KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
51
76%

Nie
4
6%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 67

przez Ricah 30 maja 2016, 17:35
0,5mg klona = 10mg diazepamu = 5-6mg bromka

http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha01.htm#6
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Grabarz666 31 maja 2016, 11:41
Ricah napisał(a):0,5mg klona = 10mg diazepamu = 5-6mg bromka

Nadmienię tylko, że 4.5 mg bromazepamu położyło mnie spać w dzień, natomiast 0.5 mg klonazepamu już nie. W moim przypadku 0.5 klonazepamu = 3 mg bromazepamu = 0.75 mg alprazolamu.

przez horr 31 maja 2016, 14:15
Grabarz666 napisał(a):
Ricah napisał(a):0,5mg klona = 10mg diazepamu = 5-6mg bromka

Nadmienię tylko, że 4.5 mg bromazepamu położyło mnie spać w dzień, natomiast 0.5 mg klonazepamu już nie. W moim przypadku 0.5 klonazepamu = 3 mg bromazepamu = 0.75 mg alprazolamu.

To ja tylko dodam, że na mnie działa to z goła odwrotnie - bromek nie usypiał mnie wcale,nawet 18mg na samym początku przy zerowej tolerancji. Tymczasem zaledwie 1mg klona to, potocznie mówiąc, najlepszy lek nasenny z jakim się spotkałem, bez problemu usnął bym nawet w autobusie czy na ławce w parku. Tyle że nie chce go brać by potem spać, a dla innych "efektów terapeutycznych", dlatego jestem niepocieszony. Tolerancja na klona jeszcze nie wzrosła, więc w najbliższym czasie przekonam się jak działa na mnie w takim razie Afobam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobik123 31 maja 2016, 14:31
W badaniach nawet wyszło że benzo są najsilniejsze na fobie społeczną bo wprowadzają w fobika z stan benzodiazepinowego odurzenia.Druga była u nas niedostępna fenelzyna,a 3 miejsce to te zesrane słabizny SSRI.Aż się /cenzura/ dziwie że te cudaki nie wymyślą porządnego leku na to dotkliwe schorzenie które rujnuje życie wielu ludziom. :cry:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez horr 04 cze 2016, 01:40
Mam uczulenie na klona. Nawet niewielka dawka (0,5 mg) wywołuje u mnie na resztę dnia megakatar! Z początku tego nie wiązałem, myślałem, że może przeziębiony jestem, ale po wielu "testach" pozbyłem się złudzeń. Teraz pytanie: czy jesli zaczne brac do tego jakiś Zyrtec to przy tak silnym benzo mi pomoże? albo nie wejdzie w jakieś interakcje? ogólnie czy warto sie tak certolić, czy najlepiej po prostu zmienic klona na inny?

przez wychylylybymy 04 cze 2016, 05:05
horr napisał(a):Mam uczulenie na klona. Nawet niewielka dawka (0,5 mg) wywołuje u mnie na resztę dnia megakatar! Z początku tego nie wiązałem, myślałem, że może przeziębiony jestem, ale po wielu "testach" pozbyłem się złudzeń. Teraz pytanie: czy jesli zaczne brac do tego jakiś Zyrtec to przy tak silnym benzo mi pomoże? albo nie wejdzie w jakieś interakcje? ogólnie czy warto sie tak certolić, czy najlepiej po prostu zmienic klona na inny?

ty jesteś hipochondryk serio??? o co ci chodzi , ja jestem rozbrojony do naga z twoich postów

przyjeb 4mg++ to moze ci odejdzie takie głupie rozkminki , qrwa katar od benzo no nie mogę , chłopie co mam ci wypisać wszystkie antyhistaminy.

to dla mnie najepsza nr :
prometazyna , jest napój z kodą , napój bogów , codeine + promethazine , brałem prometazyne do kody 0 swędzenia.
a 2 do popularny Zyrtec (Cetyryzyna)
i hydro i tyle .

-- 04 cze 2016, 05:16 --

te 2 są najlepsze , i innych nie potrzeba.
cetyryzyna zlikwidowała mi swędzenie po 750mg codeiny i to w dawce 1,5 tabsa 15mg
prometazyna - moim zdaniem najlepsza do kody 1 tabsa juz likwiduje - drażetki najlepiej 25mg .

-- 04 cze 2016, 06:00 --

także podsumowując zyrtec,prometazyna i hydro , innych nie polecam , spac się chcę , pewnie przez antagonizm h1 , to większość ma , bierz klona i nie pizgaj , bo się nakręcasz

przez horr 05 cze 2016, 06:21
wychylylybymy napisał(a):
horr napisał(a):Mam uczulenie na klona. Nawet niewielka dawka (0,5 mg) wywołuje u mnie na resztę dnia megakatar! Z początku tego nie wiązałem, myślałem, że może przeziębiony jestem, ale po wielu "testach" pozbyłem się złudzeń. Teraz pytanie: czy jesli zaczne brac do tego jakiś Zyrtec to przy tak silnym benzo mi pomoże? albo nie wejdzie w jakieś interakcje? ogólnie czy warto sie tak certolić, czy najlepiej po prostu zmienic klona na inny?

ty jesteś hipochondryk serio??? o co ci chodzi , ja jestem rozbrojony do naga z twoich postów

przyjeb 4mg++ to moze ci odejdzie takie głupie rozkminki , qrwa katar od benzo no nie mogę , chłopie co mam ci wypisać wszystkie antyhistaminy.

prometazyna , jest napój z kodą , napój bogów , codeine + promethazine , brałem prometazyne do kody 0 swędzenia.
i hydro i tyle .

cetyryzyna zlikwidowała mi swędzenie po 750mg codeiny i to w dawce 1,5 tabsa 15mg
prometazyna - moim zdaniem najlepsza do kody 1 tabsa juz likwiduje - drażetki najlepiej 25mg .

także podsumowując zyrtec,prometazyna i hydro , innych nie polecam , spac się chcę , pewnie przez antagonizm h1 , to większość ma , bierz klona i nie pizgaj , bo się nakręcasz

benzowiec84, is that you?
Twoje rozbrojenie jest dziwne zważywszy, że mózg masz tak zryty, że nie czytasz nawet moich postów w całości (co jakieś dwa razy już przyznałeś). Co jest dziwnego w alergii na pewien składnik zawierający klonazepam, zwłaszcza, że problemy z niedrożnością nosa pojawiają się wyłącznie po zastosowaniu tegoż benzosa, nawet w małych dawkach - i co ma do tego hipochondria?
Ale nie oczekuje odpowiedzi, wątpię byś ją posiadał, tkwisz w swoim benzowym świecie, bo z prawdziwym utraciłeś już rzeczywistość. Niby jak wariat może pomóc normalnemu?

przez wychylylybymy 07 cze 2016, 08:49
horr napisał(a):
wychylylybymy napisał(a):

i hydro i tyle .

benzowiec84, is that you?
Twoje rozbrojenie jest dziwne zważywszy, że mózg masz tak zryty, że nie czytasz nawet moich postów w całości (co jakieś dwa razy już przyznałeś). Co jest dziwnego w alergii na pewien składnik zawierający klonazepam, zwłaszcza, że problemy z niedrożnością nosa pojawiają się wyłącznie po zastosowaniu tegoż benzosa, nawet w małych dawkach - i co ma do tego hipochondria?
Ale nie oczekuje odpowiedzi, wątpię byś ją posiadał, tkwisz w swoim benzowym świecie, bo z prawdziwym utraciłeś już rzeczywistość. Niby jak wariat może pomóc normalnemu?

nie to nie ja .
nie wiem jak wariat może pomóc wariatowi , chyba nie uważasz się za normalnego :) normalny człowiek nie je klona to raz (bo normalni ludzie nie potrzebują się uspokajać psychotropami)
2 . jesteś dla forum dla świrów i tylko świry udzielają ci tu rad , jedni sa mądrzejsi , drudzy mniej mądrzy (co nei znaczy że nie posiadają wiedzy i potrafią pomóc nawet lepiej niż ci przereklamowani psychiatrzy)
3 - katar po benzo , kwalfikuje się do nienormalnego objawu :) po za tym czytałem ,twoje wcześniejsze posty , co chwilę masz jakiś problem( i to takie problemy z dupy :P) "nie działa zolpic" i płacz, i nawalone 3 posty bo zolpic nie działa , "klon usypia , co robić?" a teraz żalisz się na katar...:P (bez kitu katar to taka straszna rzecz , a po za tym klon nie powoduje kataru :P) jak bys miał jakieś powazniejsze problemy to może , bym ci poważniej odpisał , chodź podałem ci antyhistaminy dobre.
ja nie tkwie w benzowym świecie a w rzeczywistości , i tak jestem świrem nienormalnym .

ludzie tu rodziny potracili,związki się rozpadły,przeżyli po 3 pogrzeby bliskich osób,traumy,psychozy,paranoje,chcą się wieszać, nie wytrzymują psychicznie, popełniają samobójstwa,żyją w ciągłym lęku,strachu,depresji,melancholii , a ty ku*wa mówisz że masz katar..... i to po benzo , bitch please...

przez horr 07 cze 2016, 13:01
wychylylybymy napisał(a):nie wiem jak wariat może pomóc wariatowi , chyba nie uważasz się za normalnego :) normalny człowiek nie je klona to raz (bo normalni ludzie nie potrzebują się uspokajać psychotropami)
2 . jesteś dla forum dla świrów i tylko świry udzielają ci tu rad , jedni sa mądrzejsi , drudzy mniej mądrzy (co nei znaczy że nie posiadają wiedzy i potrafią pomóc nawet lepiej niż ci przereklamowani psychiatrzy)
3 - katar po benzo , kwalfikuje się do nienormalnego objawu :) po za tym czytałem ,twoje wcześniejsze posty , co chwilę masz jakiś problem( i to takie problemy z dupy :P) "nie działa zolpic" i płacz, i nawalone 3 posty bo zolpic nie działa , "klon usypia , co robić?" a teraz żalisz się na katar...:P (bez kitu katar to taka straszna rzecz , a po za tym klon nie powoduje kataru :P) jak bys miał jakieś powazniejsze problemy to może , bym ci poważniej odpisał , chodź podałem ci antyhistaminy dobre.
ja nie tkwie w benzowym świecie a w rzeczywistości , i tak jestem świrem nienormalnym .

ludzie tu rodziny potracili,związki się rozpadły,przeżyli po 3 pogrzeby bliskich osób,traumy,psychozy,paranoje,chcą się wieszać, nie wytrzymują psychicznie, popełniają samobójstwa,żyją w ciągłym lęku,strachu,depresji,melancholii , a ty ku*wa mówisz że masz katar..... i to po benzo , bitch please...

wychylylybymy (z kumplami whisky), chyba trochę za surowo mnie oceniasz. Że zolpidem nie działa i już płaczę - wyobraź sobie, że klon i alpra, które bierzesz naprzemiennie, nagle całkiem przestają działać? Co byś zrobił, jaki miałbyś plan awaryjny? Tak się dziwnie składa, że klon, rzekomo najmocniejsze benzo, pod względem działania nie dorównuje nawet w 10% bromazepamowi (przynajmniej jeśli o mnie idzie), bo ani nerwic nie uśmierza, ani nie rozluźnia, w dodatku cieknie mi po nim z nosa 4 litry kataru na godzinę - być może to są pierdoły, ale uniemożliwiają mi funkcjonowanie i tak się składa - nie mam planu B. Twoja za to jedyna rada to "bierz tego klona, nie /cenzura/". A co do traum, psychoz, depresji, w jednym poście już wspominałem, że łykałem kiedyś prawie tydzień 100mg paro tylko po to, by wywołać zespół serotoninowy. Może i żałosny to sposób na skończenie ze sobą, nie potrafiłem sam podjąć decyzji, wolałem zwalić to na los: albo się obudzę, albo się nie obudzą (ew. w szpitalu). I w momencie gdy nic mi nie pomaga, nawet wasz super-duper klon, ponownie wpadam w deprechę i samo wyjście do sklepu to dla mnie jak aerobik na linie między wieżowcami, to co sobie mam myśleć? Że moje problemy są z dupy, tylko dlatego, że inni mają większe?

przez Grabarz666 07 cze 2016, 13:11
wychylylybymy napisał(a):nie to nie ja.

Nie trudno się domyśleć, że to benzowiec84, wystarczy przeczytać posty i zobaczyć ten ogromny entuzjazm do leczenia depresji benzodiazepinami, na zmianę klonem i alprą, przy jednoczesnej krytyce stosowania antydepresantów w depresji.

przez wychylylybymy 07 cze 2016, 18:32
Grabarz666 napisał(a):
wychylylybymy napisał(a):nie to nie ja.

Nie trudno się domyśleć, że to benzowiec84, wystarczy przeczytać posty i zobaczyć ten ogromny entuzjazm do leczenia depresji benzodiazepinami, na zmianę klonem i alprą, przy jednoczesnej krytyce stosowania antydepresantów w depresji.

słyszałem że na psach strzelasz z ucha .

przez Ricah 08 cze 2016, 18:13
Niedocenialem klona. Wzialem sobie wczoraj wieczorem 2mg, to efekt zaden praktycznie. Moze lekka sennosc sie wlaczyla, ale dzien sam w sobie byl meczacy, to mysle, ze nie dziala. Zadnej tolerancji ani nic nie mialem. Dzis rano (okolo 10) wzialem sobie drugiego by zobaczyc jak zareaguje w dzien, to o 18 dopiero musieli mnie budzic, bez sniadania czy obiadu. Nie wiem co jest tak fajnego w tym w leku, ale to pewnie reakcja osobnicza. Teraz oby tylko wytrwac miesiac na tym leku...
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Grabarz666 09 cze 2016, 08:54
Ricah napisał(a):Niedocenialem klona. Wzialem sobie wczoraj wieczorem 2mg, to efekt zaden praktycznie. Moze lekka sennosc sie wlaczyla, ale dzien sam w sobie byl meczacy, to mysle, ze nie dziala. Zadnej tolerancji ani nic nie mialem. Dzis rano (okolo 10) wzialem sobie drugiego by zobaczyc jak zareaguje w dzien, to o 18 dopiero musieli mnie budzic, bez sniadania czy obiadu. Nie wiem co jest tak fajnego w tym w leku, ale to pewnie reakcja osobnicza. Teraz oby tylko wytrwac miesiac na tym leku...

Czego oczekujesz wobec tej kuracji klonazepamem?

przez Ricah 09 cze 2016, 09:27
Najszybszszego skonczenia. Po raz drugi zaspalem do szkoly, a mialem kolokwium, z ktorym ciezko bedzie sobie poradzic samemu <.<
A tak bardziej serio, to upregulacji receptorow serotoninergicznych. Da mi to chociaz odpowiedz, czy wlasnie to w dziurawcu dzialalo pozytywnie na mnie.
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg