WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez crayzyalexxx 08 wrz 2014, 01:10
KIMEK wsparcie jest najwazniejsze :) ja choć trochę wsparcia mam tu :) a tak to radzę sobie sama :) bliskie mi osoby nie rozumieją tych chorób :( A wiec pozostaje nam czekac. Tobie do 16 go a mi do 24 go :) jeśli będzie u Ciebie mozliwe, to idz na zwolnienie. A jeśli nie to jakiś musisz dać rade...choć w Twoim stanie to ciezko ale zycze Ci tego ze dasz radę :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez Kimek 08 wrz 2014, 01:15
Staram się ostatnio myśleć to co się dzieje tu i teraz, nie wiaodmo co będzie później, nikt tego nie wie jak mawia moja terapeutka.Z pewnością wybiorę jakieś najlepiej pasujące rozwiązanie dla mnie. aj terapie mam we wtorek teraz a wizyta u lekarza 16go.Tobie też życze Crazyalexxx wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do normalności

przez lunatic 08 wrz 2014, 01:35
crayzyalexxx,
Ostatnio na nerwice bardziej niz depresje,dostalem neuroleptyk bo reszta zle dzialala ale on tez byl slaby,teraz to w zasadzie nic nie biore bo mam dosc skutkow ubocznych

-- 08 wrz 2014, 00:42 --

Ja tam nie mialem w nikim wsparcia,liczylem tylko na leki i niektore potrafily chwilowo na tyle dobrze zadzialac ze mimo braku tego wsparcia a zamiast tego ciaglej krytyki i tak wychodzilem z depresji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kimek 08 wrz 2014, 09:29
Wsparcie i zrozumienie najbliższych jest bardzo ważne, a jeśli go nie ma to tlyko świadczy o tych osobach, że coś takiego jak empatia jest im zupełnie obce. Dobrze, ze są jeszcze tego typu fora to można podzielić się swoimi emocjami itd z innymi, choć jak pokazał wczorajszy dzień i tu doszło do spięcia, no ale takie jest życie.Konflikty są wszędzie.
Ja dziś do 4 nie zmrużyłem oka, jakiś pobudzony byłem, a do teog zaśnięcie utrudniały mi pewne latające stworzenia.. nei , nie nie myślcie , że miałem urojenia .. mam na myśli komary..Po takim późnym zaśnięciu, nie trzeba specjalnie się domyślać jak się czuję.Oprócz podstawowego przytłumienia i odrealnienia jestem zblazowany, że szokDziś na 16sta wizyta u psychologa, ale aż mi się z domu nie chce wychodzić nawet.

-- 08 wrz 2014, 09:46 --

Ja jeszcze jutro być może dostanę się do innego lekarza, chce porozmawiać odnośnie tego tętna i ciśnienia które mam.155/110 t.100 w najlepszym przypadku 148/95 t.95- to musi niekorzystnie wpływać na mnie.

przez Patryk29 08 wrz 2014, 10:14
Ja mialem isc na trening, wychodze patrze a tu auta nie ma, dzownie do ojca /cenzura/ "Stary gdzie moja bryka" :mrgreen:
i odechcialo mi sie cwiczyc ogólnie :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez braksił22 08 wrz 2014, 13:34
Patryk29 napisał(a):wychodze patrze a tu auta nie ma, dzownie do ojca /cenzura/ "Stary gdzie moja bryka" :mrgreen:

Dzięki! Poprawiłeś mi tym humor :D

A u mnie dzisiaj kicha na maxa. Ledwo udało mi się dojść na terapię, a na niej myślałem, że już w ogóle jeb*ę o ziemię. Może dlatego, że pogoda szaleje, a ja jestem strasznym meteopatą :/
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez miko84 08 wrz 2014, 13:47
Pisze się psychopatą :P
miko84

przez Patryk29 08 wrz 2014, 13:48
Spoko :twisted:

przez braksił22 08 wrz 2014, 15:07
miko84, to swoją drogą :D
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez crayzyalexxx 08 wrz 2014, 18:41
KIMEK dziekuje :)

LUNATIC to niezle ze udawalo Ci sie wychodzic z depry :) i ze teraz nic nie bierzesz. ja teraz licze na leki, na nic i nikogo wiecej. No i na siebie, ze musze jakoś dać rade...na psychoterapię nie chodze.

Ja uważam, ze ktoś kto nigdy nie mial takich chorob jak my w glowie, to nigdy nas nie zrozumie. Ja mam dzis gorszy dzień :(:(:( ostatnio to same gorsze dni. Przyszlosci nie widzę. Po co sie zyje ? Męczy ? Jak i tak sie umrze...

PATRYK29 ukradli Ci ? A AC miales ?

przez Patryk29 08 wrz 2014, 18:42
Nie nie ukradli, ojciec pozyczyl i mi nic nie powiedzial, a ten tekst to z filmu "Stary gdzie moja bryka" :mrgreen:

przez crayzyalexxx 08 wrz 2014, 19:13
:):):):):)

przez madseason 08 wrz 2014, 20:30
byłam dziś na terapii i moja t. orzekła, że niemożliwe żeby mieć takie objawy po czterech dniach brania leku i że sobie wszystko sama wkręciłam a dawka jest na tyle mała, że w ogóle pewnie jeszcze nie zaczęła działać. także tego...
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Molibdenowy 08 wrz 2014, 20:41
madseason, Objawy uboczne mogą wystąpić już od kilku godzin po zażyciu pierwszej tabletki. Nie rozumiem skąd pomysł, że trzeba na nie czekać. Do tego ich siła bardziej zależy od skoków dawki niż samego jej poziomu. Jeśli wskoczyłaś jak gdyby nigdy nic z 0 na 75 mg to masz prawo czuć się tak jak czujesz. Piguły 37,5 mg wymyślono tylko po to żeby łagodniej zwiększać dawkę. Szkoda, że ich nie dostałaś. Tydzień na 37,5 i spokojnie mogłabyś wskoczyć na 75. Ja zwiększałem o 37,5 i bez żadnych akcji doszedłem do 300 mg.
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

Sortuj wg