FLUWOKSAMINA (Fevarin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
20
63%

Nie
7
22%

Zaszkodziła
5
16%

Liczba głosów : 32

Re: Fevarin

przez Aniula Czarnula 13 gru 2008, 23:32
U mnie Fevarin działal nasennie i byłam po nim agresywna :lol: podobno,choc ja oczywiscie tak tego nie widzialam.A chlop moj poszedl w odstawke :shock: z czego nie byl zbytnio zadowolony..Ten lek na mnie nie zadzialal poza skutkami ubocznymi..
Dobro zawsze wraca....

przez nadiaa 04 sty 2009, 22:23
witam

biore od 4 dni fevarin.docelowo 100 mg teraz jestem na dawce poczatkowej 50mg.juz kiedys bralam ten lek ale bylam w takim stanie ze nie pamietam jak dlugo meczyly mnie objawy uboczne...(4 lata temu)
teraz ledwie zyje-bol zoladka i mdlosci.lęki i depresja sie nasilily.ogolnie dramat :( wygladam jak wrak i tak sie tez czuje.
prosze napiszcie po ilu dniach zniknely u was objawy uboczne.czy przepisany na poczatek (tydzien)afobam da ulge?probowaliscie zniwelowac objawy uboczne benzo?
wzielam jedna tabletke afobamu rano zrobilo sie ciut lepiej-dawka 0,25 teraz zdycham i boje sie wziac 2 raz .boje sie uzaleznic ale fevarin mnie wykancza.

psychiatra do 9.01 .na urlopie.

poratujcie dobrym slowem......

przez Grubcia 05 sty 2009, 14:15
Afobam na pewno pomoże Tez czasem biorę przy nowych lekach ,na zniesienie objawow ubocznych.Mysle że możesz wziąć 2 tabl.Afobamu,poczujesz sie lepiej Fakt trzeba uważać z tym lekiem ,bo uzależnia ,ale jak będziesz brała przez tydzień ,dwa to się nie uzaleznisz,więc sie nie bój . Do tego masz najmniejsza dawkę 0,25,więc nic Ci nie grozi. Feverinu nie brałam,więc nie wiem po jakim czasie zaczyna działać. Powodzenia w leczeniu,pozdrawiam.
Grubcia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wnuczek 20 lut 2009, 12:51
Biorę Fevarin od 4 dni-zero jakichkolwiek skutków ubocznych po prostu nic,nie wiem czy to dobrze czy to żle,czuję się jakby trochę lepiej ale nie wiem czy to lek czy świadomość że biorę coś nowego i czekam na dobry efekt.Zacząłem od 50mg a za kilka dni przechodzę na 100mg.Oby było jak najlepiej,dziwne jest to że prawie wszyscy po jakichkolwiek lekach zdychają jak cholera a ja na początku brania nie odczuwam nic złego :?

Fluwoksamina (Fevarin)

przez basior 20 lut 2009, 17:23
biore go od wczoraj jedna tabletka 50 mg wieczorem...
basior

Re: Fluwoksamina-kto z was stosował ten lek?

przez Joven 20 lut 2009, 18:09
Nie bierz żadnych leków. To jest "sztuczny raj". Zajmij się wolontariatem lub jakimś wartościowym hobby. Ja tak zrobiłem i po chorobie ani śladu. Pomagasz innym - pomożesz sobie.

[*EDIT*]

Nie bierz żadnych leków. To jest "sztuczny raj". Zajmij się wolontariatem lub jakimś wartościowym hobby. Ja tak zrobiłem i po chorobie ani śladu. Pomagasz innym - pomożesz sobie.

przez basior 20 lut 2009, 19:03
sztuczny raj? narazie czuje realne piekło
basior

przez Joven 20 lut 2009, 20:11
Chodzi mi oto, że jeśli będziesz brać te leki to po jakimś czasie zaczną działać i będzie Ci dobrze i to jest właśnie ten "sztuczny raj". Mi pomogły leki na jakiś czas, może na parę miesięcy, a później znów wróciła depresja tylko, że z podwójną siłą.

przez basior 20 lut 2009, 20:19
Joven-doskonale wiem o co ci chodzi tylko ze aby miec energie na cokolwiek wyglada na to ze musze brac te legalne narkotyki,owszem masz racje ze żyje sie dla innych i wiem ze to daje radosc i najgłebsze spełnienie ,tylko trzeba miec na to siłe... trudno jest pomagac komukolwiek gdy samemu sie potrzebuje pomocy...
basior

przez agata666 24 lut 2009, 13:53
Witam!
Biorę fevarin od środy, czyli już 6 dawke wczoraj wzięłam. Lek przepisała mi moja Pani psychiatra do której chodze na wizyty. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, ale od piątku mój stan sie pogorszył. tzn, boję się chodzić do szkoły, mam nasilone stany lękowe, nawet w domu. do tej pory było tak, że po prostu bałam się sama gdzies jeździć albo bałam się wymiotować(emetofobia), ale od piątku mam silne stany lękowe i nie chodze do szkołya muszę chdozić bo to ostatnia klsa i zależy mi na dobrych ocenach.Czy to skutki uboczne tgo leku ? I czy przejdzie mi to i poprawi się mój stan ? Nie mogę tak funkcjonować.
Jeśli chodzi o dawke która zażywam to jest to pół proszka na wieczór dziennie, ale od jutra czyli w drugim tygodniu brania mam zwiększyć dawke do całego proszka, tyle, że pół rano i pół wieczorem.
Proszę Was abyście mi powiedzieli czy mi to minie i czy poprawi się mój stan, bo jak narazie te proszki tylko pogorszyły mój stan, a ja naprawdę nie mam już siły walczyć sama ze sobą.
Wiem, że większość z Was już bardzo długo bierze te leki i ma duże doświadczenie dlatego proszę Was od odpowiedź.
z góry dziękuję i przepraszam za tak długi list :)

przez phenazepam 25 lut 2009, 13:49
Ja brałem 3 lata temu fevarin w dawce 100mg dziennie i niepomógł a nawet zaszkodzil:powodował zwiększenie agresji i nerwowości.Ale zato fluoksetuna 15mg rano działała rewelacyjnie!!!Więc różne leki nawet z tej samej grupy dzialają inaczej.

przez agata666 26 lut 2009, 17:46
widocznie na Ciebie nie działa fevarin, a inny lek. :)

czekam cały czas na odpowiedź na mój poprzedni post, od kogos kto bierze favrin :)

przez basior 26 lut 2009, 18:48
Biore juz 7 dzień Fevarin ,jedna tabl.50 mg wieczorem,czuje sie lekko poddenerwowany ,mam problemy ze snem i ucisk na sercu,poza tym lekka ale naprawde lekka poprawa ,czekam na pełne zadziałanie leku ...chyba bede musiał zwiekszyc dawkę...
basior

przez agata666 26 lut 2009, 23:11
moja p. psychitra powiedziała, że najwcześniej efekty będą widoczne po 2tyg. a nawet po niecałym misiącu, także trzeba sie wstrzymać.

Sortuj wg