AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

Re: Solian

przez Freddie Mercury 22 sty 2010, 14:43
Biorę Solian razem z sertraliną i mam wrażenie ze na początku sertralina zagłusza czy wręcz rozmywa prodopaminergiczne działanie Solianu które zresztą ujawnia sie również z pewnym opóźnieniem,,,ja biore ten zestaw dopiero 5 dzień wiec chyba o pozytywach nie moge jeszcze mówic.. poczekam i zdam rzecz jasna relacje 8)
Freddie Mercury

przez rober6666 27 sty 2010, 17:57
......niestety kończę epizod z solianem....czuję sie po nim gorzej niz na fluanxolu, do którego skruszony wracam...szkoda
pozostaje jeszcze do wypróbowania sulpiryd ( ale to praktycznie to samo co fluanxol ) oraz lamotrygina.
Zacznę od lamotryginy w minimalnych dawkach
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Freddie Mercury 27 sty 2010, 19:36
Solian aktywizująco działa po ok.tygodniu ,no ale skoro tak postanowiłeś... piszesz że brałeś wieczorem 50 mg.. powinno się Solian brać rano ,najpoźniej do godz. 16 ...
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 27 sty 2010, 22:26
ha
moim ulubionym obrazem doskonale oilustrującym moją chorobe jest "gwiaździsta noc " Van Gogha

http://kukubandzo.files.wordpress.com/2 ... t-remy.jpg

koleś był też chory na CHAD i jego twórczość była odzwierciedleniem i zobrazowaniem cierpienia jakie ta choroba wywołuj...e
Jak zaczynam postrzegać świat tak jak on w tym dziele przedstawił, to znaczy że albo zaostrza sie choroba albo lek jest nietrafiony...po solianie zaczęła się właśnie taka jazda....niestety
.....van Gogh obciął sobie ucho a w wieku trzydziestu kilku lat nie wytrzymal choroby i niestety strzelił sobie w łeb...CHAD to straszna su..ka ale mozna z nią jakoś egzysstować i życ czego dowodem jestem ja
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez unlucky_girl 22 mar 2010, 21:05
Bierze ktoś solian na depresje?? Ja biore 100mg na dobe i chcialabym sie dowiedziec jakie macie doświadczenia z tym lekiem??pomaga?

przez Maser 01 kwi 2010, 09:01
Brałem solian przez 4 lata w dawce 100mg. Lekarz mi powiedział, że ma mnie zaktywizować ale szczerze mówiąc nie zaktywizował mnie. Dopiero po dołączeniu antydepresanta (wenlafaksyna) zaktywizowałem się.
Pozdrawiam

przez zawilinski 08 kwi 2010, 20:42
bralem 200mg solianu i bylo jako tako. zminiejszylem do 150mg, bo myslalem ze bedzie mniej tlumil. a tu zdziwienie jest corazgorzej. od 2 dni biore dawke 250mg. jaka jest granica (dawka) miedzy pobudzaniem a tlumieniem?

przez C(c)złowiek 04 cze 2010, 15:37
Biore ten lek od kilkunastu dni 400 mg, i naprawde dziala! Choc troszke dziwnie sie po nim czuje na razie... Zobaczymy jak bedzie dalej. Na razie mam dość pozytywne doświadczenia z tym lekiem. Pozdrawiam :)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez C(c)złowiek 12 cze 2010, 08:19
P.S. Solian nie jest tylko na depresje.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Pyritie 15 cze 2010, 15:12
Brał ktoś 600mg solianu?

ps. bardzo "tani" ten lek 3 opakowania 200mg kosztują 350zł a z refundacją zapalaicłem chyba 8zł. :D
Pyritie

Solian -- dziwne stany

przez shinji 30 cze 2010, 19:29
Witam
Od pewneo czasu biorę solian i chyba mi pomaga. Ale jest problem. Już dwa razy zdarzyło mi się w trakcje brania zapaść w dziwny stan który trwał cały dzień. Nie mogłem usiedzieć na miejscu. Czy stałem czy siedziałem było mi niewygodnie. Dosłownie chodziłem po ścianach. To okropne. Wtedy czekałem tylko aż dzień się skończy, nie byłem w stanie nic robić, towarzyszyło temu uczucie jakby odrealnienia. Na drugi dzień miałem podobnie, ale już słabiej, tak że nie było to aż tak uciążliwe, potem przechodziło. Czy to przez lek? Nigdy wczeniej tak nie miałem. Boję się że zapadnę w ten stan znowu.

Re: Solian -- dziwne stany

przez savior 30 cze 2010, 21:35
obawiam sie ze to akatyzja...
savior

przez miko84 01 lip 2010, 06:38
Również stawiam na akatyzję, najbardziej znienawidzony przezemnie stan adhd-podobny :f Wynika z blokowania dopaminy, z tym, że ja dostawałem akatyzji po lekach serotoninowych.
miko84

przez shinji 01 lip 2010, 11:25
Czyli powinienem zmienić leki? Do wizytyz psychiatrą zostało z dwa tygodnie, czy przez ten czas powinienem przestać brać?

Sortuj wg