LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lorazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
79%

Nie
4
14%

Zaszkodził
2
7%

 
Liczba głosów : 29

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Arasha 01 sty 2015, 19:21
Petek, o co chodzi z tym fragmentem zdjęcia ? Co na nim jest niby nie tak ... ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
5761
Dołączył(a)
24 lut 2014, 18:41
Lokalizacja
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Petek 01 sty 2015, 19:42
Arasha napisał(a):Petek, o co chodzi z tym fragmentem zdjęcia ? Co na nim jest niby nie tak ... ?


Wszystko mam spuchmiete powieki gorne straszne brazowe cienie pod oczami i wyglądam jak chory psychicznie nie na darmo ludzie się na mnie patrza w siłowni mam po prostu dość :why:
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega
Avatar użytkownika
Offline
Posty
459
Dołączył(a)
22 maja 2014, 15:14

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Arasha 01 sty 2015, 19:44
Petek, wyglądasz całkiem normalnie :smile: ( no dobra, widziałam tylko oczy ... ale nic szczególnego tam nie ma ). Gdybyś Ty wiedział, jakie ja mam wory pod oczami. Skoro masz jeszcze siłę do ćwiczenia na siłowni, to chyba nie jest tak źle ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
5761
Dołączył(a)
24 lut 2014, 18:41
Lokalizacja
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Petek 01 sty 2015, 19:53
Arasha napisał(a):Petek, wyglądasz całkiem normalnie :smile: ( no dobra, widziałam tylko oczy ... ale nic szczególnego tam nie ma ). Gdybyś Ty wiedział, jakie ja mam wory pod oczami. Skoro masz jeszcze siłę do ćwiczenia na siłowni, to chyba nie jest tak źle ?



Niemam wlasnie sily chodzic bo jak już wchodzę tam to mi chcec mija placilem a niechodzilem wlasnie przez to uwierz wory to nie to sam to co ja mam bo spanie nie pomaga nic. Tak wygląda wyraźniej http://zapisz.net/images/296_bez_tytu_urgrg.png
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega
Avatar użytkownika
Offline
Posty
459
Dołączył(a)
22 maja 2014, 15:14

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez cytrynka84 01 sty 2015, 22:22
Zgadzam się w pełni z Arasha.Lekarze osobom po 50-tce,60-tce nie odstawiaja benzo,bo to moze wyrządzić więcej szkody niż pożytku,chyba,ze ta osoba chce schodzić z tych leków.Znam takie osoby i rozmawiałam o tym z lekarzem,potwierdził,ze tak jest.2-och lekarzy mi powiedziało to samo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg
Offline
Posty
1928
Dołączył(a)
23 sty 2010, 14:05

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez joaszka 02 sty 2015, 02:13
Petek, nie wyglądasz tak źle ;) mogę Ci wysłać moje wory pod oczami to się pościgamy! :mrgreen: a tak serio, to siłka napewno dobrze Ci zrobi na samopoczucie. Mi ostatnio - właśnie gdy skarżyłam się, że nie mam na nic energii, zero motywacji, żeby robić cokolwiek - psycholożka kazała wznowić treningi. Na siłę. Im mocniej mi się nie chce, tym bardziej mam iść. Myślę, żei tobie by to pomogło. Dawaj, dawaj, nie przestawaj!!!
joaszka
Offline

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Arasha 02 sty 2015, 16:05
Petek, nadal uważam, że nic niepokojącego tam nie widać :bezradny:
Ja nie wstałam wyspana od 10 lat :shock: ... i nadal żyję :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
5761
Dołączył(a)
24 lut 2014, 18:41
Lokalizacja
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez jolziom 02 mar 2015, 21:05
Witam. Jak długo mogą trwać skutki uboczne larofenu po miesiącu brania ? Mijają już 3 tygodnie i jeszcze telepie. Pozdrawiam
Offline
Posty
24
Dołączył(a)
01 maja 2012, 10:22

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez robercik567 06 maja 2015, 04:02
Witajcie. Jestem na dawce 1mg lorazepamu stosuje go od poczatku terapii I teraz chvialbym z tego zejsc Bo sie czuje Po nim zmeczony, lekarz mi dzis powiedzial zebym bral polowe lub mniej tego leku. Co mam zrobic z tym, nie czuje sie juz spokojny Po tym leku tylko zmeczony. Jak z tego zejsc, nawet nie moge sie z lozka zerwac I isc na spacer
Offline
Posty
156
Dołączył(a)
11 paź 2014, 20:00

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez bmwfan 29 lip 2015, 23:16
0,5 h-2 h po podaniu 2,5 mg zamułka, później pełen chillout, bardzo dobrze redukuje objawy somatyczne nerwicy
Offline
Posty
167
Dołączył(a)
14 cze 2015, 15:51

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Psychotropka`89 30 lip 2015, 19:30
bmwfan, zgadzam się ale dodam po raz kolejny, do znudzenia... uzależnia mocno i dość szybko rośnie tolerancja.

...I fatalnie się odstawia... :-|
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1783
Dołączył(a)
16 gru 2010, 22:30
Lokalizacja
TaaaaaM...

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez jolziom 31 sie 2015, 13:12
Potwierdzam. Po 1,5 miesiąca brania dość znacznych dawek telepało mnie przez następny równy miesiąc po odstawieniu.

-- 29 wrz 2015, 21:23 --

Brałem ok 1,5 miesiąca znacz dawki aby zrobić odskocznie od ciągłych lęków. Na imprezie dochodziło z tego co pamiętam nawet do 12 mg albo i więcej tylko że przy takich dawkach już nie pamięta się nic co działo się wcześniej a byłem samochodem i wróciłem jakoś. :time: Benzodiazepina bardzo przyjemna, Bardzo dobrze rozluźnia pozpinane mięsnie. Dobrze dosyć redukuje lęk. Efekt ciągu miesięcznego ? Pobyt na odwyku w psychiatryku przez 3 tyg tak telepało. Codziennie 3x 500mg dożylnie depakiny. Wiadomo jak cię rozluśniło to jeszcze mocniej zepmnie. Warto się zastanowić :)
Offline
Posty
24
Dołączył(a)
01 maja 2012, 10:22

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

przez hexe8181 08 paź 2015, 18:02
Mam pytanie i wielka nadzieje na odpowiedz....wiem ze lorazepam (tavor) bardzo szybko uzaleznia. Bralam tavor 1mg dziennie przez ok miesiac z powodu napadow paniki. Wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i lekarz powiedzial ze musze odstawic tavor gdyz moze szkodzic dziecku. nie powiedzial mi jednak jak i zalecil terapeute. Problem w tym ze obdzwonilam dzis wszystkich i najszybszy termin mam za miesiac. nie wiem co teraz robic. mam nadal napady paniki a z drugiej strony moje sie go dalej brac jednoczesnie jednak boje sie nie brac gdyz przeczytalam ze nagle odstawienie moze doprowadzic do np padaczki....skad moge wiedziec ze juz jestem uzalezniona? jak nie wezme tavoru to mam napady paniki takie jak przed braniem tabletek czyli miesiac temu. i jesli chce przestc brac jest to naprawde niebezpieczne?tak sie tym wszystkim zestresowalam ze coraz bardziej jestem przerazona i sie boje i teraz mysle wciaz tylko o tym co robic....nie chce zaszkodzic ani dziecku ani sobie...a miesiac czekac bezczynnie na termin u psychologa bedac w ciazy to miesiac brania tavoru....co robic:(
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
08 paź 2015, 17:51

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Avatar użytkownika
przez Psychotropka`89 08 paź 2015, 19:36
hexe8181, SPOKOJNIE!
Rozumiem Twoje nerwy, zaznaczam, że lekarzem NIE JESTEM ale radziłabym Ci jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą.
Z tego co ja wiem i się orientuję nie powinnaś nagle odstawiać lorazepamu. Miesiąc brania przez miesiąc, to wcale nie jest bardzo długo, nie przesadzajmy. Według mnie powinnaś dać sobie ok. tygodnia, dwóch na odstawienie. Spróbuj brać po pół tabletki, po kilku dniach ćwiartkę, po kilku dniach rób przerwy <np. ćwiartka co 2 dni>. Według mnie nie powinnaś się denerwować. Ludzie znacznie "gorsze" leki biorą, zachodzą w ciążę, odstawiają, często jedynie redukują dawki albo zastępują innymi lekami i mają zdrowiutkie dzieci. A mówię to nie żeby Cię pocieszyć, tylko tak mówił mi mój psychiatra. Bardzo dobry specjalista. Miał wiele ciężarnych kobiet leczących się SSRI, benzo, neuroleptykami i dzieci zawsze rodziły się zdrowe.

Namawiam Cię jednak na wizytę u lekarza, bo przez internet nawet specjalista kompetentnych zaleceń Ci nie poda.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1783
Dołączył(a)
16 gru 2010, 22:30
Lokalizacja
TaaaaaM...

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do