WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez evil never dies 19 sie 2014, 06:11
tomasz_xyz napisał(a):On mi tłumaczył dawkowanie a ja przez moją koncentrację mało zapamiętałem

:shock: , nie obraź się ale Ty tak poważnie czy sobie jaja robisz?
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez wisnia80 19 sie 2014, 08:19
Patryk29 I jak tam na mixie wenli z sertrą? :mrgreen:

przez tomasz_xyz 19 sie 2014, 09:40
crayzyalexxx napisał(a):Tomasz xyz mi lekarz zawsze na kartce zapisuje dawkowanie :) i nie zapominam :):):) jeśli mogę spytać to na co bierzesz wenle i jak dlugo ? pozdrawiam :)

Biorę na depresję, fobię społeczną i zok

-- 19 sie 2014, 08:41 --

evil never dies napisał(a):
tomasz_xyz napisał(a):On mi tłumaczył dawkowanie a ja przez moją koncentrację mało zapamiętałem

:shock: , nie obraź się ale Ty tak poważnie czy sobie jaja robisz?

poważnie
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 19 sie 2014, 10:40
Napiszę Wam tak. Teraz mam dosyć stresowe sytuacje i jakoś nie czuję aby leki mi jakoś mocno pomagały. Nadal się głupio stresuję.

To co mi pomaga to fakt, że wiem kim jestem - osobą chorą i głupio się stresującą - i to mi pomaga w myśleniu żeby głupio nie myśleć, i próbować opanować ten głupi stres.

przez Molibdenowy 19 sie 2014, 11:26
tomasz_xyz, a ten drugi lek to jaki? Problemy z koncentracją są normalne w depresji. Nawet takie.

Ja na 225 mg wenli i 15 mg mirty w końcu czuję noradrenalinkę :D Szału niby nie zrobiła ale spróbuje przez miesiąc pokąpać w niej mózg, może dojdzie do siebie :mrgreen:
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

przez tomasz_xyz 19 sie 2014, 12:17
Molibdenowy napisał(a):tomasz_xyz, a ten drugi lek to jaki? Problemy z koncentracją są normalne w depresji. Nawet takie.

Ja na 225 mg wenli i 15 mg mirty w końcu czuję noradrenalinkę :D Szału niby nie zrobiła ale spróbuje przez miesiąc pokąpać w niej mózg, może dojdzie do siebie :mrgreen:

Ja też brałem 225 mg ale mam dodatkowe uderzenia serca i musiałem zejść na 150 mg. Ten drugi lek to jakiś na literę "m" nazwę mam na recepcie ale nie rozczytuję, może farmaceuta rozczyta
tomasz_xyz

przez evil never dies 19 sie 2014, 12:18
Molibdenowy napisał(a):Ja na 225 mg wenli i 15 mg mirty w końcu czuję noradrenalinkę :D

Jak to czucie się objawia? Co ta noradrenalina "robi" w samopoczuciu?

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Kimek 19 sie 2014, 12:38
Ja już jestem po wizycie u psycholog .Powedziała mi ze koncentruje sie na objawie a przecież one biora się z czegoś i że nie mam się martwić że umre itd bo jestem za młody i myśleć mo smierci moga raczej osoby starsze.Powiedziałem o swoich obawach z uwagi na objawy jakie mnie dosięgły że nie czuje swojego umysłu jestyem apatyczny i odrealniony.Za 2 godizny jade do lekarki porozmawiac w sprawie leków.Miesiąc czasu biorę Efektin .Z tymże od tygodnia biorę druga tabletke czyli dodatkowe 75mg po południu.A jest jakby co raz gorzej.Wczorja nie brałem benzo bo nie chciałem byc otumaniony.Za to wstałem mocno podminowany i wylękniony

przez Patryk29 19 sie 2014, 12:41
wisnia80 napisał(a):Patryk29 I jak tam na mixie wenli z sertrą? :mrgreen:

Póki co nic specjalnego, wczoraj mialem mysli s. nie fajne i takie pobudzenie niekonstruktywne,dzisiaj troche zmula ale to pewnie przez to ze na sen wzialem mianseryne
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Molibdenowy 19 sie 2014, 13:06
Molibdenowy napisał(a):Ja na 225 mg wenli i 15 mg mirty w końcu czuję noradrenalinkę :D

Trochę trudno to opisać. Brak poczucia zmęczenia. Poczucie, że gdybym miał motywacje to mógłbym robić cokolwiek czyli coś jakby zwiększenie podstawowej energii. Lepsza koncentracja i pewność siebie. Trochę takiego nabuzowania i przyjemnej stymulacji. Do tego wrażenie jakby w głowie coś zaczęło w końcu stykać, jakby się mózg funkcjonalnie poprawił.

Teraz jak zechcę się ogarnąć życiowo to mózg ma powiedzieć "damy radę", a nie wywalać errory...
Tak poza tym to ja liczę jeszcze na poprawę... Ten stan nie jest stabilny i jeszcze coś mnie blokuje
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

przez Chada 19 sie 2014, 13:13
Molibdenowy napisał(a):

Trochę trudno to opisać. Brak poczucia zmęczenia. Poczucie, że gdybym miał motywacje to mógłbym robić cokolwiek czyli coś jakby zwiększenie podstawowej energii. Lepsza koncentracja i pewność siebie. Trochę takiego nabuzowania i przyjemnej stymulacji. Do tego wrażenie jakby w głowie coś zaczęło w końcu stykać, jakby się mózg funkcjonalnie poprawił.

Takie coś by mi się przydało.To dlatego lekarka mi proponowała wenlafaksyne bo mam takie objawy jednak źle toleruję wenlę i dlatego jedna lekarka mi dorzuciła mitrę na noc tylko nie wykupiłem bo bałem się tycia.Bo chyba za dużo wymagam od Sertraliny.Przydało by się coś co wychwytuję nora adrenalinę najlepiej coś selektywnego co nie ma dużych uboków.

Lamotrygina 150mg

przez evil never dies 19 sie 2014, 13:25
Molibdenowy napisał(a): Brak poczucia zmęczenia. Poczucie, że gdybym miał motywacje to mógłbym robić cokolwiek czyli coś jakby zwiększenie podstawowej energii. Lepsza koncentracja i pewność siebie. Trochę takiego nabuzowania i przyjemnej stymulacji. Do tego wrażenie jakby w głowie coś zaczęło w końcu stykać, jakby się mózg funkcjonalnie poprawił.

To dobre jest ... ale zdanie "Poczucie, że gdybym miał motywacje to mógłbym robić cokolwiek" pozostanie dla mnie chyba zagadką na wieki. Chyba ze chodzi o to że "jak ja by się uczył to i biskupem mógłby zostać" :D

zbanowany

przez Molibdenowy 19 sie 2014, 14:18
Powiedzmy, że chodziło o brak ograniczeń wynikających z braku energii :D
Poza tym ja się czuje już w miarę dobrze ale jeszcze nic konstruktywnego z tego nie wynikło...
Czegoś mi jeszcze brakuje tylko nie wiem czego. Motywacji?

-- 19 sie 2014, 15:01 --

Chciabym dodać, że ja miałem duże problemy ze zmęczeniem, brakiem energii, koncentracją dlatego to wywołało u mnie efekt wow. Może za kilka dni jak spowszednieje zachwyt opadnie i będzie po prostu normalnie :smile:
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

przez Patryk29 19 sie 2014, 15:07
Nie chcialbym cie zmartwic, ale ja tez mialem taki efekt wow na 2 dni i potem znowu hujnia z grzybnia :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg