KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez Kalebx3 13 mar 2015, 14:00
Zolafren 10 mg 1 - 0 - 2
Haloperidol 5 mg 1 - 1 - 1
Akineton 2mg 1 - 2 - 1
Propranolol 10mg 1 - 0 - 1
Clonazepam 2mg 0 - 0 - 1
Decaldol
Plus vitb6 complex

Budyń ,że ja pierdziu !
Tyle leków o tak silnym działaniu !
A ta witamina B6 to chyba wisieńka na tym torciku , co by to ładnie wyglądało .
Po samym haloperidolu można zapomnieć o życiu , a co dopiero cała reszta na deser .
SZOK !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez benzowiec84 13 mar 2015, 14:11
Kalebx3 napisał(a):Zolafren 10 mg 1 - 0 - 2
Haloperidol 5 mg 1 - 1 - 1
Akineton 2mg 1 - 2 - 1
Propranolol 10mg 1 - 0 - 1
Clonazepam 2mg 0 - 0 - 1
Decaldol
Plus vitb6 complex

Budyń ,że ja pierdziu !
Tyle leków o tak silnym działaniu !
A ta witamina B6 to chyba wisieńka na tym torciku , co by to ładnie wyglądało .
Po samym haloperidolu można zapomnieć o życiu , a co dopiero cała reszta na deser .
SZOK !

Miał jeszcze Zolafren ale mu odstawiła i dodała haloperidolu :D
Wit b6 to hard drug , lepiej niech odstawia stopniowo redukując dawki

-- 13 mar 2015, 13:12 --

a nie , ma zolafren.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kalebx3 13 mar 2015, 14:19
Szkoda mi tego chłopaka , naprawdę jest mi go żal .
Jaką to trzeba mieć mega-psychozę ,żeby podawać mi takie psycho-zaje-biacze ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 13 mar 2015, 14:24
Kalebx3, no mi też go szkoda tak naprawdę , najsmutniejsze jest to że ma taką starą babe lekarza ma 90 lat prawie i jest nawiedzona stare jakieś metody leczeni - Haloperidol . niedługo mu elektrowstrząsy zapoda. No i rodzice są związani z tą babą a chłopak nic nie może musi brać grzecznie leki i czekać na cud.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kalebx3 13 mar 2015, 14:26
to się faktycznie wjebał ,,,

przez Bianka78 13 mar 2015, 15:18
benzowiec84, tja... Spróbuj trochę czytać między wierszami, plis ;) Podstępni rodzice do spółki z przebranym za kobietę doktorem Mengele próbują zniszczyć życie synowi, bo ich denerwuje?
Bianka78

przez benzowiec84 13 mar 2015, 15:20
Bianka78 napisał(a):benzowiec84, tja... Spróbuj trochę czytać między wierszami, plis ;) Podstępni rodzice do spółki z przebranym za kobietę doktorem Mengele próbują zniszczyć życie synowi, bo ich denerwuje?

ja tylko mówie co on pisał . a jak jest to nie wiadomo . może lekarka jest spoko a on jest mega wariatem a leczenie jest skuteczne.

-- 13 mar 2015, 14:22 --

Kalebx3 napisał(a):to się faktycznie wjebał ,,,

jak goły w agrest :D

-- 13 mar 2015, 14:23 --

niedługo do mnie przychodzą świeże paczuszki klonazepamu z fabryki :D będzie szama , już zacieram rączki :)
w końcu to wątek o klonazepamie więc nie spamujcie :D

-- 13 mar 2015, 14:25 --

trzeba troche pożartować
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 13 mar 2015, 15:41
benzowiec84, no i o to mi od początku chodziło. Nie zawsze wzbudzanie dodatkowej nieufności do lekarzy jest dobre.
Bianka78

przez Arasha 13 mar 2015, 18:01
benzowiec84, teraz to Cię nagle wyrzuty sumienia wzięły chwilowo w nocy, że przegiąłeś ( ale to się trzeba zastanowić wcześniej, zanim się coś napisze ).

benzowiec84 napisał(a):buszujacywtrawie, nie miałem zamiaru cię urazić . to prawdą napisałem co nie co , ale nie dla tego żeby ci pocisnąć ale dlatego że widzę w jakim kierunku zmierza twoje leczenie , przeczytałem o tym co pisałeś tutaj na forum(tak nie znam cie, nie wiem co ci jest dokładnie) i z tego co piszesz nie jest tak źle żeby szamać tyle leków.
Zastanów się , teraz dostajesz haloperidol w zastrzykach i co , czekasz na wybawienie?? myślisz że to jest obojętne dla twojego mózgu , z mojego doświadczenia wiem że im mniej leków tym skuteczniejsze leczenie. leki ok. stan wymaga brania leków. ale jak najmniej a skutecznie.
jak na przykład ktoś ma depresje i mu starcza 10 mg paroksetyny niech szama to 10.
jak ty masz depresje urojeniową niech szama 1 neuroleptyk + 1 np SSRI.
Ty szamasz 3 neuroleptyki,1 betabloker,1 przeciwparkinsonowski(osłona przeciw neuroleptykom) 1 benzodiazepine.
To co szamasz nie jest obojętne dla zdrowia psychicznego a niektóre leki moga nawet powodować depresje z tego co szamasz. to wszystko jest bez sensu.
Arasha oczywiście będzie z tobą gadać i pisać ciepłe słowa , a ty będziesz grzecznie wpieprzać leki a 90 letnia rozkładająca się lekarka będzie wypisywać ci kolejne recepty na masę psychotropów, ale co z tego , jak to droga do nikąd.
Posłuchaj lepiej mnie i weź swoje papiery i idz do innego lekarza.
mój pocisk nigdy nie jest po to by był pociskiem bo mam potrzebe pocisnąć komuś i czuję się lepiej. nie jestem jakimś gówniarzem mam 31 lat i swoje przeszedłem i wiem co to ludzkie problemy. uwierzcie z nie jednego pieca chleb jadłem.
Zastanów się czy chcesz brać grzecznie masę leków , tylko nie dziw się że za 5 lat wystapią u dyskinezy i tiki i rożne nieciekawe zachowania.
Czy zastanowić się nad przyczyną i zmienić leczenie na bardziej cywilizowane a nie jak pacjent zamknięty na stałe w zakładzie psychiatrycznym. Haloperidol w dupę , uwierz mi ludzie na odwykach zgrzytali zębami na samą myśl o tym[ za karę to dawali] to nie zmieni twojego statusu. w ogolę o czym tu gadać,chłopie za młody jesteś na takie eksperymenty.

O 5 rano, to ja się nie dziwię :? szkoda, że nie pamiętasz swojej wcześniejszej wypowiedzi :
benzowiec84 napisał(a):buszujacywtrawie, jak nie działa to zwiększyć dawkę do 4 razy w dupala :) zaproponuj doktorce na pewno się zgodzi :) niedługo będziesz miał dupsko jak byś do ula wsadził :D
reprezentującej poziom gimbazy :blabla: No, ale wtedy to miałeś niezły fun i ubaw :pirate:

A jak chcesz wiedzieć, to Arasha wcale nie jest od głaskania wyłącznie po głowie ( co nie znaczy, że tego nie zrobi, jak widzi potrzebę ), a Ty nie jesteś pierwszą osobą, która zachęcała buszujacegowtrawie do zmiany lekarki. Zrobili to zarówno kot_, cytrynka84, Patryk29, slow_down, elfrid, jak również ja sama, więc teraz sobie nie przypisuj zasług ... poza tym liczy się forma, w jakiej podajemy informacje !
Tylko nie chodzi o to, żeby nadawać na babę, której nie znamy, ale znaleźć jakiegoś sensownego lekarza dla chłopaka, bo jego rodzice na pewno tego nie zrobią ! Liczy się działanie, a nie pieprzenie !

-- 13 mar 2015, 17:08 --

benzowiec84 napisał(a):buszujacywtrawie, ile masz lat? weź papiery nie słuchaj rodziców , działaj sam , twoje zycie , będziesz słuchaj się starych , przeczytałem na innym poście że pilnują cię byś łykał tabletki od swojej lekarki , oni cię wykończą. zbieraj dupe w troki puki czas , bierz papiery idz do innego lekarza.

A gdzie ma się Twoim zdaniem wyprowadzić :shock: ? Póki co jest zależny zarówno od rodziny, jak i lekarki, która jest niechętna nawet na psychoterapię. Jak taki człowiek ma zacząć żyć na własny rachunek w takim stanie ? Zdrowi sobie nie radzą ...

-- 13 mar 2015, 17:30 --

benzowiec84 napisał(a):Patryk29, na bank . wchodzą i głosują na tak na wszystkie SSRI a zaniżają benzosom . :)

Jasne, nie mają nic lepszego do roboty ... tylko zakładać konta na nerwicy ( może jeszcze multikonta :mrgreen: ), żeby zniechęcać do brania benzo, które sporo z nich przepisuje :lol: ... to się kupy nie trzyma. Przestańcie snuć teorie spiskowe !

Jak ktoś weźmie Clonazepam czy inne benzo i mu pomoże, to nie będzie się sugerował jakimiś durnymi statystykami, bo każdy organizm inaczej reaguje na leki ... co z tego, że esci ma niezłe statystyki, jak powoduje beznadziejne uboki i dodatkowo zamułę i nawet jakby miał 100% zadowolonych userów, to i tak go nie będę brała ( póki co ) ;)

Znowu się niepotrzebny rozgardiasz w wątku narobił, czym na pewno nie pomożemy chłopakowi, a tylko dodatkowo zdezorientujemy nowe osoby, które będą chciały zasięgnąć informacji na temat Clona, a nie sensu podawania haloperidolu. I po co kolejne złośliwość z Twoje strony
benzowiec84 napisał(a):ja się dziwie że mu serce biję :D
albo to
benzowiec84 napisał(a):no to świry , żadne użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nich.

Takie teksty to zachowaj dla siebie, jeżeli się czujesz lepszy od tych "świrów", których zresztą nie znasz !

Polecam zakończyć OT, a jeżeli jakieś rady, to sensowne, podane w przystępnej formie i przede wszystkim na temat :!: :!: :!:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 13 mar 2015, 18:55
Arasha, Boże Arasha jaka ty jesteś prostą kobietą :) Budowa Cepa jest bardziej skomplikowana . nie chcę mi się na to w ogolę odpowiadać bo twój poziom iq równa się tyle co nic :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 13 mar 2015, 19:01
benzowiec84, za to Twoja inteligencja powala :mrgreen: I gdzie tu moją prostotę widzisz ? Że potrafię Ci wypunktować, jak łatwo zmieniasz zdanie i jaki jesteś empatyczny w stosunku do innych ? A Ty nie masz mi nic do zarzucenia poza tym, że jestem prostą babą ... oświeć mnie, na jakiej podstawie wygłaszasz takie sądy ? Bo napisać coś jest bardzo łatwo, ale trzeba jeszcze potrafić dowieść swojej racji !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Bianka78 13 mar 2015, 19:02
Arasha, Ty bez kitu jesteś nawiedzona. I masz obsesje na punkcie tego forum. I nie trybisz prostych żartów. Omg.
Bianka78

przez benzowiec84 13 mar 2015, 19:06
Bianka78 napisał(a):Arasha, Ty bez kitu jesteś nawiedzona. I masz obsesje na punkcie tego forum. I nie trybisz prostych żartów. Omg.

o to chodzi , nie łapie żartów ani nie czyta ze zrozumieniem :) dlatego napisałem że jest prosta jak cep.

nie łapie ironii i tak dalej. i chcę żebym ja jej teraz uświadamiał po co jak nie zrozumie :)

-- 13 mar 2015, 18:08 --

z takim delikwentem lepiej zakończyć dialog . z debilami nie dyskutuje :)

-- 13 mar 2015, 18:09 --

nic dziwnego że jest aseksualna , i ona sobie wkręciła że to ona jest aseksualna a to nie prawda to system obronny . ona jest aseksualna dla innych .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Rebelia 13 mar 2015, 19:10
alec baldwin sie smieje i ja razem z nim
Obrazek

Sortuj wg