AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez lunatic 08 maja 2016, 14:24
oko.grzegorz napisał(a):Zdziwilbys sie . Mnie fluoksetyna trzymala z miesiac po odstawieniu.

jw.
co do leku jest dość dobry, tylko trzeba sie bawić w robienie przerw zeby z powrotem działał, ale na szczescie przerwy nie muszą być długie, u mnie wystarczą 2-3 dni i działa od nowa tak jak powinien

przez Lusesita Dolores 11 maja 2016, 22:48
Od kiedy zmniejszyłam solian o połowę głowa bolała bardzo. A od dzis koniec z bolaca glowa:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez oko.grzegorz 12 maja 2016, 15:15
Rosnie libido po solianie w niskich dawkach?;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 12 maja 2016, 15:16
Jeden Kali powie tak, inny Kali powie nie, ja powiem za Kalego którego znam czyli za siebie- yup.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez jaktobylo 17 maja 2016, 20:24
Lord czy po 1-2 miechach tego syfu wróce do formy? Co ja piszę. tzn. ile mi zajmie powrót to formy o ile on wgle bedzie możliwy, w sensie wiesz, chodzi mi o powrót do równowagi biochemicznej w organiźmie po tym syfiliźmie. I czy dawka Be6stki 50 gram czy ile tam, rzeczywiscie jest skuteczne, porównywalne z agonistami dopaminy, cgodzi mi oczywiscie o działanie prolaktynżerne.
A propo avataru, fajny występ, gra aktorska, ale przekaz zgnojony i przeze mnie znienawidzony, no ile można. A ciekawym jam jest bardzo jakie będzie podejście vedżetarian jak i strażników moralność(obrońców zwierząt) w niedalekiej przyszłości kiedy druk 3d rozwinie sie na tyle by drukować mięso jakiegokolwiek gatunku, ciekawi mnie bardzo ich reakcyja, bowiem wiele vege rucha kolege ..sry ...wróć wielu vege pozostaje nimi ze względów tzw moralnych.

przez oko.grzegorz 30 maja 2016, 18:27
Witam. Biore tydzien 50 mg i faktyczni mnie tez jakos po nim boli glowa. Dzis wzialem 100 mg zobaczymy jak bedzie na setce. A jesli chodzi o samopoczucie to narazie identycznie to samo co bylo przed lekiem. Moze nawet gorzej bo bardziej senny z rana jestem. I te bole glowy

przez byrgh 09 cze 2016, 23:48
zapas paru pudełek Solianu 200 mg. moja przygoda z tym lekiem trwała krótko, bo przez nieznośną akatyzję nie wytrzymałem całego tygodnia. ale jako że mam parę miesięcy wolnego, a mój Anafranil kończy się, postanowiłem dokonać zmian. klomipramina to świetna substancja, ale mój organizm umiarkowanie ją przyswaja - innymi słowy działa, by kolejno przez długie dni i tygodnie powodowała totalną depresję.

od jakiej dawki rozpocząć i co dalej? czy to dobry lek do walki z CHAD/depresją?

przez ladywind 10 cze 2016, 11:44
byrgh Jeśli chorujesz na CHAD to oprócz antydepresanta powinienes zazywac tez stabilizator np lamotrygine., który chroni przed manią/depresją
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez byrgh 10 cze 2016, 13:50
ladywind napisał(a):byrgh Jeśli chorujesz na CHAD to oprócz antydepresanta powinienes zazywac tez stabilizator np lamotrygine., który chroni przed manią/depresją

właśnie wchodzę z Convival Chrono.

czy stabilizatory mają również zdolność wyrównywania niedoborów sero i dopaminy, czy służą tylko do hamowania?

przez ladywind 10 cze 2016, 14:01
byrgh napisał(a):
ladywind napisał(a):byrgh Jeśli chorujesz na CHAD to oprócz antydepresanta powinienes zazywac tez stabilizator np lamotrygine., który chroni przed manią/depresją

właśnie wchodzę z Convival Chrono.

czy stabilizatory mają również zdolność wyrównywania niedoborów sero i dopaminy, czy służą tylko do hamowania?

Wydaje mi się że bardziej chronią przed spadkiem nastroju czy manią.

przez oko.grzegorz 23 cze 2016, 13:55
Hej chciałem zdać relację o braniu tego leku. Brałem 3 tygodnie . Pierwszy tydzień 50 mg nie podziałał więc zwiększyłem do 100 mg i wtedy zablokował mój wytrysk, że aż trudno teraz mi dojść. Odstawiłem ponieważ dla mnie ten skutek uboczny jest nie do zniesienia. Po tygodniu od odstawienia nadal cięzko dojść. Mój 1 i ostatni neuropleptyk

przez byrgh 24 cze 2016, 10:02
oko.grzegorz napisał(a):Hej chciałem zdać relację o braniu tego leku. Brałem 3 tygodnie . Pierwszy tydzień 50 mg nie podziałał więc zwiększyłem do 100 mg i wtedy zablokował mój wytrysk, że aż trudno teraz mi dojść. Odstawiłem ponieważ dla mnie ten skutek uboczny jest nie do zniesienia. Po tygodniu od odstawienia nadal cięzko dojść. Mój 1 i ostatni neuropleptyk

niektórym chyba naprawdę brakuje prawdziwej przyczyny i jednocześnie dobrego pretekstu, by się nie leczyć - innymi słowy, są absolutnie zdrowi. oddałbym wszystkie orgazmy świata, by trafić w końcu na lek, dzięki któremu czułbym w końcu, że żyję. powodzenia natomiast wszystkim dalej szukającym panaceum

przez fobik123 24 cze 2016, 10:12
byrgh napisał(a):
oko.grzegorz napisał(a):Hej chciałem zdać relację o braniu tego leku. Brałem 3 tygodnie . Pierwszy tydzień 50 mg nie podziałał więc zwiększyłem do 100 mg i wtedy zablokował mój wytrysk, że aż trudno teraz mi dojść. Odstawiłem ponieważ dla mnie ten skutek uboczny jest nie do zniesienia. Po tygodniu od odstawienia nadal cięzko dojść. Mój 1 i ostatni neuropleptyk

niektórym chyba naprawdę brakuje prawdziwej przyczyny i jednocześnie dobrego pretekstu, by się nie leczyć - innymi słowy, są absolutnie zdrowi. oddałbym wszystkie orgazmy świata, by trafić w końcu na lek, dzięki któremu czułbym w końcu, że żyję. powodzenia natomiast wszystkim dalej szukającym panaceum

A co obecnie bierzesz ?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez byrgh 24 cze 2016, 17:58
fobik123 napisał(a):
byrgh napisał(a):

A co obecnie bierzesz ?

szprycuję się Convulexem, od wczoraj dokooptowałem Solian w dawce 100mg na dzień, bo mniejszej nie mam. całkowite pomieszanie z poplątaniem. to, co zrobię dalej, czyli w najbliższych tygodniach, uzależnione jest wyłącznie od tego, jak zareaguję na amisulpryd. w każdym razie, rozkładam ręce i czekam na cud - na który i tak nie powinienem liczyć, bo Solian to - podobno - słaby antydepresant.

chodziła mi myśl o powrocie i przerobieniu ponownie Trittico i przedłużony Velafax - przez minimum 2-3 mies. ale to są póki co czyste dywagacje. otwieram się też na coś zupełnie nowego.

-- 30 cze 2016, 13:28 --

zażywam Solian średnio od tygodnia. efekt tzw. odhamowania, czyli pobudzenia, poza akatyzjami, i aktywności był niemal doraźny, tuż po pierwszych minimalnych dawkach. efektów poprawy nastroju póki co nie doświadczam.

czy warto jest czekać na kolejne pozytywy i odstąpienie od negatywów pod postacią dyskomfortu pobudzenia psychoruchowego?

Sortuj wg