AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

SOLIAN (Almisulpryd-Amisan)

przez Dave38 04 sie 2011, 13:16
Paweł ! UUUUUUU , szkoda...... , cos przeskrobał ...? akurat temat metylo mnie nie interesuje .....
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez Kalebx3 04 sie 2011, 14:33
Dave38,według mnie to nie na tyle ,żeby Go od razu wyrzucać z Forum,ale widocznie Moderator ma inne kryteria.W temacie Metylofenidat masz wszystko napisane.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Dave38 04 sie 2011, 18:06
znam mechanizm działania metylo i powiem krótko narkofarmacja mnie nie interesuje , gdybym chciał iść w tym kierunku założyłbym profil - 0,7 finlandii lekarstwo na depresje albo amfa uzdrowi Twoje smutki - to tyle na ten temat , to fakt ,że z tego co zaobserwowałem marek nie miał cierpliwości do leków i szukał za bardzo wśród farmodopalaczy , nie wiem co tam przeskrobał , szkoda chłopaka , był stałym bywalcem i mimo wszystko miał wiedzę i doświadczenie , które mogłyby wiekszości czytelnikom pomóc to tyle pozdr dla marka

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 04 sie 2011, 22:10
No nie zgodzę się z Tobą,co do tego co jak odbierasz metylofenidat. Akurat jako ADHD-owiec z nerwicą natręctw jest to u mnie lek trafiony(biorę go półtora miesiąca z antydepresantem).I nie porównywał bym go z amfą ani z alkoholem.NIC Z TYCH RZECZY,nie ta bajka.W rozsądnych dawkach do 20 mg dziennie lek ten może uczynić co niektórym wiele dobrego.Lecz nie będę dalej Ci smucił,skoro jak to nazwałeś narkofarmacja Cię nie interesuje.Poza tym jest to wątek o solianie .Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lexaper 07 sie 2011, 21:48
Dave38, no i jak tam u Ciebie na Solianie?? ruszyło sie cos?
pozdrawiam
Dawid

przez Dave38 08 sie 2011, 09:42
Lexaper ! Nic , czekam jeszcze 10 dni , żeby było równe 4 tygodnie i odstawiam , biorę 100g rano , cholera kolejny zawód , strata czasu , flustracja - niby nie czuję sie tak źle ale to stan , do , którego wróciłem sprzed leków a więc po okresie objawów ubocznych związanych z wprowadzeniem leku wróciłem do punktu wyjścia , najgorsze są poranki , lęk , wyczerpanie , gonitwa myśli , pustka - staram sie to przełamywac , czasami mi sie udaje czasami nie ale to i tak jest cały czas walka z samym sobą , almi mnie w tym nie wspiera niestety ....

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał

przez lexaper 08 sie 2011, 12:22
Dave38, Kurcze to szkoda,ze nie zaskoczył ten Solian u Ciebie. Ale znam doskonale stan flustracji ,straty czasu z powodu niedopasowania leku , cały ostatni równy rok czasu miałem dopasowywany lek i teraz wreszcie ten Solian mnie aktywizuje a przerobiłem przez ostatni rok bez pozytywnego efektu miedzy innymi: Rispolept , Kwetiapina ,Zeldox,Pernazyna,Efectin , Mirzaten ..
gdzies przez 3 lata lexapro mi bardzo dobrze pomagało , dawało aktywizacje i usuwało lęki ale juz tak na mnie nie działa i stad szukanie nowego leku..
ja choruje od 2003r i mam zdiagnozowane zaburzenie schizotypowe , w sumie to brałem wiele antydepresantów i innych leków na te sprawy ale jest taki problem ze mną ,ze ciezko dopasowac mi lek.. nie mam zadnych objawów pozytywnych typu : urojenia , omamy , głosy nigdy czegos takiego nie miałem.. co najbardziej mi dokucza/dokuczało to: wieczne zmeczenie,osłabienie,brak energi,napedu,ścisk w szyi tzn w gardle.. , lęk przed wychodzeniem z domu , izolacja , lepiej czuje sie sam niz z innymi ludzmi.. takze z tego co wyczytałem mam głównie same objawy negatywne czyli potrzeba cos na aktywizacje..
duzo ostatnio tez czytałem na temat Abilify , ze ten lek własnie jest głównie na objawy negatywne czyli wycofanie,brak energi,napedu... moze ten lek by Ci sie nadał.. A Ty co masz zdiagnozowane wogóle??? ja sam tak mysle,ze moze na wzmocnienie mojego obecnego lepszego stanu dobre byłoby dołączenie tego Abilify,az sie lekarza zapytam ale on dopiero wraca na koniec sierpnia z wakacji..
pozdro

przez Lord Kapucyn 14 paź 2011, 21:00
Mam pytanie do (nie)szczęśliwych użytkowników Solianu. Czy posiadając tabletki 400mg można je przepołowić na pół? Tzn. czy tabletki posiadają kreskę do podziału? A jeśli nie to czy ulotka wspomina coś o ewentualnej utracie właściwości leku po przekorojenu, rozgryzieniu etc. ?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Artemizja 14 paź 2011, 21:13
Mad_Scientist, wyczytalam,że spokojnie można ją podzielić i lek nie traci swoich właściwości.Ulotka co prawda nic na ten temat nie wspomina,ale z tego,co czytałam na forach,to Ci którzy go brali dzielili 400mg na pół i nie wpłynęło to na działanie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Michuj 30 paź 2011, 08:31
można dzielić. Mają kreskę do podziału.
Michuj

przez new_york 11 lis 2011, 10:30
Witam. Mam pytanie dotyczące Solianu.

Lekarz mi go przepisał, wziąłem pierwszą tabletkę i po prostu wróciłem do świata żywych! Czułem się bardzo dobrze, myślałem że w końcu ktoś dopasował mi świetnie lek.

Chodzi o to, że było tak tylko za pierwszym razem. Kolejne dawki w kolejnych dniach nie dały praktycznie żadnego rezultatu. Teraz po tygodniu brania jest jeszcze gorzej. Dół jakby większy :(

Wykluczam efekt placebo, ja naprawdę świetnie się czułem, nic sobie nie wkręciłem i czułem że to działa tabletka.

Czy to możliwe, że jakiś środek może zadziałać tylko raz? Teraz nie wiem czy brać to dalej i może z czasem będzie lepiej czy odstawić skoro nie działa.

przez new_york 11 lis 2011, 12:42
Czyli systematycznie brac a dobre samopoczucie, takie jak na samym poczatku powinno wrocic?

przez new_york 11 lis 2011, 14:16
2 x 200mg amisanu dziennie

przez new_york 11 lis 2011, 16:57
Nie wiem czy tak dlugo wytrzymam bo spie po tym caly dzien. Szkoda bo po pierwszej dawce bylem tak aktywny ze moglem wszystko. Dziwne ze ten sam lek raz dziala super a po kilku dniach przymula strasznie.

Sortuj wg