KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez elfrid 10 lut 2013, 01:56
all., A jakie na jakie objawy zacząłeś brać ten clonazepam? Stabilizatory albo SSRI nie pomagały?
pregabalina, wenlafaksyna

przez clone 24 mar 2013, 20:37
Klonazepam zdecydowałem brać doraźnie. To dziwne, ale nawet po długiej przerwie, gdy zażyję tabletkę, czasami nie odczuwam efektu. Miał ktoś tak?

przez monmaria 06 kwi 2013, 20:54
all. napisał(a):
elfrid napisał(a):all., Ale odstawiać nie próbowałeś?

Nie próbowałem elfrid, bo nie ma takiej potrzeby. Leki, jakie biorę mam dożywotnio, jak wejdą nowe kiedyś, to może spróbuję, ale skoro te na mnie działają, to jakoś nie widzę sensu. Już ponad 10 lat biorę np. clonazepam. Dawka stała, nie mam potrzeby zwiększania, czasem nie biorę dzień lub dwa, wtedy mam moje problemy zdrowotne, tzn powracają. Robię sobie czasem dłuższe przerwy, aż tygodniowe :o ale wtedy wrzucam coś na zastępstwo. Jest to związane z pracą jaką wykonuję. Muszę być nieraz na pełnych obrotach po 12 i więcej godzin.
Generalnie nie mam potrzeby w odstawianiu leków tylko dla samego widzimisię. Biorę zresztą dawki i tak poniżej tych zapisanych przez lekarza, znalazłem złoty środek stosunku miligramów do potrzeb mojego organizmu. I jest ok.

-- 06 kwi 2013, 21:05 --

Witam w nawiazaniu do powyzszego posta chcialam spytac czym sie wspomagasz jak robisz sobie przerwy w zazywaniu clona?
monmaria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stony21 02 cze 2013, 20:22
Hey mam pytanko czy Lorafen jest mocniejszy w działaniu od klonu.. ? ;)

przez tomeczek 16 cze 2013, 20:07
Ja w sobote mam swoj slub no i wiadomo jak stresowa jest to sytuacja.Ogolnie na co dzien poce sie masakrycznie drza mi rece, nogi a w sytuacjach stresowych nasilenie tych objawow jest jeszcze gorsze!!.Jak mysliscie jaka dawke clonazepamu moge sobie zazyc przed weselem zeby sie uspokoic??Dzis dla proby wzialem sobie polowke 0.5 mg wiec malutko ale jakiegos uspokojenia wielkiego nie czulem dodam ze byla to moja pierwsza w zyciu dawka tego leku.Chcialbym wiedziec czy mzoe wziasc wiecej, ale zeby nie byc za bardzo otumionym.Zastanawialem sie tez nad tym zeby caly tydzien poprac te 0.5 mg dziennie az do wesela, ale ponoc lepiej jest stosowac ten lek doraznie.Doradzcie z gory dzieki

przez coma 16 cze 2013, 20:13
stony21 napisał(a):Hey mam pytanko czy Lorafen jest mocniejszy w działaniu od klonu.. ? ;)

nie
coma

przez honolulu 17 lip 2013, 12:42
Sofia napisał(a):Lieft, a jakie masz bole somatyczne ? jesli moge wiedziec.Ja tez mam bole; np glowy, serca, klatki piersiowej itd wspomagam sie seroxatem, clonazepan, i xanax, a ty jakie masz ? pozdrawiam

Ja mas okropne bóle głowy psychogenne i bez benzo chyba bj i dam rady żyć

-- 17 lip 2013, 13:55 --

xanax, ja chyba też nie mogę bez benzo tak się boję że nie daje rady ból głowy psychogenny, benzo znosi lęk i napięcie

przez Dziwne 26 lip 2013, 18:37
łącze klona z moklo i czuje się jak bym był pijany wtf

przez Dżejmson 07 sie 2013, 23:36
Ja raczej nie miewam do czynienia z benzo, ale generalnie clonazepam na mnie nie działa w ogóle. A nie będę faszerować się większymi dawkami, bez sensu. Czy tylko ja tak mam?
Dżejmson

przez woowoo 27 wrz 2013, 22:24
Hej, ja odstawiłam clona 9 m-cy temu, który pod kontrolą lekarza szybko postawił mnie na nogi ze stanu masakrycznego. Nie taki diabeł straszny jak go malują, ufajcie lekarzom i nigdy nie stosujcie samoleczenia! Brałam 7 miesięcy.

przez Kalebx3 27 wrz 2013, 22:54
ufajcie lekarzom i nigdy nie stosujcie samoleczenia!

Ufamy i nigdy nie będziemy robić co pan doktór nie pozwoli.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez tiktalk 29 wrz 2013, 22:24
może mi ktoś powiedzieć jak wypada xanax przy klonie?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

przez coma 29 wrz 2013, 22:26
tiktalk, słabo ;)
coma

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 12:59
Mnie np. klon tylko i wyłącznie usypia, nie znosi lęków czy napięcia. Za do sedam czy zomiren/xanax dają sobie z tym radę i nie powodują u mnie senności.
Dżejmson

Sortuj wg