TRAMADOL (Tramal,Adamon,Poltram,Oratram,Tramadol,Noax Uno)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Tramal...

przez rafaelo23 18 wrz 2011, 07:15
paweł3 napisał(a):a można wiedzieć Rafaelo,czym Cię on tak [b]PRZERAŻA[/b]. Jestem tego ciekawy ,jako sporadyczny użytkownik tramalu wyłącznie w celach rekreacyjnych.Tylko tym ,że ścierwo niszczy wątrobę??? A GŁOWA ,zapomniałes dodać,to tak bezkarnie ,ciekawe co... ;) Pozdrawiam

Tym że po dłuższym braniu jest go ciężko rzucić. W samym temacie widać jakie objawy daje organizm gdy się go domaga. W jakim sensie "głowa" ? Masz na myśli głowę jak część ciała, czy głowę jako mózg ?

Tramal...

przez *Monika* 18 wrz 2011, 12:05
rafaelo23, paweł3, A który lek można wcinać bezkarnie, który nie daje się we znaki?
Przecież wiadomo, że to chemia. Ale czasem ratuje życie.
Trzeba dążyć do radzenia sobie bez nich.
Obrazek
Główny Moderator

Tramal...

przez Kalebx3 18 wrz 2011, 13:05
Witam . Rafaelo,chodziło mi oczywiście o mózg i cały układ nerwowy,oraz przede wszyskim o niszczący wpływ nedzy -tramalu na całe zdrowie.I dałeś mi jasną i pełną odpowiedż,dla Ciebie w tym leku najgorsze jest to,że po dłuższym braniu jest go ciężko rzucić.Rozumiem.Ja nigdy nie miałem ciągów z tym " lekiem" ,a najgorsze w ćpaniu tego syfu(tak ćpaniu syfu),są dla mnie poty nastepnego i jeszcze następnego dnia-nie cierpię tego!Potem depresje,krótkotrwałe ,ale jednak depresjie.I następnie, drżenie rąk .Te trzy rzeczy są dla mnie jeśli chodzi o tramal najgorsze.Ktoś się zaraz zapyta,to po co to bierzesz,po co się trujesz???Odpowiem wymijająco ,ale tak to widzę,marzy mi się taki lek antydepresyjny ,który choć trochę będzie miał z tramala.Tak zadziała na moje niewzruszone natręctwa,jak tramal i da mi choć troszeczkę tej życiowej chęci i jasnosci od razu i bez działań niepożądanych (w trakcie dzialania leku).Ja wiem TRAMAL TO SYF ,nie mam co do tego złudzeń ,ale jest w nim coś, co pomimo wymiernych szkód pociąga mnie ,mami i gwałci od czasu do czasu.Szkoda,niestety...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tramal...

przez masterGsm 19 wrz 2011, 16:22
Ja wlasnie bylem u Neurologa,Psychologa i w piatek mam do psychiatry(1 raz w zyciu jestem u tych lekarzy)
jak lezałem w szppitalu to badał mnie neourlog ale bylem w takim stanie ze nie pamietam ;/

jak pisałem wczesniej biore ale juz tylko 1/4 tabletki pod jezyk ;)

gorzkie jak pilun.. ale juz sa dni ze nie musze nawet tyle brac oporostu przestałem dobrze ze juz sie przemeczylem z tym.nie i stopa.

zaznaczam ze biore dlatego ze mam bole (cala noga zmiadzona byla)

jest dobrze. psycholog powiedzial co mam robic i tam zrobilem.
uff jak dobrze juz przestac go brac.
mam w zapasie duzo jego (100 tab po 100ml) ale ma je moj psycholog. (wydaje mi je sam) i tak doszedlem do okrucha z jednej tab.

bralem go w dawce 100ml przez 372 dni ;)
pozdro
teraz biore co innego ( no skierowania na silownie to jest lek)

-- 19 wrz 2011, 16:24 --

dodam ze nieniszczy watroby jak sie bieze ochrone a po drugie normalne dawki jaki powinny sie brac a nie po nie wiadomo ile

Tramal...

przez tens 27 wrz 2011, 16:28
Chciałbym prosić was o podzielenie się doświadczeniami z użycia leku o składzie Escitalopram, w szczególności zależy mi na informacji o tym, z jakimi lekami przeciwbólowymi łączyliście ten lek. Z tego co wiem nie bardzo można go łączyć z Tramalem, bo może powstać zespół serotoninowy. Czy tak jest naprawdę? A może w małych dawkach Tramal nie przeszkadza? Czy ktoś tak stosował Tramal w połączeniu z lekami z grupy SSRI, w szczególności Mozarin, Lexapro, Elicea, Depralin, ale też inne. Proszę o waszą wiedzę na ten temat.

Mam przede wszystkim ból o podłożu neuropatycznym. Obecnie leczę się psychiatrycznie. Przyjmuję właśnie Mozarin (Escitalopram) 15 mg, Trittico CR 75 mg na noc, Spamilan (Buspiron) 10 mg, Rysperydon 1 mg. Dodatkowo niedługo rozpocznę psychoterapię.

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam,

PS. Umieściłem tę wiadomość również w temacie o Escitalopramie.

Tramal...

przez buka 27 wrz 2011, 16:56
w przypadku łączenia SSRI z opioidami,czyli tramalem nalezy zachować ostrożnosc ze wzgl.na mozliwość wystapienia zespołu serotoninowego
inna sprawa ze mozesz sie tym poprostu uwalić;)

Tramal...

przez tens 27 wrz 2011, 19:10
Aha, rozumiem. A jakie dawki Tramalu są najbezpieczniejsze na początek: 50 mg, 100 mg, 200 mg?

Tramal...

przez buka 27 wrz 2011, 22:11
jesli chcesz uzywać w celach leczniczych a nie rekreacyjnych to powinienes sie skonsultowac z lekarzem

Tramal...

przez Badziak 28 wrz 2011, 15:09
tens, a nie lepiej zamienić escitalopram na jakiś lek z grupy trójpierścieniowych? Trójpierścieniowce (Anafranil, Amitryptylina) oprócz działania przeciwdepresyjnego, przeciwlękowego mają też działanie przeciwbólowe w bólach neuropatycznych. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Tramal...

przez Kalebx3 28 wrz 2011, 15:54
Witam .Od serca i najlepiej i najserdeczniej jak mogę radzę Ci Tens ,zapomnij o TRAMALU jeszcze dziś!!! Ze swoimi dolegliwościami psychicznymi wjebiesz sie na amen w Tramalowy Syf.I będziesz miał duży problem ,jeśli już go nie masz.Używaj wszystkich mocnych środków przeciwbólowych,ale NIE WCHODŻ na teren OPIATÓW,bo Cię zmiażdzą z kretesem.A jak jeszcze zaczniesz mieszać z różnymi antydepresantami może Ci sie w główce pomieszać ,ewentualnie jak mocno przesadzisz zdawką(a ścierwo tramal lubi to bezsprzecznie-tolerka rośnie szubciuchno),to dostaniesz -nie daj Boże wylewu-i skończysz jak warzywo.Nie myśl tylko ,że Cię straszę,Tramal zacząłem ćpać eksperymentalnie od początku tego roku ,a już siedzę przynajmniej na razie psychicznie w tym gównie po same uszy.I nie dla efektów przeciwbólowych ludzie najbardziej narażeni i najbardziej podatni na uzależnienie (większość na tym Forum)bierze tramal ,ale dla jego efektów euforystyczno-spidujących.Bardzo uważaj na to,ale zrobisz oczywista sprawa ,jak zechcesz.Pozdrawiam

Tramal...

przez coma 28 wrz 2011, 17:14
paweł3 napisał(a):NIE WCHODŻ na teren OPIATÓW,bo Cię zmiażdzą z kretesem.

oj tak :why:
coma

Tramal...

przez tens 28 wrz 2011, 18:21
Rozumiem. Dziękuję Wszystkim za odpowiedź. Muszę skonsultować z psychiatrą albo zmianę leku przeciwdepresyjnego na inny, albo poprosić go o jakiś dobry lek przeciwbólowy.

NIE WCHODŻ na teren OPIATÓW,bo Cię zmiażdzą z kretesem

Czy kodeina również jest tak szkodliwa przy tym zestawie leków?

Tramal...

przez coma 28 wrz 2011, 19:36
Ja biorę duże dawki kodeiny razem z SSRI i niezauważyłam jako takiej szkodliwości, oprócz uzależnienia oczywiście :twisted:
coma

Tramal...

przez Kalebx3 28 wrz 2011, 22:38
Czy kodeina również jest tak szkodliwa przy tym zestawie leków?

Witam ponownie .Kody nie brałem ,ale z tego co czytałem i słyszałem to można się w niej głęboko ,nieszczęśliwie-"szczęśliwie?" i na bardzo długo zakochać.Tens ,może i ona nie szkodzi,ale już sam fakt,że silnie uzależnia z miejsca skreśla ją jako LEKARSTWO.Lekarstwo dla Ciebie. Chłopie to jest narkotyk, i nie bierz się za to ,bo będziesz żałował.Nie zjesz,nie dojesz ,a ostatnie 7 złotych wydasz w aptece.I nikt Ci czystej kodeiny nie wypisze ,a będziesz to wpiepszał dodatkowo z jakimś syfem .Poza tym to nie jest, jak dobrze się orientuję ,typowy lek przeciwbólowy.Szukasz FAZY ,czy zdrowia? A może lubisz eksperymentować? Zapytaj się @Comy ,czy warto było brać się za kodę? A za tramal , to ja Ci mówię:uciekaj gdzie pieprz rośnie i nawet nie próbuj ten niewinny pierwszy raz ,bo na 99%powtórzysz i jesteś ugotowany. @Tens ,boli Cie co? Są jeszcze ketonale ,a jak żąłądek Cie przy nich boli ,bierz ranigast i jest spoko.SPOKO>,słyszysz,

Sortuj wg