KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez buszujacywtrawie 11 mar 2015, 23:01
benzowiec84 napisał(a):buszujacywtrawie, myślę że Decaldol w dupala ci pomoże na 100% . po drugie nie chodzi się do starych bab.

-- 11 mar 2015, 18:00 --

Patryk29 napisał(a):buszujacywtrawie, Masz wogóle jakies urojenia?? :pirate:

jeszcze nie ma , ale dostanie haloperidol w dupę to dostanie , w sumie on tyle leków bierze że na pewno ma jakieś urojenia.

-- 11 mar 2015, 18:03 --

Akineton zapobiegawczo do neuroleptyków, żeby parkinsona nie dostał od neuroleptyków. To jest takie leczenie , damy lek na to a drugi damy na to żeby zlikwidować skutki uboczne tego pierwszego :D

beta bloker,neuroleptyki,przeciwparkinsonowski,benzodiazepiny i kolejny neuroleptyk ale w dupala, bo rozwaliły mu leki układ pokarmowy :D ty może weź sobie taki wenflon załóż i w kroplówke wszystko daj , będziesz chodził z kroplówką po dworzu albo schowasz w kieszeń :D

Benzowiec nie znasz mnie i mojej sytuacji, to nie wypowiadaj sie a ja koncze przygode z tym forum

przez slow_down 11 mar 2015, 23:09
Ja bym pewnie chodził po ścianach. Nawet kwetiapina powoduje u mnie akatyzję.
slow_down

przez benzowiec84 11 mar 2015, 23:14
slow_down, po haloperydolu raczej nie :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 12 mar 2015, 00:39
benzowiec84, :brawo: :brawo: :brawo:
Oto efekt Twoich dobrych rad
buszujacywtrawie napisał(a):Benzowiec nie znasz mnie i mojej sytuacji, to nie wypowiadaj sie a ja koncze przygode z tym forum
Jesteś z siebie zadowolony ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez buszujacywtrawie 12 mar 2015, 06:16
Arasha i Kot przekonali mnie do bytności na tym forum. Złośliwcami się nie przejmujmy :great:

-- 12 mar 2015, 06:21 --

A tak w ogóle to przy pani doktor, pielęgniarce i przy matce w gabinecie oznajmiłem, że jako pacjent mam prawo odmówić pewnych zabiegów, tym bardziej że nie jestem schizofrenikiem. Wziąłem płaszcz i chciałem wychodzić, ale matka mnie zatrzymała. Pielęgniarka zrobiła swoje w tym czasie doktorka trzymała mnie za rękę (swoją drogą ona jest super, tylko że ładuje takie armaty) a po zabiegu doktorka uśmiechała się i mówiła: Kochanie, już jesteś spokojniejszy. A tu gówno prawda. Tylko wczoraj byłem senny, dziś znów się wcześniej wybudziłem, a zdaniem doktorki powinienem spać minimum 12 h po tym specyfiku. No i wczoraj jeszcze studiowałem ukrwienie ręki, ale to mi chyba już przeszło

-- 12 mar 2015, 06:28 --

W dodatku, mimo, że doktorka jest naprawdę super, mimo że ładuje takie armaty - to pamiątka po ordynowaniu w zakładzie zamkniętym , to nie czuję działania tego Decaldolu, a dostałem wczoraj 2 ampułki w dupalka. :pirate:

-- 12 mar 2015, 06:33 --

Ponieważ nie chce mi wysyłać prywatnych wiadomości, chciałbym z całego serca podziękować Arash i Kot_ za wsparcie udzielone w PW :)

-- 12 mar 2015, 06:38 --

Nie mogę się wygadać, ale za tydzień podczas kontroli będę doktorkę próbować przekonać o skierowanie na psychoterapię, Tam gdzie ja jeżdżę ( inne województwo, mimo że Kraków blisko) nie czeka się długo na psychoterapię na NFZ. Nawet już rodzice nie są przeciwni kolejnej psychoterapii

-- 12 mar 2015, 06:47 --

Serio, ten Decaldol chyba nie działa. Szukam pracy, ale do lipca z pewnych względów formalnoprawnych mam związane ręce. Kiedyś byłem nadzieją swojego liceum - dobry biolchem i human w jednym w dobrym LO, potem nadzieją nauki polskiej - kilka propozycji doktoratu z różnych instytutów, ale ja uniosłem się honorem, bo chciałem uczyć. No i miałem pracowałem przez 6 lat w wygwizdowach dolnych, które potem (szkoły) polikwidowali. A obecnie dochtórka jest przeciwna pracy naukowej, powiedziała, że mogę oszaleć (!). W Kielcach otwierają medycynę w tym roku, w przyszłym planuję tam startować, pod warunkiem że majca nie będzie liczona w rekrutacji i pod warunkiem że dostanę pracę w jakichś szkołach wieczorowych dla dorosłych. Pogodziłoby się to,. Ale przy takiej chorobie i przy takich lekach to chyba nierealne

przez Arasha 12 mar 2015, 11:33
buszujacywtrawie napisał(a):Arasha i Kot przekonali mnie do bytności na tym forum. Złośliwcami się nie przejmujmy :great:

I to jest właściwe podejście i jedyne słuszne :great:
Btw Kocur ... no, no ... z mojej strony szacun wielki dla Ciebie :uklon: :brawo:

buszujacywtrawie napisał(a):W dodatku, mimo, że doktorka jest naprawdę super, mimo że ładuje takie armaty - to pamiątka po ordynowaniu w zakładzie zamkniętym , to nie czuję działania tego Decaldolu, a dostałem wczoraj 2 ampułki w dupalka. :pirate:

Tak jak już ktoś napisał ... możesz nie czuć działania ze względu na ilość branych leków :bezradny: Więcej nie zawsze oznacza, że lepiej !

buszujacywtrawie napisał(a):Nie mogę się wygadać, ale za tydzień podczas kontroli będę doktorkę próbować przekonać o skierowanie na psychoterapię, Tam gdzie ja jeżdżę ( inne województwo, mimo że Kraków blisko) nie czeka się długo na psychoterapię na NFZ. Nawet już rodzice nie są przeciwni kolejnej psychoterapii

To bardzo się cieszę, że są realne szanse podjęcia psychoterapii, która być może pozwoli Ci się przynajmniej mentalnie uniezależnić od rodziców. Nic nie tracisz, jak Ci terapeuta nie spasuje, zawsze możesz zrezygnować, ale możesz także bardzo dobrze trafić ;)

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że zostajesz :great: jakby nie było jesteś tu już dość długo i krzykaczami się nie przejmuj :nono: Zainteresował ich Twój przypadek, bo jest nietypowy ze względu na ilość przepisanych leków i kontrowersyjność lekarki, ale myślę, że znajdą sobie ciekawszy temat do wałkowania.

Widzę, że zmniejszyła Ci dawkę benzo ... może przynajmniej nie wpakujesz się w uzależnienie :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Patryk29 12 mar 2015, 12:43
Arasha, Dobry duchu :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez benzowiec84 12 mar 2015, 16:31
buszujacywtrawie, jak nie działa to zwiększyć dawkę do 4 razy w dupala :) zaproponuj doktorce na pewno się zgodzi :) niedługo będziesz miał dupsko jak byś do ula wsadził :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez cytrynka84 12 mar 2015, 16:55
benzowiec84, skoncz juz z tymi komentarzami.Juz napisałeś co chciałeś,STOP!
Wystarczająco dokopales buszujacemuwtrawie, To jest Jego życie i Jego sprawa czym i u kogo się leczy.Nic Ci do tego!
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez elfrid 12 mar 2015, 21:45
buszujacywtrawie, nie bardzo rozumiem czemu na tą "depresję urojeniową" nie bierzesz jakiś antydepresantów, chociażby SSRI. Łączy się je z Zolafrenem, jak masz urojenia. Ale po co dwa neurolpetyki? Co to znaczy, że lekarka boi się, że wpadniesz w manię? Miałeś już taką. Są stabilizatory. A już haloperidol na depresje urojeniową. Przecież ten lek jest deprejogenny, dla pobudzonych schizofreników i jakiś agresywnych organików.
pregabalina, wenlafaksyna

przez cytrynka84 12 mar 2015, 22:36
elfrid, Brał Anafranil,ale teraz lekarka Jemu odstawila.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Arasha 12 mar 2015, 23:19
Patryk29, no ba ... ktoś musi :mrgreen:
A tak serio, to nie znoszę chamstwa i wypowiadania się tylko po to, żeby komuś przysrać ! Mało kto bierze leki dla fazy ( chociaż zdarzają się takie przypadki, czego kompletnie nie rozumiem i uważam za skrajny idiotyzm ! ), ale na Boga nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, zwł. jak nie znamy dokładnie diagnozy i innych okoliczności.

Ale i tak to mnie się zarzuca na tym forum lansowanie się, na co postanowiłam mieć wyjebane :papa: Będę sobie pisać, gdzie chcę, o czym chcę, wspierać kogo chcę, dopóki nie łamię regulaminu, dopóki nie jadę po innych userach ( którzy nierzadko jadą po mnie ! ) i dopóki nie twierdzę, że za 2 dni przybędą kosmici i / cenzura / naszą planetę. Dziękuję za uwagę ! ( to nie odnosi się do Ciebie Patryku, tylko do ostatnich zdarzeń, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że chamstwo na tym forum jest chlebem powszednim, nawet bez realnych przesłanek, bo ot tak, komuś się to czy owo nie podoba ).

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez buszujacywtrawie 13 mar 2015, 00:31
Decaldol chyba zadziałał bo spałem od 17 do 23. Czyli noc bezsenna. A jutro sprzatanko z rana i zakupy :evil:

-- 13 mar 2015, 00:45 --

Arasha, cytrynka84, Dzięki moje boginki leśne za wsparcie. A ja mam romans tej nocy z Adamem Yikowskim i jego Historią starozytną, pozdrAwiam!

-- 13 mar 2015, 00:46 --

buszujacywtrawie napisał(a):Decaldol chyba zadziałał bo spałem od 17 do 23. Czyli noc bezsenna. A jutro sprzatanko z rana i zakupy :evil:

-- 13 mar 2015, 00:45 --

Arasha, cytrynka84, Dzięki moje boginki leśne za wsparcie. A ja mam romans tej nocy z Adamem Ziółkowskim i jego Historią starozytną, pozdrAwiam!

przez Arasha 13 mar 2015, 00:49
buszujacywtrawie, ponoć sen przed północą ma dużo większą wartość ( jak głosi mądrość ludowa ), więc się nie przejmuj :P A może akurat jeszcze zaśniesz.
Odezwij się jutro i daj znać, jak się czujesz ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg