KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez Sofia 19 mar 2007, 13:56
Lieft, a jakie masz bole somatyczne ? jesli moge wiedziec.Ja tez mam bole; np glowy, serca, klatki piersiowej itd wspomagam sie seroxatem, clonazepan, i xanax, a ty jakie masz ? pozdrawiam
Dziel sie twym chlebem z innymi,
bedzie smaczniejszy.
Dziel sie twym szczesciem,
bedziesz szczesliwszy.

re: clonazepam

przez wojciech1955 04 kwi 2007, 14:29
biore już 8 lat... TYeraz po 0,75 mg na wieczór. Ale ranki mam koszmarne. Moze to od tego? Poza tym xanax w sumie ok 1 mg dziennie, a wszystko to po zawale.
Do listopada pełen zycia. 23.11 zawał. Stany lekowe. Ciezko z tym sie uporać. Wizyty u lekarzy 3 razy w tygodniu. Jak to zmienić?
Każdy lekarz przepisuje co innego- ksanax, coaxil, mirzaten. A leki(panika czasem) ciagle są. Co z tym zrobic, bo zwariuję.

przez ewelin 06 kwi 2007, 23:32
ludzie czy to naprawde jest takie g.., ponieważ niedługo wyjeżdzam zagranicę, i zapytałam lekarza co zrobić jak tam dostanę silnego lęku (biorę asentre, ale jak wiecie różnie bywa) i przepisał mi clonozepam, ale powiedział,że lek ten uzależnia i mam go brać w sytuacjach naprawdę awaryjnych, nie mam pojęcia co robić, czy w razie ataku moge wziąść np.ćwiartkę tabletki, bo aż strach się bać co będzie się ze mną działo po całej pastylce,..
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

0,25 mil clonazepam

przez happy_woman 14 maja 2007, 01:39
Biore co dziennie zeby dobrze spac. Czy sie uzaleznie od takiej dawki?

przez clon25 20 maja 2007, 13:31
Jeśli bedziesz jadła regularnie powyżej miesiąca to jest duża szansa że tak. Zamień ten lek na jakiś inny mniej uzależniający.Clon to największy szit z grupy benzodiazepin.

przez sylutek 22 maja 2007, 21:16
Bralam clonazepam przez 3 lata,lek dobry i skuteczny nie zauwazylam jakis niesamowitych rzeczy przy odstawieniu,tylko trzeba to robic stopniowo i nic nie bedzie zlego sie dzialo.

przez Mahadevi 08 cze 2007, 12:34
Mam pytanie. Czy Wy też czujecie dziwną faze po Clanzepamie?
PrzedWczoraj wzięłam pierwszą w życiu tabletkę a raczej pół tabletki czyli 1 mg, wzięłam ją przed snem, spałam 13 godzin jak zabita i przez koljen 10 godzin czułam się nieziemsko spokojna i jakbyn haju... No i oczywiście nie było mowy o nauce do sesji..
Czy ten lek faktycznie tak działa czy coś innego mi zaszkodziło?
Jak myślicie?
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson

przez Nevada 13 cze 2007, 15:40
no szczerze mówiąc ludzie odurzają się clonazepamem, popularna nazwa to clonki i ludzie to ćpają. moi znajomi na przykład mówią, że to ćpają. ja bym z clonkami uważała.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Mahadevi 13 cze 2007, 18:20
No wlaśnie, moja psychiatra mówiła mi że to najlepszy lek dla mnie, że poczuję po nim dużą ulgę, że ten lek pokonuje bariery, rozszerza granice... Mówiła jak narkomanka i przepisała mi 60 tabletek po 2 mg. To bardzo dużo, idealne warunki żeby sie naćpać i uzależnić.
Tylko ciekawa jestem czy to są leki silniejsze niż inne benzo albo działające jakoś bardziej odurzająco?
Jak wypadają na tle np. Rudotelu, czy Afobamu czy Hydroxizinum?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:58 pm ]
Mam jeszczse jedno pytanko,
Lekarz zapisał mi Mocloxil - 1 raz dziennie+ Clonazepanum 1 tabletke przed snem.
Na ulotce tabletek mocloxil przeczytałam, ze nie wolno łączyć "ze środkami działającymi hamująco na ośrodkowy układ nerwowy i opioidy - środki nasenne, uspkokajaące, powoduje to naet objawy zagrażaące życiu. Ja po takiej mieszance czuję straszną "fazę", czuję się jak na haju... Zero skupienia, uśmiech na buzi i zwolnione reakcje... a nawet zaburzenia mowy...
Czy łączył ktoś MOCLOXIL z tabletkami na uspokojenie?
Czy to możliwe że lekarz się pomylił?
Pomóżcie...
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson

przez Mahadevi 15 cze 2007, 21:23
Dzejem dzięki za odpowiedź.
Będe musiała to skonsultować, ale chyba podziękuję benzodiazepinom.
To naprawdę straszny syf i narkotyki...
Tylko co robić gdy człowieka ogarnia lęk, niepokój i nie moze sie uspokoić....
Marilyn Manson

przez Mahadevi 16 cze 2007, 23:47
Dżejem
Dziekuję Ci za wszystkie Twoje przemiłe rady...
No u mnie jest zgoła inna sytuacja...
Ja przesadnie męcze wszystkich na około jak mi źle, moi rodzice już nie moga mnie słuchać, męczę chłopka mówiąc mu ciągle źle mi, że się denerwuję że się czegoś boję... Nigdy nie miałam problemów z mówieniem, myśle ze nawet z tym przesadzam...
Jeśli zas chodzi o psychiatrę, to jest mój trzeci. Żaden z mi nie odpowiadał...
Pierwsza Pani doktor w ogóle nic nie mówiła, zadała z 3 pytania i milczała jak grób. Probowałam nawiązać z nią jakiś kontakt mentalny, ale nic, zimna jak lód...
Drugi lekarz miał jeszczse 2 specjalizacje : seksuologi i neurologia. W kółko pytał o moje zbliżenia seksualne, orgazmy, relacje z męczyznami i przepisał mi neuroleptyk, którego oczywiscie nie tknęłam.
Trzecia Pani doktor i moja obecna, jest z dotychczasowych jedak najlkepsza. Jednakże jest już emerytką, ma chyba z 80 lat iledwo się porusza, nie potrafiła mi ciesnienai zmierzyć... No ale mamy jakis tam kontakt, słucha moich problemó i próbuje ze mną rozmawiać. Proponuje mi jednak brać clonazepam i nakłania mnie do tego gorąco, tłumaczy jaki ma zbaiwenny wpływ, że rozszerza granice precpecji, hamuje bariery..Masakra. Sama mówi jak narkomanka.
Niestety napewno ona mnie nei wyleczy. Jak jej powiedziałam, ze cierpię na fobię społeczną, przerażają mnie skupiska ludzi, to ona zrobiła wielkie oczy i odparła "boże to jak ty dziecko zamierzasz przezyć swoje życie?"
Zabiła mnie tą reakcją. Miłam tylko cichą nadzieję, że mi pomoże
Napewno bede szukac dalej, ale nie mogę przesadzać z ta selekcją. Każdy lekarz inne środkiprzepisuje, a mój organizm to nie przedmiot doświadczen i testów... Poza tym nie mam już siły po raz tysięczny opowiadać w kółko co mi dolega...
Nikt mi nigdy nie polecił żadnego psychiatry lub psychoterapeuty (z Trójmiasta gdzie mieszkam) ...

Mnie po prostu wykańcza rzeczywistość. Tysiące problemów:w w pracy, na studiach w domu, mam mtake ciężko chorą... Ciągły brak pieniędzy... Nie mam przyjaciół (podejrzewam u siebie osobowość unikającą), boję się ludzi i świata, boje się krzywdy, boję się założyć własną rodzinę, boje się że świat zgniecie mnie jak palacz gniecie papierosa aby ten zgasił się.... Najchętniej przeprowadziłabym się na wieś i pasła zwierzynę, sadziła rosliny....

Ech... załapałam doła pisząc tego posta :(

Pozdrówki
Marilyn Manson

przez Nevada 17 cze 2007, 01:56
no krótko mówiąc ćpacie clonki na legalu, ja bym wam tego nie polecała...

nie lepiej oxazepam? nieco słabszy a mniej uzależnia - przykład - moja babcia.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

Sortuj wg