WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez ladywind 02 wrz 2014, 16:52
evil never dies, czym sie to piekło u Ciebie objawiało?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez crayzyalexxx 02 wrz 2014, 17:23
LADYWIND ja mialam przy wchodzeniu na fluo. Z dnia na dzien bylo gorzej, jeszcze gorzej. Deprecha sie poglebila, myslalam ze nie wytrzymam. Lekarka mi zmienila na wenle. Trzymaj sie :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez evil never dies 02 wrz 2014, 17:46
ladywind napisał(a):evil never dies, czym sie to piekło u Ciebie objawiało?

Głęboka depra, calkowite prawie wycofanie z życia, bardzo intensywne myśli samobójcze.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomasz_xyz 02 wrz 2014, 18:03
evil never dies napisał(a):
ladywind napisał(a):Od dwóch dni wjestem na wenlafaksynie, wczoraj czułam się jako tako a dzisiaj mam straszne nasilenie nerwicy i depresji. Czy miał ktoś podobnie przy wchodzeniu na nowy lek? :(

Jak wchodziłem pierwszy raz na wenle (75mg) nie było zbyt ciekawie, ale jak zwiekszyłem dawkę na 150 mg to przeżyłem piekło.

U mnie tak radykalnie źle nie było na wenli. Ale teraz na Elicea jest nieciekawie. Wyrzuca mnie w przeszłość i nie ma przyszłości, teraźniejszości tylko jakieś wspomnienia i nostalgia.

Myśli samobójcze też są i poczucie winy.
tomasz_xyz

przez braksił22 02 wrz 2014, 20:08
A powiedzcie mi moi drodzy, o jakiej porze dnia stosujecie Wenylę? Mi kazano brać na wieczór, a skoro ona pobudza to trochę mi się coś nie kalkuluje.
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez evil never dies 02 wrz 2014, 20:52
braksił22 napisał(a):A powiedzcie mi moi drodzy, o jakiej porze dnia stosujecie Wenylę? Mi kazano brać na wieczór, a skoro ona pobudza to trochę mi się coś nie kalkuluje.

Ja zarzucam rano.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Dark Knight 02 wrz 2014, 21:31
ja łykałem serte wieczorem a niby też pobudza i łatwiej się rano wstawało :D :D więc na wenli może być podobnie :D

przez braksił22 02 wrz 2014, 21:41
Dzięki za odpowiedzi. Spróbujemy, zobaczymy :)
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez Chada 02 wrz 2014, 22:04
Jeśli się nie ma problemu z zasypianiem po antydepach aktywizujących to można brać na wieczór to tylko chodzi o to że po niektórych jest ciężko zasnąć :P

Lamotrygina 150mg

przez crayzyalexxx 02 wrz 2014, 23:17
DZIWNE a gdzie takie kapsulki sie kupuje ? :):):)

widocznie te leki Ci nie służą ale to juz lekarze powinni stwierdzic, od tego są. A jak u Ciebie objawiała sie hipomania ? Pozdro :)

-- 03 wrz 2014, 01:12 --

KIMEK jak u lekarza ? Nic nie piszesz :(
W życiu piękne są tylko chwile

przez Kimek 03 wrz 2014, 06:28
Crazyalexxx wczoraj po lekarzu miałem mnóstwo zajęć i wróciłem wieczorem do domu, ale dziś jak obudziłęm się o 6 to mówie od razu tu wskocze i napsize.Byłem wczoraj u nnego lekarza.Mówiłem mu o swoim stanie zdrowia, o odrralnieniu, przytłumieniu itd.Rozmawialiśmy sporo czasu, bardzo mi ta rozmowa pomogła i nastawiła pozytywnie.Stwierdził, żę leków nie będzie zmieniał bo jest to dobry lek.Tak samo co do dawki raczej nei chciał grzebać.Ja od wczoraj naprawdę czuje się o wiele lepiej mimo, że w nocy ze dwa razy się przebudziłe, a po 6 serce mi dość szybki biło, odrealnie ie natomiast mimo, że sie pojawiło jak często z rana to łątwiej mi z nim sobie poradzić i nie jest takie głębokie.Muszę to stwierdzić szczerze, że odczułem poprawę.Może faktycznie u mnie te leki po 5 tygodniahc dopiero zaczęły dawać jakiś efekt.Wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni ale wierze, że bedzie co raz lepiej, ważne jest nastawienie też.Wczoraj wykonałem tyle czynności, pójście do fryzjera, odwiedziłem kolegów w pracy, wyjazd poza miasto do późnego wieczora, wyjście do restauracji ze znajomymi..jeszcze pare dni temu bym o tym nie pomyślał naprawdę..

przez elfrid 03 wrz 2014, 08:34
ladywind napisał(a):Od dwóch dni wjestem na wenlafaksynie, wczoraj czułam się jako tako a dzisiaj mam straszne nasilenie nerwicy i depresji. Czy miał ktoś podobnie przy wchodzeniu na nowy lek? :(

Tak. Zawsze. Na każdym leku z grupy SSRI/SNRI nasilają się pierwotne dolegliwości. Pozostaje to tylko przeczekać :(
pregabalina, wenlafaksyna

przez Kimek 03 wrz 2014, 10:21
Po przebudzeniu o 6 po napisaniu posta położyłem się znów spać, po czym wstałem po 8 czując się nieciekawie, pobolewa mnie głowa i trwanie w odrealnieniu jakby, natomiast nie ma napadu paniki, bardziej takie zobojętnienie z niepoznawaniem swoich myśli.Trwa to juz tak ze dwie godziny, jestem już po wzięciu leków ale póki co ciągle trwa..Jako smam nadzieje przeminie to..przy tym jestem śpiacy,(po dwóch tabletkach wenlafksyny tj 2x75mg), ale myślę że kolejne zasypianie nie ma już sensu

-- 03 wrz 2014, 10:22 --

Ladywind nie przejmuj się u mnie było to samo

przez Dziwne 03 wrz 2014, 11:40
crayzyalexxx Jak gdzie, w aptece :D
Siedzę w pracy i śmieję się z wiązek drutu non stop. Przy alkoholu ktoś mówi coś smutnego o przeszłości a ja się śmieję.... masakra...

Sortuj wg