AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez khaleesi 27 gru 2015, 11:10
platek rozy, pytam bo to jest lek na ostrą schizofrenie z reguły przepisywany i się nieco zdziwiłam, że taką siekierę zażywasz.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez platek rozy 27 gru 2015, 11:14
khaleesi, ponoc do 100 mg jest zapisywany na depresje i stany lękowe.,A ja bardzo zle reaguje na wszelkiej masci antydeprsiak i dlatego lekarka uznala ze moze ten bedzie mniej ubokow mial jak tamte.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez on248 27 gru 2015, 12:10
Ten Solian wydaję mi się że jest dość nowym lekiem? mogę się mylić, Czym tak naprawdę różni się jego działanie od Fluanxolu czy Sulpirydu? Zależy mi na aktywizacji, a nie na ciągłym spaniu i nic nie robieniu tak właśnie miałem na fluanxolu. Co myślicie o połączeniu tych dwóch leków Solianu i Fluanxolu? Czy to będzie dobre połączenie,? Czy fluanxol nie przycmi działania akytwizujacego Solianu? bo tego bym nie chciał, bo Solian to dość drogi lek, bez tańszych zamienników jedynie są dostępne droższe zamienniki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 27 gru 2015, 13:11
platek rozy napisał(a):Ja biore od kilku dni i niestety z przykroscia stwierdzam z e 50 zmula mnie cholernie. Nie czuje zadnej aktywizacji za to doslownie mi sie oczy zamykaja.Dzialania pozytywnego nie zauwazylam poki co zadnego , moj stan jaki byl taki jest doszla do tego tylko ta sennosc.

miałem tak za pierwszym razem jak go zaczynalem, przeszło to w ciągu kilku dni

przez platek rozy 27 gru 2015, 13:38
lunatic napisał(a):
platek rozy napisał(a):Ja biore od kilku dni i niestety z przykroscia stwierdzam z e 50 zmula mnie cholernie. Nie czuje zadnej aktywizacji za to doslownie mi sie oczy zamykaja.Dzialania pozytywnego nie zauwazylam poki co zadnego , moj stan jaki byl taki jest doszla do tego tylko ta sennosc.

miałem tak za pierwszym razem jak go zaczynalem, przeszło to w ciągu kilku dni

A czy rozkrecil Ci sie ten lek na tyle ze zniwelowal depresje i lęki? chyba ze brales na cos innego?

on248, wydaje mi sie ze skoro dostales solian to nie ma potrzeby brac go z drugim neuroleptykiem o podbnym dzialani, wydaje mi sie ze nawet nie powinno.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez lunatic 27 gru 2015, 13:43
tak, ten lek ma dość specyficzne działanie, nieczęsto mozna spotkać lek pobudzający ktory tłumi też lęk, jedyny problem jaki z nim moze być to niestabilnosć działania po jakimś czasie możliwe że ze względu na wpływ na prolaktyne, bo po jakichś 2 miesiacach regularnego zażywania wpadłem w silne zmęczenie, wtedy należy zrobić przerwe, konsultowałem to z lekarzem

przez platek rozy 27 gru 2015, 13:44
lunatic, dzieki :) moze u mnie zadziala w miare szybko bo poki co jestem jak zombiak i caly czas mi sie chce spac .. a jutro do pracy :bezradny:

przez lunatic 27 gru 2015, 13:58
ja jak go biore teraz doraźnie to działanie jest w tym samym dniu, wg lekarza działa po 2-3 dniach

-- 27 gru 2015, 13:09 --

a jezeli chodzi o porownanie do sulpirydu to ten jest jego nowszą wersją, działa znacznie silniej i przez to bierze się w mniejszych dawkach, poza tym ma tez dodatkowe działanie w porównaniu do sulpirydu, ogólnie mówiąc powinien być lepszy, co do fluanxolu to tez powinien byc lepszy jezeli chodzi o dzialaie pobudzające, fluanxol to jest stary lek chyba z 50-letni, dziala na receptory histaminowe a wszystko co na nie dziala osoby wrażliwe na to dzialanie usypia

przez on248 27 gru 2015, 15:06
Co powicie na łączenie Solianu z Wenlafaksyną ( Snri)? czy jest sens? nie chcę aby wyszło coś takiego ,że Wenlafaksyna tłumi działanie Solianu. Czy ktoś może stosował takie połączenie? czy jest ono warte przetestowania? Jakich efektów po takim połączeniu można by spodziewać się? Czy leki chodź w najmniejszym stopniu wpływają na osobowość? Czy solian może pomóc na leczenie fobii społecznej? jeśli tak jak to działanie ma wyglądać? mógłby ktoś mi to napisać jak się na tym zna lub to przechodził.

przez lunatic 28 gru 2015, 23:21
musiałem dzis załadowac 50 mg na mega osłabienie, pomogło ale zaburza koncentracje

przez platek rozy 29 gru 2015, 10:22
No wlasnie moja koncentracja tez jest licha na 50 , czekam az sie cos poprawi.

przez JERZY62 29 gru 2015, 10:36
platek rozy, a przytycia nie masz się co bać ja długo zażywałem i nie przytyłem choć mam skłonności do tycia.
♪♪♪

przez platek rozy 29 gru 2015, 10:59
JERZY62, Ja biore jeszcze hormony i jedno z drugim piernik wie jaki da efekt jesli idzie o wage ;) Poki co objawow mi nie zniwelowal , natomiast jestem strasznie senna na nim i odmozdzona .

przez on248 29 gru 2015, 21:59
Jak długo rozkręca się ten lek Solian? dopiero wziąłem drugą tabletkę czyli drugi dzień go biorę 100mg i na razie nic nie czuję, nie jestem senny o tyle dobrze, ale działania aktywizującego nie widzę ;(, czy trzeba dać jemu trochę czasu aby się rozkręcił?

Sortuj wg