BIPERYDEN (Akineton)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy biperyden pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
0
Brak głosów

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

BIPERYDEN (Akineton)

przez miko84 18 mar 2015, 10:20
Nie ma czego, bo z drugiej strony lek daje mi niezłą zmułę i powoduje zaburzenia koordynacji. No i antycholinergiki brane długo mogą pogarszać pamięć, powodować zaparcia, wzrost ciśnienia w oku, rozmycie wzroku itd.
miko84

BIPERYDEN (Akineton)

przez ernest00 29 mar 2015, 21:23
Dokladnie to jest po prostu cudowne co ten biperyden moze wytworzyc :) Kiedys tez go bralem do haloperidolu ale mialem zjechana psychike dlatego nie odczuwalem jego dzialania.
Dzis jest zupelnie inaczej, zazywam abilify od 2 tygodniu po przerwie zwiazanej z akatyzja. Od ponownego wejscia na abilify z akinetonem dzieja sie rzeczy dla mnie niestworzone.
Lorafenu mialem paczke 1mg 25tab. Akinetonu 50tab 2mg. Oczywiscie dlaczego akinetonu zostalo 30 tab, a lorafenu nie ma wcale. Okazalo sie ze akineton euforuzyje daje lekkosc, wesolkowatosc,
i tak fazam jakbym zapalil jakis dopalaczy, doslownie odjazd na maks, lepiej mi sie zasypia niz na lorafenia ktory w porownaniu do akinetonu nie wykazywal praktycznie zadnego dzialania.
Tak tak benzo odchodzi w zaswiaty, czas na biperyden i mirtazapine by czuc sie calkowicie super czlowiekiem ;)
Bralem w dawce 2mg na noc razem z mirta 15mg czasem 30 badz 45. Dzis pierwsza dawka 4mg i 30mg mirty, efekt boski nie polecam testowac xD
A lorafen, dajcie spokoj toz to jakis smiech na sali nawet na lęki akinton okazal sie lepszy, juz nawet propranolol 40mg daje bardziej rade, a tolerancji na benzo nie mam wcale bo nawet nie zazywam, o moge przytoczyc tylko jedno benzo warte uwagi ktore dobrze laczy sie z akinetonem na spanie badz zmule, temazepam.
Propranolol - doraźnie 40mg
Depakine 300- 2x dziennie
Zolpic-20mg na sen

BIPERYDEN (Akineton)

przez xanonymous 27 maja 2015, 18:25
Znalazłem takie info: Lek Akineton wykazuje DUŻY wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów. Większość pacjentów po stosowaniu leku nie mogła prowadzić samochodu. Należy sprawdzić indywidualnie czy leku nie wykazuje przeciwwskazanie przy kierowaniu samochodu.

oraz Działania niepożądane

Uczucie zmęczenia, bóle głowy, zaburzenia pamięci, suchość błon śluzowych, zaburzenia akomodacji, zaparcia, przyspieszenie czynności serca.

Czyli pogarsza funkcje umysłowe wynika z tego i pamięć. Spróbowałby go ale się obawiam że mnie otumani i przez kilka godzine bede sie czuł jak warzywo z ugotowanym mózgiem.

Ten akineton nadaje się żeby go zażyć przy porannej kawie czy raczej tylko na noc bo usypia? Kolega wyżęj tak zachwala ten lek ale nic nie można się dowiedzieć bo napisane ogólnikami. Znaczy że co że nawet nie pamietasz kiedy lorafen wyłykałeś i po zazyciu robisz sięnaćpany i idziesz spać bo niezrozumiałem?

-- 27 maja 2015, 19:26 --

ulotka: http://www.baza-lekow.com.pl/?wpdmdl=10647
charakterystyka: http://www.baza-lekow.com.pl/?wpdmdl=10648

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BIPERYDEN (Akineton)

przez monk.2000 27 maja 2015, 21:02
Mnie raczej nie usypia. Raczej uspokaja, jest to trochę ogłupiające, ale nie do tego stopnia, by nie dało się wykonywać codziennych czynności. Trzeba jedynie się trochę zmobilizować. Czasem dostaję po nim lekką afazję. Najsilniejsze działanie zanotowałem po jakiś dwóch godzinach. To taki moment uderzeniowy, a potem działanie się osłabia. Jeśli chodzi o działanie na mięśnie, to czuć to nawet następnego dnia w minimalnym stopniu.

Lekowi temu jestem wdzięczny, bo potrafi pomóc mi w ciężkich stanach psychofizycznych. Bardziej, niż miś Teddy, komputer i miłe słowo drugiego człowieka.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

BIPERYDEN (Akineton)

przez hashim 18 lip 2015, 13:26
Korat skoro pomagał Akineton to może masz jakiegoś wczesnego Parkinsona, bo Parkinson to tez złodziej pasji

pobalansuj trochę poziomami dopaminy (podwyższyć) i acetylocholiny (obniżyć)

choćby l-dopa, ekstrakt na wysoki procent

BIPERYDEN (Akineton)

przez kalikali1 18 lip 2015, 14:00
Czy akineton działa na lęki tak jak silne benzo typu:alpra,klon,lorafen ??? Tak zachwalacie ten akineton a jak to sie ma w praktyce ??? :D :D

BIPERYDEN (Akineton)

przez Psychopharm 18 lip 2015, 15:55
U mnie leki antycholinergiczne takie jak akineton powodowały spore rozluźnienie, to się przekładało na pewne działanie przeciwlękowe - dobrze się czułem na jakimś leku dopaminowym + lek antycholinergiczny.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg