FLUWOKSAMINA (Fevarin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
20
63%

Nie
7
22%

Zaszkodziła
5
16%

Liczba głosów : 32

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Zbychu 1977 17 sty 2015, 11:58
W zaburzeniach obsesyno-kompulsywnych fluwokamine wiedzie prymat sposród wszystkich SSRI.
Zbychu 1977

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez n..... 17 sty 2015, 16:52
Ja biore fevarin od 40 dni i jakoś slabo dziala mysle ze musze poczekac do 3 miesięcy teraz clonazepam lekarz zmienil mi na Sedam i okropnie sie czuje po odstawieniu leki wrocily i dreszcze ale cóż musze to przeczekać i nie wiem czy fevarun dziala

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Kalebx3 18 sty 2015, 15:55
dołozyłem do stałego zestawu na noc 50 mg ( teraz zmniejszyłem do 25 mg ) . Świetnie mnie ten lek usypia , rano jestem bardzo wyciszony , lęków zdecydowanie mniej . Od jutra odstawiam moklo i zjeżdzam na 10 mg Paro . Czuję ,że buzuję od serotoniny ,,,, ale to dobrze ,o to raczej chodziło ,,, teraz mogę znależć najtrafniejszą efektywną dawkę całego Zestawu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Arasha 18 sty 2015, 16:03
n....., Sedam jest zdecydowanie słabszy od Clonazepamu, stąd pewnie mniejsze działanie uspokajające. W ogóle się dziwię, że jak już Ci lekarz zmienia benzo to na bromazepam, który ma krótki okres półtrwania i większe ryzyko uzależnienia w związku z tym. Już lepiej byłoby brać Relanium ( diazepam ) albo Tranxene ( klorazepat ). Jakie dawki tego Clona brałeś / brałaś ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez kalikali1 18 sty 2015, 16:13
Jak wypada fluwoksamina w leczeniu silnej fobii społecznej ???

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Arasha 18 sty 2015, 16:23
n..... napisał(a):-Kurde czuje sie jeszcze gorzej wstaje rano mam napad leku i glupie myśli nie wiem czy to skutek odstawienia clonazepamu (pilam 3x 0,5).

Teraz doczytałam ;) ... tak, to może być skutek odstawienia Clonazepamu. Nie wiem, na jakiego grzyba lekarz przepisał Ci od razu najsilniejsze benzo :bezradny: Nie dziwię się, że teraz Sedam nie działa.

-- 18 sty 2015, 15:25 --

n....., pytałaś, czy natręctwa mogą powracać ? Niestety bardzo często tak się dzieje. Ale możesz być spokojna ... te natrętne myśli w głowie wcale nie muszą oznaczać żadnej psychozy ( i najprawdopodobniej nie oznaczają ) ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez n..... 19 sty 2015, 11:53
Tak piję rano 150 moklar 1/4 sedamu i 20 mg propranololu wieczorem fevarin100mg i o 21 godzinie 3/4 sedamu 3 a czy przy takim zestawie mozna brac augumentin bo mam do tego infekcje gardla ktora pewnie mnie jeszcze oslabia a co do psychozy to sie jej boje gdyz mama miala po steroidzie metypredzie wziela je do konca i z ostatnia tabletka wszystko wrocilo do normy i to metypred spowodowal psychoze a ja odwiedzajac mame w szpitalu napatrzylam sie na ludzi chorych (choc oni byli albo po narkotykach albo alkoholu) stad te moje obawy a czuje sie okropnie po wlaczeniu moklaru i zmianie na sedam leki wieksze dreszcze

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez damaged0 19 sty 2015, 21:02
ile trzeba czekac na efekty fluwoksaminy?
czy ktos zauwazyl redukcje apetytu/utrate wagi?
czy postawilo go na nogi czy ciagle spal?
nie chce leku,ktory zrobi ze mnie jeszcze wiekszego lenia i warzywo...chce cos co da mi energie,motywacje do zycia
zauwaze jakas roznice pomiedzy asertinem a fevarinem?
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez n..... 20 sty 2015, 13:24
Na efekty ja czekam od 8 grudnia i są slabe ale pewnie przez to ze mam dokladane inne leki jak moklar który po tygodniu odstawilam bo po nim okropnie większe leki i depresja wiec juz sama nie wiem co mi pomoże trzeba czekac do 3 miesięcy

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Pablo5HT1 21 sty 2015, 13:05
Fevarin to tak zaczyna działać po około 4 tygodniach, efekty jakie daje w sensie zmułki to podobne mogą byc do paroksetyny ( ale nie muszą) natomiast efekty antydepresyjne fluvoksaminy były lepsze u mnie niz paroksetyny. Efekty przeciwlękowe też. Dla mnie lek lepszy niz paro i inne serotoninowce. Energii tez więcej miałem, no nie żeby mnie roznosiło ale napęd był w miarę ok.

-- 21 sty 2015, 12:13 --

n.....,
A w jakiej dawce bierzesz Fevarin? Bo może potrzebujesz 150-200 nawet, a jesli to cie nie ruszy to znaczy, ze moze potrzebujesz wenlafaksyny ( dodatek noradrenaliny) w sumie z SRI to tylko w mojej ocenie te dwa środki są warte cokolwiek w zaburzeniach lękowo-depresyjnych.

-- 21 sty 2015, 12:17 --

Wg lekarza do którego chodzę, a wydaje się on być solidnym psychiatrą to fluvoksamina działa zarówno na lęki jak i na depresję , inne ssri - głównie na lęki np paroksetyna, sertralina , escitalopram.

-- 21 sty 2015, 12:17 --

A na depreche mniej.

-- 21 sty 2015, 12:22 --

Na natręctwa z SSRI to chyba sertralina wiedzie prym.

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez n..... 21 sty 2015, 15:08
Biore 100 mg wieczorem fevarinu. Bralam paroxinor mialam bardzo uporczywe skutki uboczne ze znalazlam sie na pogotowiu wiec mi nie odpowiada spamilan tez bralam i nic

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Kalebx3 25 sty 2015, 20:00
powiedzcie mi ,czy oprócz dobrego snu po tym leku ,apetyt jest końsko wielki ?
Oj dużo po tym jem , a nie chcciałbym ( ale będę chyba musiał ) dołożyć anorektyczny anafranil -6mg.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez cytrynka84 25 sty 2015, 23:01
Kalebx3, anafranil anorektyczny,żartujesz chyba :smile: 6mg,najmniejsze są 10,na pol jest 5,to żadna dawka ;) Nieźle mixy masz tych leków,moclo ,feverin ,paro.

-- 25 sty 2015, 22:03 --

Feverinu nie brałam to Ci nie powiem.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez slow_down 25 sty 2015, 23:06
Ale Kelabx3 bierze wszystkiego bardzo małe dawki, więc nic nie stoi na przeszkodzie by robić mixy. Tym bardziej jeśli ktoś leczy się latami, to monoterapie nie pomagają. Ja muszę brać ze 3 psychotropy, by jakoś funkcjonować.

Właściei to czemu ten Fevarin jest tak mało popularny?
slow_down

Sortuj wg