KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez buszujacywtrawie 13 mar 2015, 00:54
OK :)

-- 13 mar 2015, 04:56 --

Mam w dodatku problem z rodzicami: od tygodni wstaję 3-4 w nocy, wczesniej sie kladac spac. Dzisiejsza noc z kolei bezessna, poruszam sie na paluszkach a im zle, ze nie spie, ze pale. Mieszkanie z kolei wcale takie male nie jest ale im wszystko przeszkadza. Rozumiem, gdybym cpał, pił, awanturował się. Ale spedzając noc nad książką? Pozostaje mi z tym żyć

przez benzowiec84 13 mar 2015, 06:54
buszujacywtrawie, nie miałem zamiaru cię urazić . to prawdą napisałem co nie co , ale nie dla tego żeby ci pocisnąć ale dlatego że widzę w jakim kierunku zmierza twoje leczenie , przeczytałem o tym co pisałeś tutaj na forum(tak nie znam cie, nie wiem co ci jest dokładnie) i z tego co piszesz nie jest tak źle żeby szamać tyle leków.
Zastanów się , teraz dostajesz haloperidol w zastrzykach i co , czekasz na wybawienie?? myślisz że to jest obojętne dla twojego mózgu , z mojego doświadczenia wiem że im mniej leków tym skuteczniejsze leczenie. leki ok. stan wymaga brania leków. ale jak najmniej a skutecznie.
jak na przykład ktoś ma depresje i mu starcza 10 mg paroksetyny niech szama to 10.
jak ty masz depresje urojeniową niech szama 1 neuroleptyk + 1 np SSRI.
Ty szamasz 3 neuroleptyki,1 betabloker,1 przeciwparkinsonowski(osłona przeciw neuroleptykom) 1 benzodiazepine.
To co szamasz nie jest obojętne dla zdrowia psychicznego a niektóre leki moga nawet powodować depresje z tego co szamasz. to wszystko jest bez sensu.
Arasha oczywiście będzie z tobą gadać i pisać ciepłe słowa , a ty będziesz grzecznie wpieprzać leki a 90 letnia rozkładająca się lekarka będzie wypisywać ci kolejne recepty na masę psychotropów, ale co z tego , jak to droga do nikąd.
Posłuchaj lepiej mnie i weź swoje papiery i idz do innego lekarza.
mój pocisk nigdy nie jest po to by był pociskiem bo mam potrzebe pocisnąć komuś i czuję się lepiej. nie jestem jakimś gówniarzem mam 31 lat i swoje przeszedłem i wiem co to ludzkie problemy. uwierzcie z nie jednego pieca chleb jadłem.
Zastanów się czy chcesz brać grzecznie masę leków , tylko nie dziw się że za 5 lat wystapią u dyskinezy i tiki i rożne nieciekawe zachowania.
Czy zastanowić się nad przyczyną i zmienić leczenie na bardziej cywilizowane a nie jak pacjent zamknięty na stałe w zakładzie psychiatrycznym. Haloperidol w dupę , uwierz mi ludzie na odwykach zgrzytali zębami na samą myśl o tym[ za karę to dawali] to nie zmieni twojego statusu. w ogolę o czym tu gadać,chłopie za młody jesteś na takie eksperymenty.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez buszujacywtrawie 13 mar 2015, 08:00
Miałem jeden jedyny epizod tzw. ciężkiej depresji, według lekarki z objawami psychotycznymi. A te rzekome objawy psychotyczne to wzięły si ę stad, ze tak sralem w gacie ze strachu przed chirurgiem na drugi dzien po probie, ze nie powiedzialem mu ze rana byla zabrudzona. No i zylem w przeswiadczeniu, ze oklamalem chirurga i pielegniarke i co to teraz bedzie sie dzialo nz moja lapa. I jAK OPOWIEDZIAlem to dochtorce przy obecnosci mojej matki w gabinecie - sam bym tam nie wlazl - to orzekla: zespol depresyjno-urojeniowy, a potem depresja psychotyczna. A lape chyba jednak na chirurgii musieli dobrze wyczyscic, bo nic sie jednak z nia nie działo. A ze dobrze i szybko zareagowalem na antydepresanty, to dochtorka zaczela sie obawiac manii. Tak, powinienem wcinac Amizepin i Absenor, po 2 razy dziennie. Probuje starych uwrazliwic ze ta baba to dno, ze sie nie doksztalca - nazwala slynna krakowska siec poradni zdrowia psychicznego prywatna sekta i ze nie wie o jakie poradnie chodzi (!), ze daje leki jak schizofrenikom na oddzialach zamknietych, ale ona sobie ich owinela wokol palca. POznala cala moja rodzine. Dla mnie nie ma przyszlosci to wybor rodzaju smierci chyba. Jeszcze dochodzi pewna kwestia natury sexuologicznej, ale to juz sobie zabiore do grobu. Ufffffff ulzylo mi jak to napisalem. Moze i dla mnie slonce sie wreszcie usmiechnie, na razie jestem rodzinnym swirem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 13 mar 2015, 09:00
Nie wiem, nie chcę się mądrzyć ale ta baba jest jakaś nawiedzina i zakochana w tym haloperidolu - 15mg plus zastrzyki na takie objawy i złoty środek na wszystko wg. niej. Nawet jeśli byś miał nawet ten Chad i manie, to i tak dałoby się to leczenie ograniczyć do 2-3 leków i to bezpieczniejszych, bo jak benzowiec piszę, długotrwałe leczenie takimi "typowymi" neuroleptykami może sie na późniejszym zdrowiu odbić.
I wg. mnie to na silny lęk wyglądało niz jakieś psychotyczne czy wwytwórcze objawy, ale ja tam nie wiem, nie jestem lekarzem.
Kot_

przez benzowiec84 13 mar 2015, 09:15
buszujacywtrawie, ile masz lat? weź papiery nie słuchaj rodziców , działaj sam , twoje zycie , będziesz słuchaj się starych , przeczytałem na innym poście że pilnują cię byś łykał tabletki od swojej lekarki , oni cię wykończą. zbieraj dupe w troki puki czas , bierz papiery idz do innego lekarza.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 13 mar 2015, 09:23
No ludzie! Naprawdę wierzycie, że ktoś kto ma taki zestaw leków cierpi "tylko" na depresję? Debilizm lekarzy debilizmem, ale bez jaj! Więc przestańcie mu mieszać w głowie i namawiać do zmiany leczenia, bo możecie zrobić więcej szkody niż pożytku!
Bianka78

przez miko84 13 mar 2015, 09:58
Im chodziło o to, że haloperidolem się już bardzo rzadko leczy, to jeden z najsilniejszych typowych neuroleptyków ale może nieść ze sobą masę przykrych działań ubocznych (późne dyskinezy, akatyzja, złośliwy zespół neuroleptyczny itd.). Pytanie podstawowe to czy lekarz próbował innych leków zanim zdecydował się na tak mocny lek.
miko84

przez benzowiec84 13 mar 2015, 09:59
miko84, właśnie
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 13 mar 2015, 10:09
Ok.

-- 13 mar 2015, o 09:19 --

Macie dobre intencje, ale przy niektórych chorobach podburzanie przeciwko lekarzom i ich metodom działania ma fatalne skutki.
Bianka78

przez Patryk29 13 mar 2015, 12:50
Nawet jak by miał nie wiem jakie urojenia albo omamy, to wystarczy, jeden lek przeciwdepresyjny+jakiś neuroleptyk, lżejszy typu perazyna, kwetiapina, solian, sulpiryd, na początek jakieś benzo na uspokojenie i na wdrożenie się leków, poza tym buszujący sam pisze że nie widzi mu się to leczenie i że jego rodzice słuchają jakiejś starej baby, wiadomo nie ma co się bawić w lekarzy, bo nie od tego jesteśmy, ale jak czytam nieraz co lekarze pacjentom podają albo co starają się wkręcić to normalnie człowiek nie wie czy ma się śmiać z tego czy płakać?? :time:
A jak się postawisz lekarzowi to jeszcze ci powie, że albo się nie znasz, albo to wynika z twojej choroby i dorzuci ci jakiś neuroleptyk dodatkowo, żeby spacyfikować pacjenta.
Polska to dziki kraj :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez benzowiec84 13 mar 2015, 13:04
Patryk29, :great: :brawo:

-- 13 mar 2015, 12:05 --

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach? zaszkodził 18% 8 osób <--- co to za ludzie ?:)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 13 mar 2015, 13:09
benzowiec84, Może to psychiatrzy głosowali 8) :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez benzowiec84 13 mar 2015, 13:10
Patryk29, na bank . wchodzą i głosują na tak na wszystkie SSRI a zaniżają benzosom . :)

-- 13 mar 2015, 12:13 --

klon i tak tylko 75% na tak a afobam 85%. Diazepam 88% i o czym tu mówić ,użytkownicy sami zweryfikowali jakie leki są najskuteczniejsze
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 13 mar 2015, 13:18
Patryk29, ja się zgadzam, że fachowość lekarzy pozostawia wiele do życzenia. Ale pomyśl. A jakim stanie musi być koś, kto ma rentę (przecież nawet na CHAD ciężko wyrwać), rodzice muszą prowadzać go po lekarzach i pilnować, żeby brał leki. Więc żeby się te złote rady nie skończyły jak u Ahmy czy u tego innego chłopaczka, Aumana czy jakoś tak. Też ich wszyscy tu buntowali i kazali odstawiać i zmieniać leki.
Bianka78

Sortuj wg