AMITRYPTYLINA (Amitriptylinum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amitryptylina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
14
61%

Nie
4
17%

Zaszkodziła
5
22%

Liczba głosów : 23

przez ladywind 16 wrz 2013, 10:24
Ramanujan, spróbuje wytrwać w tym połączeniu, bo narazie zbyt małe dawki biorę. Jesli sie nie sprawdzi, to zmienie wenle na well.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marek1977 16 wrz 2013, 18:17
Dziś jeszcze nie wziąłem ami na dzień,6 dzień będę na ami 100mg na noc,jutro chyba zacznę brać ami także na dzień razem będzie na dobę 200mg czyli max dawka w leczeniu ambulatoryjnym.Jak na razie nie odczuwam działania przeciwdepresyjnego i przeciwlękowego-w nocy mam raczej dobry sen,suchość w ustach i poranna senność ustały,teraz czekam tylko na pozytywne rezultaty leczenia ami.
Conscientia est, necesse est

przez depresyjny 16 wrz 2013, 23:09
ja chyba pojade w nia, to co ja czuje w piersiach w srod ludzi w pracy to jest pieklo na ziemi, nikt normalny by tego nie zniosl, jeszcze te pieprzone rozowe policzki, tylko nie chce pracy stracic anafranil daje mi mozliwosc pracy w bolu, jak myslicie czy drastyczne moze byc przejscie na ami jak biore anafranil 11 mcy ?

-- 16 wrz 2013, 23:14 --

jak ja mam w takim stanie zapoznac dziewczyne, przeciez to jest jakas paranoja, a jestem naladowany ta seretonina jak miserszmit.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marek1977 16 wrz 2013, 23:20
Jak ami nie zadziała tak jak tego oczekuje zostaną mi leki ostatniej szansy tj. nieselektyne IMAO ,jedyny dostępny taki OMAO to selegalina stosowana w wyższych dawkach.

przez depresyjny 16 wrz 2013, 23:25
zywa czerwien rozchodzi sie od nosa na boki.
depresyjny

przez Popiół 19 wrz 2013, 23:00
Marek1977, ja to bym fenelzyny spróbował, szkoda że jest niedostępna u nas.
Popiół

przez depas 19 wrz 2013, 23:09
Fenelzyna ma kupę ciężkich uboków, ja bym się bał w to wchodzić. Zresztą, mój doktor nie wypisze mi nawet Anafranilu.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Marek1977 20 wrz 2013, 03:25
Siódmy dzień na ami -biorę na noc 100mg zaś na dzień 50mg,dodatkowo stosuje 15 mg aripiprazolu. Na razie jeszcze antydepresyjnego działania nie czuje.Przyznam że lepiej toleruje ami niż jakikolwiek SSRI.

przez depresyjny 22 wrz 2013, 18:16
a czy amitryptylina zapelnia ta proznie w piersiach zeby mozna bylo wyjsc do ludzi czy uprawiac sport i co sie dzieje z libido na tym leku?

-- 22 wrz 2013, 18:19 --

ja na anafranilu jestem czerwony na twarzy, na ami tego nie ma?
depresyjny

przez miko84 22 wrz 2013, 18:59
depresyjny amitryptylina jest stosowana z dobrym rezultatem w migrenie, gdzie główną rolę odpowiadają skurcze/rozkurcze naczyń więc mogłaby być pomocna w Twoim problemie. Libido nie powinno spadać tak jak na klomipraminie, bo klomipramina to bardzo silny lek serotoninowy, a amitryptylina sporo słabszy.
miko84

przez depresyjny 22 wrz 2013, 20:17
dzieki za odp. Ciekawi mnie ta amilitryptylina, tylko malo ludzi o niej pisze, ale moze biora i jest git:) Nie ma potrzeby pisania. Ja sie troche nienaturalnie w dyni czuje, Mysle ze nie mogl bym stoczyc wyrownanego meczu w ping ponga z kims wyostrzonym percepcyjnie, albo nawet wyrownanej walki nawet na piesci. Ciezko powiedziec czy to jest tyl glowy, skronie,szczyt glowy. A pozatym przychodze z pracy do domu(pracuje na kasïe) to jestem na kilka godzin wylaczony z zycia, geba czerwona i goraca i niemoc taka dziwna ze klade sie i nie jestem w stanie wstac, oczywiscie w pracy proznia, pustka w glowie intelektualna. Powiedz mi, ciezko bedzie mi zejsc z franka?(nawet ze wzgledu na to ze receptory uwrazliwia), dlugo sie wkreca amilitryptylina? I moglbys napisac jeszcze wiecej dlaczego amilitryptylina mogla by byc dla mnie?
depresyjny

przez Marek1977 13 paź 2013, 12:12
Powracam do amitryptyliny, fluwoksamina nie dość ze droga to w dawce 200 mg zero działania(jakbym łykał kostki cukru).

przez miko84 13 paź 2013, 20:11
Może za krótko brałeś, albo po prostu Twój typ depresji nie odpowiada na SSRI tylko na trójpierścieniowce (może masz melancholijną z nadaktywnością osi HPA).
miko84

przez ladywind 13 paź 2013, 21:23
Marek1977, dlaczego zrezygnowales z amitryptylina na korzysc fluwoksaminy?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg