FLUWOKSAMINA (Fevarin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
20
63%

Nie
7
22%

Zaszkodziła
5
16%

Liczba głosów : 32

Re: Fevarin

przez elfrid 29 maja 2009, 15:44
Od dwóch dni biorę Fevarin bo jest to lek, który poza działaniem przeciwdepresyjnym ma też podobno właściwości wyciszające, uspokajające. Tymczasem zaczęła się bezsenność i jakieś dziwne podminowanie. Czy to przejdzie, czy ten lek faktycznie was wyciszał i uspokajał?
pregabalina, wenlafaksyna

przez wuwu 08 wrz 2009, 22:55
U mnie depresji raczej nie stwierdzono. Mam problemy ze snem, tzn. wybudzam sie duuuzo za wcześnie. Brałem fevarin ponad dwa miesiące. Początkowo wydawało się, że zaczyna działać, ale potem nie było rezultatów. Teraz pora na trittico.
Zobaczymy.

przez isj 09 wrz 2009, 00:43
Fevarin nie jest lekiem stosowanym w zaburzeniach snu, Trittico jak najbardziej jest lepszym pod tym względem lekiem.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

fevarin

przez Ally88 10 lis 2009, 15:22
nie wiem czy dobrzy dział, jak nie to proszę o przeniesienie do tego o lekach-ogólnie
czy ktoś z Was zażywał Fevarin dłuższy czas? ja biorę juz ok. 4 lata, ale ostatnio zauważyłam, że coraz mniej mi pomaga, wczesniej nie miałam z nim problemów
Ostatnio edytowano 11 lis 2009, 15:24 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę do wątku o Fevarinie

Re: fevarin

przez shadow_no 10 lis 2009, 15:25
Link do tematu: fevarin (6 stron)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez zdesperowany1 18 lis 2009, 13:58
Nie mieliscie skurczow miesni,drzen czy nerwowosci ,niepokoju ruchowego podczas brania fevarinu?
zdesperowany1

przez mysweetwife 24 lut 2010, 07:46
biorę fevarin od 3,4 dni, czuję jakbym nie spała całą noc +nagła "pobudka" o 4 rano, i zero spania dalej.. biorę pół tabletki na noc, jestem po niej trochę podćpana! kręci mi się w głowie, mam drgawki, zasnąć też mi bardzo trudno...

przez lamia111 03 mar 2010, 19:46
jaod miesiąca jestem na fewarinie...i...jak narazie kicha. Początkowa dawka 50mg, teraz 150. Straszne wahania nastroju, raz wybuch energii, galop myśli, rozdrażnienie, agresja, raz odjazd, przymulenie i jeszcze wieksza derealizacja. Kiepsko sypiam, mam napady lęku, wspomamgam się xanaxem, inaczej niewyróbka. Nie wiem co robić, nic nie idę do przodu, może ten lek na mnie nie działa...

przez bordergirl 06 mar 2010, 09:56
Witam wszystkich cieplo:)jest to moj pierwszy post na forum,lecze sie od prawie dwoch lat(z roznym skutkiem) moje przypadlosci to borderline i przewlekajace stany depresyjne.Chcialabym dowiedziec sie czegos jeszcze o fevarinie,ktory zostal mi przepisany..dzisiaj zaczynam go brac;)

[Dodane po edycji:]

Hmmm....nikt juz tego nie pobiera?:) a wiec dobrze, sama moge opisac co sie dzieje:) wzielam w czoraj dawke 100 na noc i spalam jak zwykle(ok 3 wybudzen+niezwykle sny).teraz(rano) jestem troche skolowana.mam nadzieje,ze ten lek mi pomoze,jest to juz ktorys,ktory biore.Jak dotad dobrze reagowalam na fluo i paro,ale po jakims czasie one jakby "przestawaly" dzialac,choc moj psychiatra twierdzi,ze to niemozliwe.mam baaardzo ciezki problem obecnie i kompletnie nie chce mi sie zyc....wiec licze,ze Fev troszke mi pomoze:(

Tańszy zamiennik leku FEVARIN

przez infra 07 kwi 2010, 18:44
Witam!

Mam pytanie głównie do pacjentów obeznanych z fluwoksaminą czyli Fevarinem.
Czy są dostępne w obrocie odpowiedniki (tańsze) leku FEVARIN (fluwoksamina)? Ile kosztowały? :?:

Bo okazuje się że ceny dawek i 50 i 100 mg są podobne, ale wyskoie bardzo! Średnio tak okoł 50 zł za opakowanie. Dziwne że tego nie refundują bardziej :/

Pozdrawiam!
infra

Re: Tańszy zamiennik leku FEVARIN

przez cytrynka84 07 kwi 2010, 22:38
Z tego co czytam na necie.Niestety nie ma zamiennika Feverinu,ale na 100% to nie jestem pewna.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez aree1987 07 kwi 2010, 23:37
Był ale ni ma.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez infra 08 kwi 2010, 10:08
Dzięki za odpowiedzi.

Pytałem dziś w dobrze zaopatrzonej aptece i pani mgr wspomniała coś o leku-zamienniku FLUVOX, ale nawet nie mieli "w bazie" i powiedziała że trzeba by ewentualnie zamówić z hurtowni, bo nigdy go nie mieli. :/

Bodajeście nie mieli racji :/

Pozdrawiam!
infra

przez linka 08 kwi 2010, 10:19
Hmm a może poproś lekarza, żeby na recepcie wpisywał ci w odpowiednią rubryczkę "P" - że niby to na choroby przewlekłe, wtedy jest dużo taniej.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg