TRAMADOL (Tramal,Adamon,Poltram,Oratram,Tramadol,Noax Uno)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Tramal...

przez Denial 25 lut 2011, 20:17
Allah napisał(a):współczuje Ci !!!! a jakie jest pochodzenie tego bólu??? może by sie za nie zabrać. Przecież jeżeli boli ciągle i na okrągło to znaczy że trzeba się rozprawić z jego źródłem Inaczej predzej czy później człowiek kończy jak dr. House
Kiedyś przez pół roku chodziłem z boląca ósemka i tez nic nie pomagało .... wtedy wziałbym nawet heroine żeby tylko ten ból uśnieżyc (na szczeście nie miałem dostepu ani znajomości) ...w końcu poszedłem do dentysty i wyrwał chwasta.

To są tzw. bóle korzeniowe. Dyskopatia, nie takie "powyginanie" kręgosłupa (skolioza i brak fizjologicznej kifozy) i zwyrodnienie paru kręgów/krążków międzykręgowych. Jestem po operacji. I tak jest dużo lepiej - kiedyś ten ból był stały. Nie mogłam chodzić, promieniował mi do nogi.

Może to wrodzone? Wyglądam normalnie mimo wszystko, nie jak dzwonnik z Notre-Dame, więc nikt tego nie sprawdzał wcześniej.

Na dzień dzisiejszy neurolog powiedziała mi, że z tym już się nic nie zrobi, można to trochę rehabilitować. Tak robię.

Jak przesadzam z ruchem, trochę się nadwyrężę, czy źle/długo posiedzę to właśnie mnie tak łapie :/ Uważam na siebie, ale czasem się popełni jakiś błąd i gotowe.

Nie myślę co mnie czeka w przyszłości. Staram się :roll:

Chętnie bym dokonała transplantacji kręgosłupa :lol:

To, że sięgnę po te leki to kwestia czasu, ale wolę opóźnić tę chwilę. Może do tego czasu zmądrzeję. Już raz rzucałam coś... Najpierw tego potrzebowałam, a potem brałam bez różnicy czy potrzebowałam, czy nie. Nie chcę tak drugi raz.
I sing the body electric...

Tramal...

przez khali 01 maja 2011, 13:56
czy`można brać tramal z antydepresantami i benzo? ktoś ma jakieś doświadczenia?
who owns my heart?

Tramal...

przez CichoCiemny 01 maja 2011, 14:11
khali napisał(a):czy`można brać tramal z antydepresantami i benzo? ktoś ma jakieś doświadczenia?

Mój kumpel stosował takie połączenie (z benzo) nie polecam, chyba że masz dużo wolnego czasu :P
Tu masz jakiegoś trip report'a: http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=54739
CichoCiemny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tramal...

przez khali 01 maja 2011, 14:25
thanks
who owns my heart?

Tramal...

przez Ahmed 02 maja 2011, 22:47
khali napisał(a):czy`można brać tramal z antydepresantami i benzo? ktoś ma jakieś doświadczenia?

przecież to tykająca bomba zegarowa !!!!
Po co Ci aż taka kombinacja .... jak masz dobrze dobranego antydepresanta to benzo w zasadzie jest zbedne ....ewentualnie na jakieś doraźne potrzeby. A tramal z benzo to już wogóle ...
Chyba że lubisz odlecieć ...ale to se lepiej ćwiartke z gwinta wypić
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Tramal...

przez Michuj 03 maja 2011, 01:08
Benzo można brać do tramalu, nie żrą się. Natomiast kurację antydepresantem, można zacząć dopiero po odłożeniu tramalu. Inaczej można fajnej padaki potramalowej się dorobić. ;)
Michuj

Tramal...

przez khali 03 maja 2011, 10:08
jednak nie sprawdziłem, po prostu miałem sporego dołka i chciałem odpocząć od siebie,
who owns my heart?

Tramal...

przez CichoCiemny 03 maja 2011, 10:36
khali napisał(a):jednak nie sprawdziłem, po prostu miałem sporego dołka i chciałem odpocząć od siebie,

Ja niedawno miałem podobnie i przez to prawie się zabrałem za ekstrakcje kodeiny. Teraz się ciesze, że jednak odpuściłem, bo na pewno bym popłynął mocno w złą stronę.
CichoCiemny

Tramal...

przez Michuj 03 maja 2011, 10:56
Ten skręt po tramalowy to istna rzeźnia. Połączenie takiem maksymalnej deprechy z objawami grypopodonymi. W lecie przy temp 30 stopni, leżałem pod dwiema kołdrami dygocząc z zimna.
Michuj

Tramal...

przez khali 03 maja 2011, 11:03
dość nieciekawie brzmi , pomysł (jakby co) z ćwiartką wydaje się lepszy, dzieki
who owns my heart?

Tramal...

przez CichoCiemny 03 maja 2011, 11:34
Co kto lubi, u mnie alkohol tylko pogarsza takie stany, dużo bardziej wolę coś zielonego ;) Do tego jakaś pozytywna muzyka i jest zajebiście.
CichoCiemny

Tramal...

przez khali 03 maja 2011, 11:45
nad zielonym i ja się zastanawiam tylko nie wiem jak to się zgra z moją deprechą i nerwicą lękową
who owns my heart?

Tramal...

przez CichoCiemny 03 maja 2011, 12:13
Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz po prostu, bo tak to nikt Ci tego nie powie, bo każdy reaguje inaczej.
Na mnie działa właśnie super, nerwica i fobia mi praktycznie całkowicie znika na fazie, chociaż czasem można sobie coś złego wkręcić i może być gorzej, ale mnie zawsze wtedy uspokaja muzyka, taka chilloutowa, pozytywna po prostu (każdy lubi co innego).
CichoCiemny

Tramal...

przez fakfaq 08 maja 2011, 10:00
przyznam sie ze wczoraj spróbowalem tramalu. Biore velafax i obniżyłem o połowe dawke i wrzucilem trampka 3 setki. Efekt zajebisty.

Sortuj wg