KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez Arasha 13 mar 2015, 19:19
Bianka78 napisał(a):Arasha, Ty bez kitu jesteś nawiedzona.

Nie bardziej niż cała reszta ekipy :mrgreen:

Jeżeli dla Was osoba, która próbuje zaprowadzić gdzieś porządek, stara się łagodzić konflikty i staje w obronie osób, z których inni mają bekę, jest dziwna i głupia, to ja współczuję Waszemu podejściu do życia.

Nie stać Was nawet na kilka słów wyjaśnień, bo przyjmujecie wszystko a priori. Więc dyskusja z Wami rzeczywiście ma SENS !

-- 13 mar 2015, 18:22 --

benzowiec84, Ty za to każdego od razu ocenisz - ten jest świr, ten głupi, ten nawiedzony, a ten nic nie wie.
Za to Ty jesteś mądry, życzliwy, wszystkowiedzący i znasz każdego lepiej niż on sam - dlatego tak łatwo wygłaszasz sądy na temat innych osób, w ogóle nie licząc się z czyimiś uczuciami. żal.pl
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Rebelia 13 mar 2015, 19:23
Arasha, Ty nie jesteś od zaprowadzania porządku. Zostaw to innym i wyluzuj, bo nie zbawisz świata. ;) I nikt nie musi Ci się z niczego tłumaczyć.

Obrazek

przez benzowiec84 13 mar 2015, 19:24
właśnie wyluzuj Arasha , spinasz się . żyłka ci pęknie i co . może i masz dobre intencje ale co z tego.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bianka78 13 mar 2015, 19:25
Rebelia, dokładnie.
Bianka78

przez Lord Kapucyn 13 mar 2015, 19:30
Upraszam o spokój, luz i positive energy
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Arasha 13 mar 2015, 19:35
Dark Passenger napisał(a):Upraszam o spokój, luz i positive energy

Niestety niektórzy nie potrafią :bezradny: Ja o to proszę od samego początku ... o wzajemny szacunek, o nieocenianie innych na podstawie kilku wypowiedzi i nie wrzucanie chamskich odzywek i durnych gifów, które tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt.

Od początku optuję za tym, żeby w wątkach merytorycznych wypowiadać się na temat, a jeżeli już coś chcemy komuś doradzić, to żeby robić to z taktem, mając na uwadze specyfikę zaburzeń psychicznych i wrażliwość innych użytkowników. Dziękuję ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Petek 13 mar 2015, 20:33
Ktoś tam napisał , że stare szamanki są najgorsze i to w 100% prawda to są czarownice i tylko im miotły brakuje koło biurka
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez benzowiec84 13 mar 2015, 20:38
Petek, dokładnie ,często to przerabiałem , młode też mogą być złe , ale mogą też być spoko , a u wszystkich starych które byłem niestety nie mają pojęcia o lecznictwie , zdobyły papier za komuny i siedzą w swoich starych lekach i nie uczą się bo po co , zapisują to na czym mają opinie wyrobioną . weszłem kiedyś z taką w dyskusje , jej argumenty zbiłem każdy jeden a baba i tak myślała że to ona ma racje .

-- 13 mar 2015, 19:42 --

a jak traktują pacjentów to koszmar , ty 5 minut , ciach ciach jak jest ok damy to , przyjdz za miesiąc . do widzenia. chamstwo i prostactwo ,pierdzą w stołek i dorabiaja. byłem u młodszej powiedziałem jej co myślę o tym całym lecznictwie i przyznała mi racje [co jest dziwne] ale już ma u mnie plus . nie napiszę co mi poleciła brać itp . kazała po prostu odstawić SSRI. przyznała rację że sert zaniża dopaminę. taką lekarke to ze świecą szukać
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 13 mar 2015, 20:53
benzowiec84, ja mam zupełnie inne doświadczenia. Młode, u których byłam upierały się przeważnie przy srajach, a dwóch starszych lekarzy plus trzeci neurolog ( ale bardzo konkretny i do rzeczy gościu ) nie dość, że poświęcili mi sporo czasu, słuchali, co mam do powiedzenia, jakie mam obawy przed braniem leków i bez problemu przepisali mi benzo ( w sumie każdy z nich co innego ). Dodam, że byli to wszystko lekarze po 60 ( jeden w okolicach 80 ), a moje wizyty u nich były w dość sporych odstępach czasowych. Dodatkowo dwóch z nich sami zaproponowali ( a wręcz nalegali ) kontakt tel. i relację jak się czuję po lekach. Tak więc jak mam dobre doświadczenia ze starszymi lekarzami ... inna sprawa, że to byli faceci :mrgreen:

edit : zapomniałam, że jeszcze jest 4, u którego obecnie się leczę ( coś koło 55-60 lat ), bardzo otwarty na propozycje z mojej strony, z tego co słyszałam relacje innych pacjentów, każdego traktuje podobnie ... nic dziwnego, że ma takie tłumy ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez benzowiec84 13 mar 2015, 20:57
Arasha, no nie wiem jak faceci ja chodziłem tylko do kobiet ,ale raz byłem też u typa w GDA no miał grubo ponad 50tke ,zbył mnie szybko i to samo śpiewał . widzisz to różnie może być , ja mam złe doświadczenia ze starszymi .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 13 mar 2015, 21:15
benzowiec84 napisał(a):Petek, dokładnie ,często to przerabiałem , młode też mogą być złe , ale mogą też być spoko , a u wszystkich starych które byłem niestety nie mają pojęcia o lecznictwie , zdobyły papier za komuny i siedzą w swoich starych lekach i nie uczą się bo po co , zapisują to na czym mają opinie wyrobioną . weszłem kiedyś z taką w dyskusje , jej argumenty zbiłem każdy jeden a baba i tak myślała że to ona ma racje .

-- 13 mar 2015, 19:42 --

a jak traktują pacjentów to koszmar , ty 5 minut , ciach ciach jak jest ok damy to , przyjdz za miesiąc . do widzenia. chamstwo i prostactwo ,pierdzą w stołek i dorabiaja. byłem u młodszej powiedziałem jej co myślę o tym całym lecznictwie i przyznała mi racje [co jest dziwne] ale już ma u mnie plus . nie napiszę co mi poleciła brać itp . kazała po prostu odstawić SSRI. przyznała rację że sert zaniża dopaminę. taką lekarke to ze świecą szukać

Dokładnie jak piszesz . Ostatnio byłem u nowej szamanki baba ok 70 lat wszedłem chciałem porozmawiać o lekach i w ogóle a ona po 7 minutach dosłownie już mi diagnozę postawiła depresje psychotyczna i skiewrowanie na odział . Już więcej nie pójde do niej czarwonica jedna nie dała do słowa dojść. Dziękuje dowidzenia tyle było.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez benzowiec84 13 mar 2015, 21:16
Petek, no to smutne wszystko , ale tak to wygląda niestety.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Lord Kapucyn 13 mar 2015, 21:21
Hm, po przeprowadzeniu szybkiej analizy-
babka lat ~60-70=głąb
->>>babka lat ~30=głąb, w dodatku benzofob
->>>facet lat ~50=głąb
->>>facet lat ~40=ultra-głąb
->>>facet lat ~50=cud, miód i orzeszki, mega ogarnięty i elastyczny
->>>babka lat ~90= tragedia, wrak z zaczątkiem parkinsona i chyba alzheimera, powinna teoretycznie wg. mnie już nie żyć, a przynajmniej od dobrych 30 lat siedzieć na emeryturze, a nie przepisywać "10mg hydroksyzyny na nerwicę natręctw"
->>>facet lat ~50=niekoniecznie ogarnięty, ale mega elastyczny i zainteresowany, uwielbiał dyskutować o tych farmakologicznych pierdolnikach i jak mu sprzedawałem jakieś nowinki, z lekami też elastyczny
->>>facet lat ~40=ogarnięty, rozsądny, nowoczesne podejście
->>>facet lat ~50=MISTRZ, za 60zł był w stanie przepisać wszystko na 3 miesiące w max. dawce na podstawie wzmianki czy po pokazaniu opakowania i wciśnięciu, że się to brało i było dobrze
->>>babka, lat ~30= jak na razie pełen ogar, elastyczna też, nie jest benzofobką
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Arasha 13 mar 2015, 23:38
Ja tam od dłuższego czasu widzę, że zdecydowanie lepiej leczyć się u psychiatry faceta ... są bardziej kumaci, elastyczniejsi na propozycje, nie zasłaniają oczu na wzmiankę o benzo, poświęcają pacjentowi więcej czasu i uwagi ... piszę to zarówno na podstawie własnych doświadczeń, jak i wielu opinii przeczytanych na forum, także osób, z którymi mam kontakt. Ja doświadczeń z kobietami nie mam najlepszych ... jedna widząc mnie w silnej depresji dobrych kilka lat temu stwierdziła, że nie ma pomysłu, jak mi pomóc :shock: , inna zaproponowała mi niewielką dawkę anafranilu, żebym jednocześnie mogła chodzić do niej na psychoterapię ( byłam parę razy i o te parę za dużo ) ... trafiłam na jedną sensowną w wieku 30 paru lat, jak byłam w totalnej rozsypce i po 3-letnim braniu alpry ( z której mnie wyciągnęła przy pomocy mirty i estazolamu, a nie jak się powszechnie stosuje diazepamu ), niestety w dłuższej perspektywie nie miała mi nic więcej do zaoferowania poza fluoksetyną ( przy której się niezmiennie upierała ), kontynuacją mirty i jak najszybszym znalezieniem sobie psychoterapii, nastawiając się na wieloletnią pracę. Tak więc ja skłaniam się do tego, że faceci zdecydowanie bardziej nadają się do tego zawodu, aczkolwiek zapewne jakieś wyjątki w jedną czy drugą stronę zawsze się trafią ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg