WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Marian_Paździoch 09 cze 2014, 19:14
elfrid, tak, do Ciebie, zapomniało się zacytować ;) Odnośnie tej dupy - po odstawieniu kwetiapiny też zauważyłem, w jakiej byłem dupie ;) Bałem się o jakąś hipo, ale nic takiego nie przyszło. Lamo wbrew obiegowym opiniom działa na mnie też "pacyfikująco". Bez LPD niestety jest ciężko. Po miesiącu bez SSRI wróciłem do paro i ulga nadeszła już po paru dniach. Tylko na cholerna bezsenność cały czas mnie trzyma, nie do zniesienia.
elfrid, co by nie było w podpisie, to życzę samego dobrego nastroju :smile:
Marian_Paździoch

przez wisnia80 09 cze 2014, 19:23
Marian_Paździoch napisał(a):Ja na wenli miałem spoczynkowy puls 110-120, to dopiero jazda ;) A skoda, bo świetnie działa przeciwdepresyjnie.
elfrid, powrót do kwetiapiny mimo tycia?

110-120 tętno spoczynkowe? To przecież stan przed zawałowy.

Każdy ma takie tętno na wenli?

przez elfrid 09 cze 2014, 19:23
Marian_Paździoch, biorę wenlę 75mg dwa tygodnie, więc najgorsze uboki za mną i teraz powinienem zacząć odczuwać już tylko pozytywne działanie. Dlatego zobaczymy jak będzie na samym lpd.

-- 09 cze 2014, 19:24 --

wisnia80, ja ostatnio miałem 105/70 czyli raczej niskie.
pregabalina, wenlafaksyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marian_Paździoch 09 cze 2014, 19:37
wisnia80, miałem pamiętam 110 i ciśnienie książkowe, 120 na ileś tam. Tak na mnie działa noradrenalina po prostu. Nie toleruję jej.
Marian_Paździoch

przez Chada 09 cze 2014, 20:00
Wenla dość szybko działa po paru dniach już wstawałem rano bez zmęczenia i fajnie pobudzała ale to tętno masakra + to ciśnienie które i tak mam wysokie na domiar złego złapał mnie jakiś paraliż w nocy.Szkoda wiązałem z nią spore nadzieje ;/Jest krzywo że Anafranil i Wenla działają dobrze a te uboki nie pozwalają kontynuować swobodnego życia... :evil:

Wyje^bałem Wenle dostałem Cital.Teraz to wiem nie potrafie żyć bez sztucznego szczęścia. ;)

Lamotrygina 150mg

przez wisnia80 10 cze 2014, 14:47
Właśnie ktoś tu pisał o sporcie. Ja też uprawiam dużo sportu. Żeby mnie ta wenla nie ugotowała.

przez Chada 11 cze 2014, 00:36
wisnia80 napisał(a):Właśnie ktoś tu pisał o sporcie. Ja też uprawiam dużo sportu. Żeby mnie ta wenla nie ugotowała.

Zdaj relację czy masz te skutki i czy przeszły po jakimś czasie i jak z ćwiczeniami.Mam prawie całe opakowanie w zapasie gdyby cital nie zadziałał....

Lamotrygina 150mg

przez wisnia80 11 cze 2014, 06:12
Chada napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Właśnie ktoś tu pisał o sporcie. Ja też uprawiam dużo sportu. Żeby mnie ta wenla nie ugotowała.

Zdaj relację czy masz te skutki i czy przeszły po jakimś czasie i jak z ćwiczeniami.Mam prawie całe opakowanie w zapasie gdyby cital nie zadziałał....

Ja mam 4 opakowania wenli. Czekam na innych aż sprawdzą hy hy :mrgreen:

przez evil never dies 11 cze 2014, 07:35
U mnie po dwóch miechach na wenli żadnych spraw ciśnieniowych nie obserwuję. Mam ogólnie ciśnienie w normie i po wenli nic się nie zmieniło. Może dlatego, że biorę tylko 75 mg + 100 mg lamo. Ogólnie ten zestaw bardzo dobrze na mnie działa.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez lunatic 11 cze 2014, 08:33
Chada napisał(a):Wenla dość szybko działa po paru dniach już wstawałem rano bez zmęczenia

po jakiej dawce takie działanie?

przez Chada 11 cze 2014, 13:56
lunatic napisał(a):
Chada napisał(a):Wenla dość szybko działa po paru dniach już wstawałem rano bez zmęczenia

po jakiej dawce takie działanie?

Ogólnie Wenla w porównaniu do SSRI działa chyba szybciej i mocniej.Ja po przejściu ze 100mg asentry z dnia na dzień na wenle po 3,4 dniach na dawce 37,5 wstawałem już nie zmęczony bardziej aktywny do działania.Szkoda że dostałem tego paraliżu w nocy wtedy i ciśnienie,serce,tętno coraz bardziej dowalało aż serce zaczynało boleć.Teraz zmieniony mam na cital i nie ma tych uboków ale działanie też nie takie.

Lamotrygina 150mg

przez lunatic 11 cze 2014, 13:59
jaki paraliz? po wenli? :shock:

przez Chada 11 cze 2014, 14:06
Oj nie taki duży po prostu chodziły prądy po ciele takie jak się łokciem o coś walniesz i czułem się zesztywniały w nocy że jedynie głową ruszałem leżałem na plecach a nogi i ręce sztywne a całe ciało było tak napięte,i bolące na drugi dzień przeszło tylko jeśli w takiej małej dawce tętno i serce tak waliło ciśnienie miałem wysokie to wolałem odpuścić.

Lamotrygina 150mg

przez Dark Knight 11 cze 2014, 16:24
Jestem tydzien na dawce 75 poki co nic po ok tygodniu dawka 150 wiec na dniach bede zwiekszal dawke i zdawal relacje do tego spamilan narazie 2x5 pozniej 2x10

Sortuj wg