na łóżku...czytalam dzis stare posty i jeden chlopak tez pisał cos o miotaniu sie podczas nocy i snu na wenli a jedyne co mu odpisano to ze pewnie jakas siła nieczysta czy demon nim miota... Ja pierd....robili se z niego jaja. A ja wiem, ze to zabawne nie jest :( nie wiem moze to jakieś pobudzenie psychoruchowe ??? Ale dlaczego w nocy w spaniu ??? A ja przeciągam pójście spac :(:(:( dobrze, ze śpię sama bo jakby ktoś ze mna spał to by tez tak skakał :):):)

przez Franz Maurer 04 paź 2014, 10:28
Od dzisiaj zwiększenie dawki wenli z 225mg na 300mg, a od dwóch dni mirtazapina zwiększona z 15mg do 22,5mg. Zobaczymy co to będzie 8)

przez ladywind 04 paź 2014, 10:52
Czy jest tu ktos z nerwica natrectw z wspołwystepującą depresja na których mix wenli z mirta podziałała? biore miesiac i jest kicha :?
Jedyne rozwiazanie upatruje w szpitalu
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg