AMITRYPTYLINA (Amitriptylinum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amitryptylina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
14
61%

Nie
4
17%

Zaszkodziła
5
22%

Liczba głosów : 23

przez miko84 20 lis 2013, 13:55
To jak z ADHD/ADD w USA. Tam to prawie każdy kto ma problemy z koncentracją dostaje sole amfy :roll: . Sposób na legalne sprzedawanie narkotyku przez państwo.
miko84

przez depresyjny 20 lis 2013, 14:18
Straszna ja mam nerwice wsrod ludzi. W piersi to ja odczuwam cos takiego ze jestem w stanie zapomniec o wszystkim. Cholernie jestem napiety. Do tego pustka w glowie wiec nie mozna z nikim pogadac. Mozliwe ze ja te objawy mam przez agonizm 5ht2c anafranilu i kortyzol. Czy to jest zle przetwarzanie informacji ze swiata przez jakies platy¿ Przykre to uczucie. To szczegolnie wlasnie wsrod ludzi.W domu to tylko tyle ze jestem tak jakby zwieszony. Moze tez sa pewne odczucia ale nie az tak przykre.

-- 20 lis 2013, 14:22 --

Moze to wynika z obnizonej sprawnosci intelektualnej i nieinterpretowania bodzcow.
depresyjny

przez CórkaNocy 20 lis 2013, 15:06
Popiół, to fakt, sama widzę po sobie, że już mi chcieli 2 razy dać stabilizator i gadać o chadzie a wystarczyło dobrać mi inny antydep i nastrój stabilny cały czas, brak odchyłów w górę, euforii, słowoku
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dżejmson 21 lis 2013, 23:36
Jestem po trzeciej dawce. Zero uboków poza lekką suchością w ustach. Dla mnie to w sumie żaden skutek uboczny. Żadnego nasilenia depresji nie zauważyłem.
Dżejmson

przez tiktalk 21 lis 2013, 23:43
Dżejmson, ile byłeś na terapii?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

przez Dżejmson 23 lis 2013, 01:19
Odstawiam to w cholerę.
Niby brak skutków ubocznych aż tu nagle... Ostre napady lęku, ledwo dotarłem do domu po zajęciach, 30km a ciągnęło się jak 200. Do tego mega nasilone natręctwa myślowe. Jako typowy lękowiec nie mogę sobie na to pozwolić, nawet jeżeli ten lek miałby mocno podnieść nastrój.
Dżejmson

przez depresyjny 23 lis 2013, 10:16
I wlasnie ja z tego powodu na nia nie naciskam, raczej tez jestem lekowcem. Masz racje dzejmson nie ma co sie meczyc.
depresyjny

przez Dżejmson 28 lis 2013, 20:01
Zastanawia mnie jedno: zwiększenie poziomu lęku to tymczasowy skutek uboczny (czyli standardowe nasilenie objawów nerwicy na początku brania), czy ten lek tak mocno daje po noradrenalinie, że po prostu nasila lęki przez cały okres zażywania amitryptyliny.
Cóż, noradrenalina to u mnie napęd do działania, ale jednak lęki biorą górę nad dobrym nastrojem.
Dżejmson

przez miko84 29 lis 2013, 09:26
Nie ważne co je powoduje, są zazwyczaj tylko początkowo.
miko84

przez depresyjny 29 lis 2013, 13:05
Czy na amilitryptylinie mozna pokochac zycie? Franek stwierdzam ze w kazdej dawce stabilizuje. Jest to wybawieniem ale i przeklenstwem, gdyz ja twierdze ze jest to stabilizacja na zanizonym poziomie samopoczucia. Na zawieszeniu. Szczytow sie na nim nie zdobedzie.
depresyjny

przez coma 29 lis 2013, 13:07
depresyjny, jaką dawkę bierzesz?
coma

przez depresyjny 29 lis 2013, 13:08
W domu sie siedzi wysmienicie, ale kazda czynnosc jest jakby postepowaniem wbrew siebie ;P

-- 29 lis 2013, 13:10 --

coma 225 mg
depresyjny

przez smutna82 07 gru 2013, 18:23
Zaczelam brać loraxyl od wczoraj wieczorem.
dzis mam okropne zawroty Glowy,czuje jakbym nie miala mozgu,momentami nie,wiem co sie ze mna dzieje,jakbym byla dobrze nacpana...
mial z Was ktoś tak,kto przyjmuje ten lek?
proszę odpowiedzcie mi,bo nie wiem czy mój organizm prawidlowo reaguje na ten lek.

-- 07 gru 2013, 17:34 --

To ten lek jest na CHAD?czy na depresje?

-- 10 gru 2013, 08:00 --

Naprawdę nie ma,tu nikogo kto przyjmuje amy????
citalopram 40 mg---> 9 styczen

przez Dżejmson 12 gru 2013, 00:52
Ja biorę, 75mg dziennie. Niedużo, bo do tego sertralina.
Ten lek jest na depresję. Nie słyszałem, żeby dawano go przy CHAD. Na mnie działa dość pobudzająco. Skutki uboczne minęły po tygodniu, a były dość uciążliwe. Śpi się po tym leku dobrze, a człowieka cieszą nawet drobne pierdoły.
Dżejmson

Sortuj wg