KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

Re: Clonazepam

przez Shadowmere 03 cze 2010, 18:07
cancer23, ktoś powinien cię zbanować już na wejściu.Nie wiem,koleś po co tu jesteś.Doradzileś komuś?Pomogleś?Bo sam pomocy na pewno nie szukasz...

"potrafie wciagnac listek relanium i nie zrobi na mnie zadnego wrazenia (domysl sie co moge brac)" :roll: monar.pl => to jest strona jeśli widzisz cos niepokojącego we wciąganiu listka relanium.
hyperreal.info => to jest strona jesli nie widzisz w tym nic niepokojącego,a chcialbys się trochę poprzechwalac kto czego więcej
Pozdrawiam.
Shadowmere

przez cancer23 04 cze 2010, 06:27
Czesc!Masz racje rafQ nasz dialog do niczego konstruktywnego nie prowadzi,Ty przezyles swoje,ciesze sie ze masz to za soba .Ja natomiat mam inna filozofie zycia,tez mam na swoim koncie duzy sukces od wielu lat zerwalem z pewnym nalogiem lecz popadlem w skrajnosc jak to czesto bywa i w nim trwam.Naucz sie czytac miedzy wierszami to kopalnia wiedzy .Pozdrowienia

[Dodane po edycji:]

wyciagasz zdania z kontekstu i brzmi to calkiem inaczej .Jak widzisz zakonczylismy spor z rafQ i nie potrzebni sa nam arbitrzy.Pozdr.

przez Shadowmere 04 cze 2010, 09:31
cancer23, ooo...jak pięknie zmienileś ton wypowiedzi..o 180 stopni,wiesz? :D
Jak będe miala taki kaprys,będę arbitrować gdzie zechce,tymbardziej,że gardzę osobnikami ktorzy robią z siebie alfę i omegę,,bo wciągają mnostwo prochow i wchodzą z innymi w dyskusje pt "kto ma większe prawo do bycia uzależnionym".
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 04 cze 2010, 09:40
Clonazepam to gowno :!: zarlam go rok czasu-robi owies z mozgu ;) to tyle w tym temacie.
wovacuum

przez rober6666 04 cze 2010, 09:51
...no tak....zgadzam się
Myśle , że mocne derealizacje i zaniki pamięci sa po częsci efektem CHAD a po części clona własnie. Chciałbym nie brać żadnych benzo.....
Ale co mam zrobić , skoro żadne leki nie łagodzą tego potęznego,siągającego samobójczego wymiaru napięcia i niepokoju ???? O świcie budzi mnie tak silne napięcie, lęk i niepokój że wyrywałbym włosy , gdybym je miał. i tak od 3 lat bez przerwy.Wszelkie antydepresanty tak nasilaja te dolegliwości , że w ekspresowym tempie przekraczam granice wytrzymalości i marzę o popełnieniu samobójstwa.
Stabilizatory nie działaja ( Lit delikatnie ) neuroleptyki robia ze mnie roślinę...tragedia.
Nie widze wyjścia z sytuacji i boje sie że sie to źle skończy finalnie.
Jakies rady???
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Shadowmere 04 cze 2010, 10:02
rober6666, to w sumie ten sam wór,ale jedna z najukochanszych Użytkowniczek tego forum poratowala mnie xanaxem SR i bardzo pomogl.Pomyśl też o lexapro.nie chcę robic Ci nadziei,ale u mnie poza sraczką przez pierwszy tydzien-skutkow ubocznych brak(a to już dużo jak wiemy) i derealizacja po dwoch dniach poszla sobie i nie wrocila.
Shadowmere

przez rober6666 04 cze 2010, 10:28
Shadowmere
Z wielka uwagą śledzę Twoją i Magdy relacje dotyczącą escitalopramu.....wyrabiam sobie zdanie na jego temat
Wasze posty sa mi bardzo pomocne
Zlikwidowal u Ciebie D/D i to bezsensowne, bez wyraźnej przyczyny istniejące potęzne napięcie???
Musze cos z tym zrobic bo zwariuję...
może na jakis czas będę sie raczył lorafenem-kolejny shit , ale jakaś odmiana od clonazepamu...
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez cancer23 04 cze 2010, 11:03
w sumie mi to lata gdzie bedziesz wciskala swoje 3 grosze,ale nie zdziw sie jak ktos cie potraktuje z mniejsza galanteria zegnam

przez RafQ 07 cze 2010, 21:13
Robert ja polecam Xanax bo clon chociaż bardzo skuteczny przy odstawianiu jest okropny (jedna z najbardziej "złośliwych" benzodiazepin).A co do derealizacji i napięcia to benzo zmniejsza ją trochę ale nie niweluje problemu bardzo obniżonego nastroju.Ja dzisiaj przeżyłem szok.Po raz pierwszy od 5 lat przeżyłem dzień bez derealizacji i bez stanu depresyjnego.Czułem się jakbym wrócił do swoich rodzinnych stron po latach nieobecności.I to stało się bez wyraźnego powodu - nie było żadnych zmian leków,extra dawek benzo czy jeszcze czegoś.O co tu chodzi?
Jutro pewnie znowu będzie agonia bo nie wierze że ta ku... zniknie na stałe.
RafQ

Re: Czat (IRC) - irc.nerwica.com

przez scrat 17 cze 2010, 12:50
Było swego czasu takie jedno indywiduum, które pasjonowało się uprzykrzaniem nam życia. Wchodziło m.in. z Ery.

Usunąłem k-line, spróbuj teraz.
Przyjaciel forum

Klonazepam

przez skynet 28 cze 2010, 06:25
Mam pytanko czy po klonazepamie się tyję bo boje się że nabiorę znów parę kilo po sulpirydzie i
rispolepcie przytyłem 25 kilo więc brzuszek mi trochę urusł i boje się każdego nowego leku jaki biorę żeby tylko nie przytyć żeby znów nie przytyć.
Pozdrawiam
http://www.pajacyk.pl/index.php Odwiedż nas to nic nie kosztuje.

Re: Klonazepam

przez rober6666 28 cze 2010, 08:47
Ja nie przytyłem po nim ani grama.Pomimo długiego stosowania.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez jack100 25 lip 2010, 16:50
RE: Clonazepam
Cześć Wszystkim,
Nie było mnie tu już stosunkowo dawno,
Co u mnie ? Niestety bez zmian, jakoś dalej nie mogę uwolnić się od tego gówna !
Na dodatek zauważyłem, że clon nie daje za wygraną i jego działanie w tym momencie bardziej męczy tj. powoduje obniżenie nastroju, apatię, przygnębienie itd.
Jeśli to odstawię nawet na jeden dzień, to czuję się jw. , ponadto przestaje już mnie cieszyć coraz więcej moich zainteresowań, hobby, nawet dochodzi do tego, że najzwyczajniej życie przestało mnie cieszyć, czego przykładem jest np. niechęć do wychodzenia z domu, brak energii - chęci do zrobienia czegokolwiek nawet porządków w domu. Czuję się jak usychająca roślina ! Próbowałem zastąpić tego syfa Xanaxem 0,5MG, ale działał na mnie praktycznie jak Tictacki , czyli nie praktycznie nieodczuwalnie. Niestety stwierdziłem, że pozostaje mi chyba tylko DETOX - przy takich dawkach tj. 20MG dobowo, to już nie przelewki i trzeba, muszę coś z tym zrobić, a na dodatek jak można żyć dalej z przeświadczeniem, że po prostu któregoś dnia zabraknie mi tego gówna, a wiadomo jak ciężko jest go zdobyć i to w takich ilościach - szok ! Do tego wszystkiego przecież trzeba jakoś normalnie żyć ,funkcjonować a bez tego syfu się nie da, najgorsze są poranki, kiedy trauma związana z nowym dniem tj. myślenie o błahych sprawach, urastających wtedy do rangi tragedii staje się nie do wytrzymania ! Tak więc jestem w próżni, nie wiem, co będzie ze mną dalej, tak jak wspomniałem moim zdaniem pozostaje tylko detox, którego jednocześnie bardzo się obawiam, ponieważ wiem ze słyszenia, jak to wygląda w naszych polskich szpitalach ! Może ktoś napiszę, doradzi, zaproponuje mi, co w moim przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem - będę zobowiązany !
Zniechęcony, zrezygnowany....jack
Pozdrawiam,

przez *Monika* 25 lip 2010, 17:00
jack100, Najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na terapię i trwanie w niej. Nie rezygnacja. Szkoda,że nikt Tobie nie doradził wcześniej terapii. Bo leki nie spowodują,że wyzdrowiejesz.Leki są wspomagaczem.

Leki powinieneś odstawić pod kontrolą oczywiście.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg