KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez popiol 24 lip 2015, 17:02
Nie no, co to za dziwactwa , ze z recepta nie sprzeda.
Ja wysepilem kiedys 2x klona na pogotowiu, ale trzeba ugodowego lekarza trafic, teraz nie mam ubezpieczenia, to pojechalem do szpitala psych. na izbe przyjęć i tez wysepilem. Ostatnio alpre wziąlem na sprobe ale jak cukierki to jadlem, klon wymiata jednak, a lorafen ponoć bardziej po pamięci jedzie.
popiol

przez monapayne 24 lip 2015, 17:06
Może dlatego że mała miejscowość. Nie mam pojęcia. Teraz idę do nowego psychiatry. Tamten mi nie ufa.

Lorafen jest okropny. Amnezyjny mega. Lepszy bromazepam.

przez feniksx 24 lip 2015, 17:26
Ja wszystko dostaje u rodzinnej... bez problemu... wystarczy że opowiem co mi się dzieje i ze lecze się w poradni...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 24 lip 2015, 17:29
To weź mi wyślij na urodziny! To niedługo.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Mooon 09 sie 2015, 11:29
Z 2mg udalo sie zejsc do 0,5 czas odstawic calkowice ;/;/ za dlugo sie bawilem w klona

przez wuchta 16 sie 2015, 23:24
Kiedyś wziąłem dużą dawkę klona i wsiadłem do samochodu. Jadąc źle się poczułem i zjechałem na chodnik. Ludzie myśleli że jestem pijany i zabrali mi kluczyki z stacyjki i zadzwonili po policje. Policja wzięła mnie na badania krwi bo alkomat nic nie wykazał. W wynikach krwi wyszło mi że brałem dużą dawke klonów i zabrali mi prawo jazdy. Teraz mam zarzut prowadzenia auta pod wpływem środka odurzającego w postaci klonozepamu. Czekam za rozprawą.
Schizofrenia paranoidalna f20
Paroxinor 20mg 1-0-0
Solian 400 1-1-0
Chlorprothixen 50mg 0-0-1
Zalasta 10mg 0-0-1
Akineton 1-1-0
Afobam 0.5 doraźnie

przez buszujacywtrawie 23 sie 2015, 07:11
Lek widzę dobry, ale po nim "trochę" lunatykowałem.

przez Stifler19 29 sie 2015, 13:50
jeśli uzależniłem sie od 0.5 mg to ile czasu potrzeba żeby objawy odstawienne zniknęły?
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez Dark Knight 30 sie 2015, 18:19
Ja mam takie koszmary ze po prostu nie moge spac poprostu masakra co zamkne oczy zaczyna sie jazda ;/ nie wiem przez co odstawka clo a lub wenli dlugo tego nie wytrzymam

przez Kalebx3 30 sie 2015, 18:49
Ja mam takie koszmary ze po prostu nie moge spac poprostu masakra co zamkne oczy zaczyna sie jazda ;/ nie wiem przez co odstawka clo a lub wenli dlugo tego nie wytrzymam

widzę Gościu ,że sobie w końcu metylo załatwiłeś ;) , ale też widzę ,że nie słuchasz tego co się do Ciebie mówi i co dobrze Ci się radzi .
Mówiłem Ci ,że jak będziesz mieszał metylo z Moklobemidem to Ci czapę wypali ,,, a Ty mieszasz i to w takich dawkach ,że konia by przewróciło . Mieszaj dalej i pocieszaj się ,,,że to od clona , wenli i czego tam nie uroisz . Ech szkoda słów .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Stifler19 30 sie 2015, 19:28
kiedy receptory gaba wracają do równowagi? jak to jest z tym benzo? ile czasu wystarczy nie zażywać żeby wróciło do normy jeśli biore tylko 0.5 mg klona dziennie ostatnie 10 dni, a wczesniej przez dwa miesiace co kilka dni 0.5. Bez clonazepamu psychika jest szybsza, bardziej nerwowo sie czuje, napięcie. Nie są to jakies wielkie objawy
Clonazepam 0.5 mg

przez Kalebx3 30 sie 2015, 19:34
Stifler19, około 21 dni
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Stifler19 30 sie 2015, 23:26
Kalebx3 dzięki :) to pocieszające ;d myślałem że kilka miesięcy....A skąd wiesz że akurat tyle? Też długo brałeś benzo? I rzeczywiście tak jest że jak sie długo nie bierze to wszystko powraca do normy? Zawsze starałem sie jak w najmniejszych dawkach brać benzo. Bromazepam odkąd pamiętam około 2 razy na tydzien bralem, a czasami tydzien, dwa wogole żeby sprawdzic czy jestem uzalezniony i wtedy nie było objawów odstawiennych. Ale od kiedy spróbowałem klonazepamu to nie miałem długich przerw, średnio co kilka dni, a ostatnio jakos tak z 10 dni z rzędu po 0.5 mg średnio co 30 godzin. W ostatnim miesiącu wciągnął mnie ten lek i już kilka takich tygodni było że codziennie bralem bo tak dobrze działa. Można sie super wyspać. Uspokojenie jest bardzo fajne. Rzeczywistość wydaje sie bardziej ciekawsza. Pojawia sie motywacja, pewność siebie. I ogólnie jakoś tak psychika staje sie mocniejsza i spokojna. Ogólny relaks. Ciekawy jestem jakbym tak brał codziennie, czy tolerancja może wynosić 0, czy może jednak minimalnie podwyższony poziom uspokojenia by sie utrzymywal. Tak realnie myśląc jeśli mam niedobór GABA, to biorąc clonazepam może by sie to wyrównało i zostało na normalnym poziomie? A np. leki stabilizujace nastrój. Jeśli by tak brać zamiast tego leku. Działają te leki jakoś zamulająco albo uspokajająco? Spowalniają troche psychike?
Clonazepam 0.5 mg

przez feniksx 06 wrz 2015, 22:50
Popełniłem pierwszy błąd. Po 3latach wy piłem w koncu dwa drinki w dniu wczorajszym.

W trakcie po cia mialem mega uderzenia gorąca. Dziś za to jestem strasznie drazliwy, jak trwająca bomba wszystko mnie wkurza i denerwuje... płytki oddech... czy to mogą być efekty po polaczeni alkoholu.

Dodam że akurat w czy oraj o 12 wzięłam kl ona A o 21 wy pilem drinka... dziś mega suchoty w gardle....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Sortuj wg