WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Kimek 16 sie 2014, 06:47
Sasiadow mam lekarzy.Chyba dzis sie zapytam sasiada neurologa co to moze byc czy taki stan to wina lekow czy nerwicy.Czy to normalne ze z rana jest tai stan bliskiej utraty rzytomnosci a po nim stan nieomal pustki w glowie i totalnego rozbicia i depresji

-- 16 sie 2014, 06:49 --

Od 3 dni biore 1 tabl 75 mg rano i 1 tabletka 75mg w poludnie.Do tego Tranxene na noc mam brac przez jkis czas

-- 16 sie 2014, 06:52 --

Ja stany takiego napadu gdzie bylem bliski utraty przytomnosci miewalem od czasu do czasu na paroxetynie ale to było chwilowe i zs raz czulem sie w miare dobrze tzn. wiadomo jak czlowiek z nerwics ale jakos funkcjinowalem, a teraz po prostu taki napad rozwala mnie totalnie inie moge sie pozbierwc psychicznie

przez Patryk29 16 sie 2014, 07:03
Byles u neurologa z tym ??

-- 16 sie 2014, 07:06 --

Ja dzisiaj zjadlem czwartka tablete sertraliny, wypilem przed chwila kawe i czuje sie jakbym zjadla jakas extase :mrgreen:
Antydepresanty to rzeczywiscie dziwne leki, najpierw zdychasz szmat czasu, pozniej nie dzialaja nic, a tu nagle bach, wypierdala cie z butów :pirate:
Ostatnio edytowano 16 sie 2014, 07:12 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kimek 16 sie 2014, 07:12
Sasiad jest neurologiem.mieszka za płotem.Jak go spotkam to zapytam.Moze uda sie otrzymac skierowanie na jakies TK głowy, by sprawdzic czy wszystko jest ok.W glowie mam taka pustke ze szok.Wzialem wlasnie Efektin 75mg ale czy to da cos choc troszke..brak mi juz sil

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 16 sie 2014, 07:16
No zapytaj koniecznie, bo to nie sa zarty, podejrzewam ze 90% tego forum jest juz tez bardzo zmeczona :mrgreen:
takze nie jestes sam :roll:

przez Kimek 16 sie 2014, 07:20
Boje sie tylko, ze zaproponuje mibym skonsultowwl eie z psychistra.Wierze jednak, ze tak nie bedzie.Zmeczenie, to jedna sprawa ale jak maszwglowie taki stan ze nieczujesz sie soba tylko ciagle odrealnienie to takie cos doslownie wykancza

przez wieslawpas 16 sie 2014, 15:14
ja w ogle nie czuje zmeczenie, taki tryb zycia prowadze, ze sie nie mecze.

przez elfrid 16 sie 2014, 20:46
Ha... wenla to jednak królowa wśród wszystkich leków przeciwdepresyjnych, SSRI się raczej nie umywają 8) 8) 8) Pełna remisja dzisiaj :twisted:
pregabalina, wenlafaksyna

przez Kimek 16 sie 2014, 22:29
Ja cały dzień przytłumiony,jakby odrealniony..Niedługo wezmę benzo, pośpie chociaż.Czekam ciągle aż zacznę normlanie się czuc w miare po tej zwiększonej dawce wenlafaksyny czyli 150 mg.Póki co męcze się strasznie psychicznie

przez crayzyalexxx 16 sie 2014, 23:11
Molibdenowy, dzieks za odp. Ja czuje, ze 75 jakby przestalo dzialac. Trwa to od jakiegoś czasu a bylo juz tak fajnie...wizyta dopiero 23 wrzesień i nie wiem czy tak wytrzymam, trochę sie boje sama zwiększać dawke.
W życiu piękne są tylko chwile

przez Patryk29 16 sie 2014, 23:12
elfrid napisał(a):Ha... wenla to jednak królowa wśród wszystkich leków przeciwdepresyjnych, SSRI się raczej nie umywają 8) 8) 8) Pełna remisja dzisiaj :twisted:

powaznie tak dobrze sie czujesz po niej ??

przez crayzyalexxx 16 sie 2014, 23:19
Kimek bardzo mi Ciebie szkoda naprawdę, jak czytam Twoje posty to tak myślę, ze jestes milym facetem, zycze Ci powrotu do normalności. Ta wenla to chyba faktycznie u Ciebie nie trafiona jest. Na każdego dziala inaczej tak jak inne leki. Ja tez mialam dziwne stany, odrealnienie itd ale moja lekarz nie czekala na cud i zmieniala mi leki. Trzymaj sie

przez elfrid 17 sie 2014, 00:03
Patryk29, Ostatnio z dnia na dzień coraz lepiej, brak objawów depresji (fizycznych i psychicznych), napięcia i jakichś większych uboków (no może jedynie brak senności ale na to sprawdza się kwetiapina). Na SSRI niby było lepiej, ale zawsze coś nie tak.
PS Tylko ta poprawa jest po naprawdę długim czasie brania - ponad dwa miesiące już.
pregabalina, wenlafaksyna

przez crayzyalexxx 17 sie 2014, 00:07
5 go sierpnia pisalam,na str 768 ze poczulam znów TO COS. Cos co zawsze zwiastowalo na źle u mnie...nie mam sie komu wygadać wiec jestem na forum. Jest coraz gorzej ale jeszcze nie aż tak źle. Chyba te 75 wenli przestalo dzialac...az sie boje co będzie dalej. A tak sie cieszylam, wychwalalam wenle. Wizyte mam dopiero 23 wrzesień. Ja Pier...jesli tak mam żyć do końca życia tj.wroci czy nie wroci ??? To nie jest zależne ode mnie. Po prostu wraca jak bumerang. Ktoś kto tego nie przezyl nigdy nie zrozumie...trzymajcie sie Wszyscy :):):)

przez Patryk29 17 sie 2014, 00:09
elfrid napisał(a):Patryk29, Ostatnio z dnia na dzień coraz lepiej, brak objawów depresji (fizycznych i psychicznych), napięcia i jakichś większych uboków (no może jedynie brak senności ale na to sprawdza się kwetiapina). Na SSRI niby było lepiej, ale zawsze coś nie tak.
PS Tylko ta poprawa jest po naprawdę długim czasie brania - ponad dwa miesiące już.

Na jakiej dawce lecisz??

Sortuj wg