WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Molibdenowy 18 lip 2014, 12:24
Skoro w depresji jest trudniej, a bez depresji jest łatwiej, to czemu nie poczekać aż lek zacznie działać :lol: tak wiem usprawiedliwiam się :D Tylko u mnie największy jest problem z koncentracją, mniejszy z chceniem. Ja tylko chce odzyskać to co mi deprecha zabrała. BTW Jeśli w depresji byłem cholernie zmęczony. Na 75 wenli byłem mniej zmęczony, na 150 bardziej mi się nie chce niż chce. To czy jest szansa, że na 225 będzie mi się bardziej chciało niż nie chciało :?:
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

przez wisnia80 18 lip 2014, 12:40
Molibdenowy napisał(a):Skoro w depresji jest trudniej, a bez depresji jest łatwiej, to czemu nie poczekać aż lek zacznie działać :lol: tak wiem usprawiedliwiam się :D Tylko u mnie największy jest problem z koncentracją, mniejszy z chceniem. Ja tylko chce odzyskać to co mi deprecha zabrała. BTW Jeśli w depresji byłem cholernie zmęczony. Na 75 wenli byłem mniej zmęczony, na 150 bardziej mi się nie chce niż chce. To czy jest szansa, że na 225 będzie mi się bardziej chciało niż nie chciało :?:

Chyba jest tak że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Rosyjska ruletka :mrgreen:

przez Patryk29 18 lip 2014, 13:27
Molibdenowy napisał(a):Skoro w depresji jest trudniej, a bez depresji jest łatwiej, to czemu nie poczekać aż lek zacznie działać :lol: tak wiem usprawiedliwiam się :D Tylko u mnie największy jest problem z koncentracją, mniejszy z chceniem. Ja tylko chce odzyskać to co mi deprecha zabrała. BTW Jeśli w depresji byłem cholernie zmęczony. Na 75 wenli byłem mniej zmęczony, na 150 bardziej mi się nie chce niż chce. To czy jest szansa, że na 225 będzie mi się bardziej chciało niż nie chciało :?:

Nie bedzie lepiej niestety, beda wieksze uboki, no ale wybór nalezy do ciebie, poza tym na jakikolwiek efekt zwiekszenia
i tak trzeba bedzie poczekac ze 2 tygodnie,albo ten lek bardzo pózno sie wkreca, albo nie jest dla nas
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miss Worldwide 18 lip 2014, 14:50
Witam, szukam na forum ale moze zle wpisuje. Wiec pytam tutaj moze ktos wie i porzuci link do Desvenlafaxyny. Dzieki.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez ala1983 18 lip 2014, 15:12
Miss Worldwide, deswenlafaksyna-pristiq-t37257.html
W wyszukiwarce przez "w" a nie "v".

-- 18 lip 2014, 14:13 --

No i "ks" a nie "x".
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Lord Kapucyn 18 lip 2014, 15:17
Nazwa międzynarodowa jest spolszczona.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Miss Worldwide 18 lip 2014, 15:17
ala1983, juz znalazlam jakos sama. Ale dzieki za odp. Przez v i ks dlatego w Szukaj mi nie znajdowalo. Pisalam tak jak na pudelku moim pisze ;) W wiki tez nie znajdowalo. Dopiero google zaczelo cos tam korygowac i znalazlam jakos. Ale dzieki za pomocna dlon. :)
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Kalebx3 18 lip 2014, 18:06
takze jak myslicie ze lek załatwi wszystko to niestety ale to wielki błąd :)

---wszystkiego nie załatwi , ale mi juz bardzo wiele pomógł . Dzis rano obudziłem się-od barrrdzo dawna-bez najmniejszego lęku , w dodatku przez cały dzień bez cienia depresji , z ochotą do życia . Nie pitolcie mi tu mądrale ,że leki nie pomagają . Gdyby nie one byłbym nadal w czarnej dupie . Mam swoisty zestaw leków ( bez metylo ) , ale nie będę mówił jaki to zestaw , bo i tak żaden z Was nie zaryzykuje .Biorę Wenlę w niskiej dawce do innych antydepów i lek dodaje mi skrzydeł .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 18 lip 2014, 19:23
Kalebx3, fajnie ze Ci pomaga:) mnie wenla kiedys wyciągneła z głębokiej depresji, dobry lek.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez evil never dies 18 lip 2014, 21:39
O matuchno... dzisiaj dr zwiększyła mi dawke wenli z 75 na 150. Miałem zacząć od jutra rana łykać 150 ale coś mnie tkneło i wrzucilem po poludniu drugie 75 (pierwsze rano). Dobrze zrobilem bo jakbym jutro wrzucił od razu 150 to nie wiem co by było... tym bardziej że mam autem kawałek jechać. Czuję sie jak zjarany jakimś trefnym ziołem, lęki, strachy, schizy jakieś. To normalne? A tak mi dobrze bylo na wenli i lamo :why:
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Patryk29 18 lip 2014, 22:45
evil never dies napisał(a):O matuchno... dzisiaj dr zwiększyła mi dawke wenli z 75 na 150. Miałem zacząć od jutra rana łykać 150 ale coś mnie tkneło i wrzucilem po poludniu drugie 75 (pierwsze rano). Dobrze zrobilem bo jakbym jutro wrzucił od razu 150 to nie wiem co by było... tym bardziej że mam autem kawałek jechać. Czuję sie jak zjarany jakimś trefnym ziołem, lęki, strachy, schizy jakieś. To normalne? A tak mi dobrze bylo na wenli i lamo :why:

Skoro bylo dobrze to czemu zwiekszyles??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez mrrafal 18 lip 2014, 22:49
Małem Oriven 225mg, gorszy zjazd z leku był tylko po paroksetynie (KOSZMAR!!).
W każdym razie dla informacji ogółu: był to mój pierwszy SNRI. Wcześniej brałem wszystkie grupy SSRI. Nic mnie nie zmuliło bardziej niż wenlafaksyna.

przez evil never dies 18 lip 2014, 23:04
Patryk29 napisał(a):Skoro bylo dobrze to czemu zwiekszyles??

Brałem 75 mg wenli i do tego100 mg lamo. Lamo musiałem odstawić i jednocześnie zwiększyć wenle na 150 mg. Już mi trochę ta "faza" zeszła, ale nie było to miłe.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Asmo 18 lip 2014, 23:27
Jestem po wizycie i nadal zostaje na venli. Chociażby dlatego ze moja wredna choroba nie lubi zmian. Będę cierpliwy. Dwa miesiące minęły. Zobaczymy. Może ten lek niektórym z nas naprawdę wolno się wkręca. Odstawiam też karbamazepinę która wg elfrida mogła ściągać w dół ale nie wiem czy tak faktycznie mogło być. Od kilku dni przestałem całkowicie jeść kolacje. Jestem mniej głodny.
Aha i taka głupota. Zamiast kupować najtańsze zamienniki kupiłem tym razem efectin bo jakoś wierzę w pfizer. Ciężko będzie powiedzieć czy jest różnica bo zaczynam brać lit. Pozdrawiam Was.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg