WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 12 wrz 2014, 12:26
ladywind napisał(a):ja dzisiaj musiałam zosbie załatwic lorafen bo wczoraj ogarnał mnie taki paskudny stan ze jedynym wyjsciem byłoby tylko samóbójstwo, poł dnia przepłakałam, a w nocy nie mogłam zasnac budzac się z potwornymi lękami. NaRAZIE BEDE BRAŁA 2,5MG PRZEZ JAKIS CZAS KIEDY WLASCIWIE LEKI ZASKOCZĄ, BO W PRZECIWNYM RAZIE mogłabym tego napięcia nie wytrzymać i coś sobie zrobic :(
Na lorafenie czuje spokój i dystans do natrectw, depresji i lęków, a pracy potrafie sie bardziej skupic na tym co robie, bo ostatnio czułam sie tam jak psychopatka i to dosłownie :zonk:

-- 12 wrz 2014, 11:12 --

earth, u Ciebie tak szybko wenla zaqdziałała, jestem w szoku :shock:

-- 12 wrz 2014, 11:18 --

Słuchajcie czyli nie mam co się łamać że wenla z esci mi nie pomoze, bo 14 dni to za którki okres by cos wiedziec, ale z koeli sugeruje sie osobami które dostały remiji juz po 10 dniach. I od czaego to zalezy? choroby, osobosoci, trudne pytanie :roll:

Jak najbardziej nie masz czym sie lamac ze leki jeszcze nie dzialaja, 10 dni to napewno nie zadna remisja, a raczej przeblyski przyszlej remisji :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez ladywind 12 wrz 2014, 12:30
Patryk29, dzięki:)) licze ze w koncu cos ruszy w dobra strone i poczuje po tych lekchac poprawe
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez earth 12 wrz 2014, 12:36
ladywind napisał(a):Patryk29, dzięki:)) licze ze w koncu cos ruszy w dobra strone i poczuje po tych lekchac poprawe

ladywind - absolutnie nie sugeruj się moim przypadkiem.
Nawet mój psychiatra się dziwił. Powiedział mi, że taki standard to ok 3-ech tygodni, ale bywa że i dłużej. Cierpliwości i optymizmu Ci życzę :great:
Lafactin 75 mg
Apotiapina 50 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 12 wrz 2014, 12:43
earth, dziękuje:)):*
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kimek 12 wrz 2014, 18:18
Witam, ja od dwóch dni czuje się zdecydowanie lepiej, lęki są, natomiast mniejszyło się odrealnienie, poznaje siebie, więc chce się człowiekowi dosłownie żyć.Przez 3 d ni wstaje rano o 5 godzinie, bo jeszcze w jedno miejsce hobbystycznie i nawet rano daje rade , gdzi ejeszcze kilka dni temu wstanie o 8 było dla mnei amsakra.Nie wiem czy to wenlafaksyna tak pomaga czy poprostu przełamanie się, nie siedzenie w domu tylko spędzanie czasu wśród ludzi.Mma nadzieje, że z każdym dniem będzie co raz lepiej.Już nawet całkiem realnie myślę o powrocie do pracy:)

przez earth 12 wrz 2014, 19:59
Kimek - a od kiedy ją bierzesz?

Ja dziś wzięłam 3-cią dawkę i na szczęście skutki uboczne znacznie się zmniejszyły.
Wczoraj myślałam, że umrę. Takie miałam lęki, że aż zaczęłam się modlić (co mi się rzadko zdarza) ...
Dopiero wieczorem mi odpuściło.
Nie czuję też prawie wcale lęku :)
Lafactin 75 mg
Apotiapina 50 mg

przez braksił22 12 wrz 2014, 20:10
Ja jestem na dawce 75 mg od 6 dni i nadal nie jakiejś specjalnej poprawy. Fakt, faktem udało mi się dzisiaj wybrać w miasto pełne ludzi (bo winobranie u nas), ale nie wiem czy to nie dzięki zomirenowi.
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez ladywind 12 wrz 2014, 20:35
Ja sie dzisiaj czuje całkiem nieżle jakby ręką odjęło lęki odrealnienie natrectwa czy depresje, ale fakt faktem jest to zasługa lorafenu 2,5mg

przez Kimek 13 wrz 2014, 07:18
Earth od 19.07.2014, w tym czasie miałem 2 razy zwiększaną dawkę z 75 na 150 i ze 150 na 225.
Dziś po przebudzeniu o 7 zaczęło mnie odrealnienie łąpać i napad się, pojawił, ale wracma po tym napadzie jakoś do siebie, izaniepokojony jednak jestem, bo miałem nadzeje, że po tych dwóch dniach będzie co raz lepiej.Po mału się odmulam jakoś i mam nadzieje, zę funkcjonować będę dziś i czuć się lepiej tak jak przez dwa dni ostatnie.Ech te poranki.. Ataki w zasadzię tylko występują po przebudzeniu, kiedy człowiek się po mału budzi do życia

przez earth 13 wrz 2014, 10:59
Dzięki Klimek ;)

Ja też dziś jak wstałam czułam się fatalnie.
Lęki mnie naszły okrutne!! Aż się cała trzęsłam.
Cały czas jestem w stanie odrealnienia ... :(((
Lafactin 75 mg
Apotiapina 50 mg

przez lucy1979 13 wrz 2014, 11:13
Wczoraj psych podwyzszyl mi wenle do 150mg. Ale ja już nie wierze, że pomoze. Chcialam Anafranil ale powiedział, że trzeba przetestować pelny potencjal wenl- czy jakos tak się wyrazil.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Patryk29 13 wrz 2014, 11:37
lucy1979 napisał(a):Wczoraj psych podwyzszyl mi wenle do 150mg. Ale ja już nie wierze, że pomoze. Chcialam Anafranil ale powiedział, że trzeba przetestować pelny potencjal wenl- czy jakos tak się wyrazil.

Odczuwasz jakies skutki uboczne po podwyzszeniu dawki??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez agusiaww 13 wrz 2014, 16:56
earth, minie, na razie za krotko bierzesz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez earth 13 wrz 2014, 17:46
agusiaww - dzięki, każde dobre słowo teraz jest dla mnie ważne ....
Lafactin 75 mg
Apotiapina 50 mg

Sortuj wg